واکنش سازمان ملل به وعده انتخاباتی نتانیاهو

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد در واکنش به وعده انتخاباتی نخست‌وزیر اسرائیل مبنی بر الحاق دره اردن به سرزمین‌های اشغالی تصریح کرد این اقدامات نقض قوانین بین المللی است.

استفان دوژاریک، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد درباره وعده انتخاباتی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل مبنی بر الحاق مناطق موسوم به «غور اردن» در کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی اعلام کرد: این اقدامات نقض قوانین بین المللی است و احتمال از سرگیری مذاکرات را از بین برده و به راه حل دو دولتی صدمه می زند.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز 10 سپتامبر اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات زودهنگام 17 سپتامبر بلافاصله با هماهنگی آمریکا دره اردن در کرانه باختری را به اسرائیل ملحق خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انس العبده خواستار کمک فوری سازمان ملل به پناهجویان سوری شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حزب‌الله: به قطعنامه‌های سازمان ملل پای‌بند هستیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا در آستانه مجمع عمومی سازمان ملل به کارزار مقابله با ایران شدت می‌بخشدآمریکا در آستانه مجمع عمومی سازمان ملل به کارزار مقابله با ایران شدت می‌بخشد مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، سه شنبه گفت ایران با امتناع از همکاری کامل با آژانس بین المللی انرژی اتمی می کوشد جهان را فریب دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش معاون حقوقی رئیس‌جمهور به خودسوزی یک دختر/ ورود خانم‌ها به استادیوم هیچ منع قانونی نداردمعاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: صحبت من کاملا مشخص و یک جمله است؛ ورود خانم‌ها به استادیوم هیچ منع قانونی ندارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فیفا در نامه‌ای به یورونیوز به مرگ سحر خدایاری واکنش نشان دادفیفا در پاسخ به پرسش خبرنگار یورونیوز در این زمینه نوشت: «ما از این فاجعه با خبر هستیم و بابت آن بسیار متأسفیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاکید سازمان ملل بر لزوم مذاکره طالبان با دولت افغانستاننماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور افغانستان انجام مذاکرات مستقیم میان طالبان و دولت این کشور را ضروری دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »