واکنش تهران به قطعنامه شورای حکام علیه ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران در واکنش به تصویب قطعنامه شورای حکام تاکید کرد که اقدام مقتضی را انجام خواهیم داد و حق داریم در سیاست و رویکرد خود در قبال آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بازنگری کنیم. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ایران در واکنش به تصویب قطعنامه شورای حکام تاکید کرد که اقدام مقتضی را انجام خواهیم داد و حق داریم در سیاست و رویکرد خود در قبال آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بازنگری کنیم.محمدرضا غائبی، سرپرست نمایندگی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی تصویب قطعنامه شورای حکام را شدیدا محکوم و تاکید کرد: اقدام مقتضی را انجام خواهیم داد. ایران حق دارد در سیاست و رویکرد خود در قبال آژانس بازنگری کند.

غائبی در ادامه گفت: طی 20 سال گذشته فشرده‌ترین بازرسی‌های آژانس در ایران انجام شده است. تنها در سال 2021، 22 درصد از بازرسی‌های آژانس در سراسر جهان در ایران انجام شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رویترز: روسیه در واکنش به تحریم‌‌های اروپا مسیر صادرات غرب به شرق را تغییر می‌دهدبه گفته خبرگزاری رویترز روسیه به‌منظور دفع تحریم‌های اروپا و تأمین نیاز مشتریان آسیایی خود، صادرات نفت از بندر کازمینو در شرق این کشور را بیست در صد افزایش داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام به تصویب رسیدشورای حکام آژانس اتمی قطعنامه ارائه شده توسط آمریکا و تروئیکای اروپایی علیه ایران را تصویب کرد. خیلی جالبه،الان شد ضد ایرانی!!!! ضد ایرانی نیست،ضد چیزای دیگه است.... تهش چیه ، جنگ ؟ امام فرمود ما تا آخرین قطره خون خویش با آنها میجنگیم چراکه ما مرد جنگیم مبارکها باشه بالاخره زحمات عزیزان به بار نشست. جای تقدیر و تشکر داره فقط یه یا علی دیگه بگن مکانیسم ماشه هم فعال میشه انشالله.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رزمایش مشترک واشنگتن و توکیو در واکنش به آزمایش موشکی کره شمالیژاپن و آمریکا در واکنش به آزمایش‌های موشکی کره شمالی، رزمایشی را در دریای ژاپن برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اقدامات سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیر حقوقی آژانساقدامات سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیر حقوقی آژانس سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیرحقوقی و گزارش‌های سیاسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اقداماتی را در دستور کار قرار داده که جزییات آن تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش سازمان امور دینی ترکیه به اهانت مقام هندی به پیامبر اسلامرئیس سازمان دیانت ترکیه اظهارات توهین‌آمیز سخنگوی حزب حاکم هند علیه پیامبر اسلام را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بربوک در پاکستان: کمک به افغانستان باید منوط به شروط سخت باشد | DW | 07.06.2022در سفر آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان به پاکستان مسئله وضعیت حاکم بر افغانستان موضوع کانونی گفت‌وگوها با مقامات اسلام‌آباد بود. آلمان همچنان در تلاش برای خروج همکاران سابق افغان است. خانم بربوک به کرونا مبتلا شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »