واکنش علم‌الهدی به برکناری جان بولتون

13/09/2019 06:34:00 ب.ظ

امام جمعه مشهد گفت: جان بولتون آمریکایی که همه شیطنت‌ها زیر سر او بود را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند.

واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به برکناری جان بولتون: همه شیطنت‌ها زیر سر بولتون بود او اعلام کرده بود که در سال 2019، جشن پیروزی خودمان را با همدستانمان در تهران خواهیم گرفت این مرتیکه را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند

امام جمعه مشهد گفت: جان بولتون آمریکایی که همه شیطنت‌ها زیر سر او بود را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند.

وی ادامه داد: سیدالشهدا (ع) در برنامه انقلابی خودشان برای اسارت برنامه داشتند. اسارت یک جریان انفعالی نبود که برای اهل‌بیت (ع) پیش بیاید، عزیزانشان به شهادت رسیدند، آنان در چنگ دشمن گرفتارند و انواع مظالم را وارد می‌کند و تحمل کنند. اسارت اهل‌بیت، پیام‌رسان انقلاب کربلا است و از طرفی نیز اهل‌بیت آدم‌های عادی نبودند، صاحب رسالت و قدرت بودند، صاحب نفوذ بودند.

علم‌الهدی با اشاره به نترسیدن و مقاومت به عنوان رمز پیروزی اهل‌البیت(ع) واقعه عاشورا، تصریح کرد: آنان از قدرت و سلطه یزید نمی‌ترسیدند. همچنین آنان دیدند مسؤولیت دارند و باید مقاومت کنند.وی مقاومت اسرای کربلا را الگویی برای حرکت سیاسی امروز کشور دانست و گفت: امروز گرفتار این مسئله هستیم، امسال چقدر برای امام حسین(ع) گریه کردیم؟ چقدر برای عزیزان امام حسین (ع) اشک ریختیم؟ ملت و سیاست ما باید دنبال این زن و بچه اسیر امام حسین (ع) راه بیفتند و در موقعیت سیاسی امروز از آنان درس بگیرند. قدرت دشمن نباید چشم مسؤولان و مردم حسینی ما را پر کند، چراکه دشمن تا اینجای قضیه شکست‌خورده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

ترامپ دلایل اخراج بولتون را شرح دادترامپ: بولتون را به خاطر 'فجایع درباره سیاست کره شمالی، افراط درباره ونزوئلا و همچنین به دلیل کنار نیامدنش با مسؤولان دولت' اخراج کردم

نتانیاهو، اخراج بولتون را دستمایه ابراز مواضع ضدایرانی‌اش کردنتانیاهو در گفت‌وگو با کانال بیست رژیم صهیونیستی گفت: من شکی ندارم که دونالد ترامپ و دولت وی در هر وضعیتی درباره ایران بسیار سختگیر خواهند بود.

واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اخراج جان بولتون از کاخ سفید؛ قوی‌ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اخراج جان بولتون از کاخ سفید؛ قوی‌ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد امام جمعه مشهدمقدس : مسئولان و مردم حسینی ما نباید قدرت دشمن چشمشان را پر کند؛ دشمن تا اینجای قضیه شکست خورده است امام جمعه مشهد مقدس:دلیل شکست دشمن این است که این همه تحریم و مبارزه کرد اما جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا یکپارچه‌تر شد و حزب الله و انصارالله و حشدالشعبی پشت یکدیگر پشت سر رهبری و مقام ولایت ولی امر مسلمین ایستادند

قدرت دشمن نباید چشم مردم ما را پر کند/ بولتون را مثل یک سگ از کاخ سفید بیرون انداختندخطیب نماز جمعه مشهد مقدس گفت: قدرت دشمن نباید چشم مردم ما را هم پر کند. دشمن تا الان شکست خورده است. اینهمه تحریم و مبارزه کرد و اما جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا متحدتر شد و همه جریان مقاومت، حزب الله، انصارالله و حشدشعبی پشت به پشت یکدیگر پشت سر رهبری و ولی امر مسلمین ایستادند. درست و مودبانه سخن گفتن فرهنگی هست که درگفتار حاج آقا جایی ندارد!

دست کم 10 نفر بر اثر آتش سوزی در بیمارستانی در برزیل جان باختند- خبرگزاری آناتولی

جان باختن 6 نظامی اماراتی در «میدان عملیات»

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از alamolhoda.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اظهار کرد که بولتون را به خاطر"فجایع درباره سیاست کره شمالی، افراط درباره ونزوئلا و همچنین به دلیل کنار نیامدنش با مسؤولان دولت" اخراج کرده است.به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه ینی شفق ترکیه، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، با کم اهمیت جلوه دادن اخراج جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا و با توجه به اینکه تحریم‌های جدید آمریکا بر سپاه پاسداران ایران پس از اخراج وی اعلام شد، در گفت‌وگو با کانال  بیست رژیم صهیونیستی گفت: من شکی ندارم که دونالد ترامپ[رئیس جمهور آمریکا] و دولت وی در هر وضعیتی درباره ایران بسیار سختگیر خواهند بود.امام جمعه مشهد: اینستکس از برجام هم بدتر و برنامه کلاهبرداری غرب است وی تصریح کرد: گاه از مقام و قدرت و نفوذ سیاسی و اجتماعی ما شیطان بهره می‌برد و از لذائذ و شهوات ما نیز شیطان استفاده می‌کند و بر ما مسلط شده و ما را ابزاری برای گول زدن در راستای توسعه زذائل شیطانی می‌کند.

com، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به هدفمند بودن جریان اسارت اهل‌بیت سیدالشهدا (ع)، اظهار کرد: اسارت اهل‌بیت سیدالشهدا(ع) فصل دوم انقلاب کربلاست. فصل دوم انقلاب کربلا بود که باعث شد درگیری و زد و خورد نابرابر 30 هزار نفر و 105 نفر در روز عاشورا به صورت یک انقلاب و دگرگون‌سازی نه‌تنها یک جامعه، بلکه جوامع فوق‌العاده تا امروز هرچه گسترده‌تر صورت بگیرد. او از روابط پرتنش بولتون با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی انتقاد کرد؛ رهبری که ترامپ سه بار با او دیدار کرده و وی را دوست خود خطاب کرده است. وی ادامه داد: سیدالشهدا (ع) در برنامه انقلابی خودشان برای اسارت برنامه داشتند. اسارت یک جریان انفعالی نبود که برای اهل‌بیت (ع) پیش بیاید، عزیزانشان به شهادت رسیدند، آنان در چنگ دشمن گرفتارند و انواع مظالم را وارد می‌کند و تحمل کنند. بولتون به همکاری کامل قذافی با جامعه جهانی اشاره کرده بود اما این اظهارات در سطح گسترده تهدیدی برای کیم تلقی شد زیرا در سال ۲۰۱۱ قذافی در جریان انقلاب خونین با حمایت ناتو سقوط کرد. اسارت اهل‌بیت، پیام‌رسان انقلاب کربلا است و از طرفی نیز اهل‌بیت آدم‌های عادی نبودند، صاحب رسالت و قدرت بودند، صاحب نفوذ بودند. وی افزود: اگر بنا شد در زندگانی من و شما خدا جایی نداشته باشد و خدا موقعیتی نداشته باشد و مورد بی اعتنایی قرار گرفت اینجا غضب خدا بر ما مستولی می‌شود؛ بی اعتنایی به خدا گاه به وسیله کفر ظاهر می‌شود یعنی انسان خدا را کنار بزند و در بوته اندیشه و عقاید و احساس نیز خدا نباشد و منکر خدا باشد.

علم‌الهدی با اشاره به نترسیدن و مقاومت به عنوان رمز پیروزی اهل‌البیت(ع) واقعه عاشورا، تصریح کرد: آنان از قدرت و سلطه یزید نمی‌ترسیدند. ترامپ گفت: ما وقتی بولتون درباره مدل لیبی سخن گفت خیلی از برنامه عقب افتادیم. همچنین آنان دیدند مسؤولیت دارند و باید مقاومت کنند. وی مقاومت اسرای کربلا را الگویی برای حرکت سیاسی امروز کشور دانست و گفت: امروز گرفتار این مسئله هستیم، امسال چقدر برای امام حسین(ع) گریه کردیم؟ چقدر برای عزیزان امام حسین (ع) اشک ریختیم؟ ملت و سیاست ما باید دنبال این زن و بچه اسیر امام حسین (ع) راه بیفتند و در موقعیت سیاسی امروز از آنان درس بگیرند.. قدرت دشمن نباید چشم مسؤولان و مردم حسینی ما را پر کند، چراکه دشمن تا اینجای قضیه شکست‌خورده است. امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: دلیل بر شکست دشمن این است که با وجود این همه تحریم و مبارزه جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا یکپارچه‌تر، متحدتر و مقاوم‌تر شد. رئیس جمهوری آمریکا اظهار کرد: او می‌خواهد چنین چیزی (مدل لیبی) را برای توافق با کره شمالی استفاده کند؟ من کیم جونگ اون را به خاطر حرف‌هایی که پس از این درخواست زده بود، سرزنش نمی‌کنم و او می‌خواست که دیگر با جان بولتون کار نکند. خداوند بر گنهکاری غضب می‌کند که گناه کرده و این گناه نیز در نزدش کوچک است.

تمام جریان مقاومت -حزب‌الله لبنان، انصار الله یمن، حشدالشعبی عراق- پشت‌به‌پشت یکدیگر آمدند پشت سر مقام معظم رهبری و مقام ولایت ولی امر مسلمین ایستادند. وی ادامه داد: همچنین سیدحسن نصرالله اعلام کرد که امام مقاومت، رهبری معظم انقلاب اسلامی ایران است. ترامپ اظهار کرد که بولتون را یک روز پس از اینکه کره شمالی اعلام کرد که اراده جدیدی برای از سرگیری مذاکرات خلع سلاح هسته‌ای دارد اخراج کرده است. پایگاه مقاومت ایران است و جریان مقاومت در همه امت اسلامی یکپارچه منسجم شد. علم‌الهدی بیان کرد: از آن‌طرف، جان بولتون آمریکایی که همه شیطنت‌ها زیر سر او بود و اعلام کرده بود که در سال 2019، جشن پیروزی خودمان را با همدستانمان در تهران خواهیم گرفت و نظام جمهوری اسلامی براندازی شده است، این مرتیکه را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند. ترامپ افزود، جنگ عراق اشتباه فاحشی بود. وی تصریح کرد: دشمن حیرت‌زده و متحیر، کسی که به خیال خودش قوی‌ترین مهره علیه ایران و انقلاب ایران بوده، به‌عنوان عنصر ورشکسته‌ای که همه نقشه‌هایش علیه ایران، آمریکا را ذلیل کرده، بیرون کردند و از آن‌طرف سید مقاومت اعلام کرد مقاومت پشت سر رهبری ایران ایستاده و رهبری ایران، امام مقاومت در ایران است. امام جمعه مشهدمقدس عنوان کرد: عمرسعد گفت ما برای اسرا برنامه و نقشه داریم و آن هم این است که اینها را شهر به شهر بگردانیم و به دیگران نشان بدهیم و اینها را به نحوی به ذلت بکشانیم که تبار خود را فراموش کنند؛ نباید به اهل بیت(ع) غذا و آب دهیم تا گرسنه و تشنه شوند و التماس کنند و روی مرکب‌های بی‌هودج اینها را بگردانیم تا صلابت پیامبر از چشم مردم بیفتد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه «موقعیت امروز کشور نتیجه ایستادگی مردم است»، اضافه کرد: ثمره 40 سال ایستادن، قدرت دشمن را ندیدن و این قدرت در چشم ما کوچک آمدن، به فرموده امام خمینی(ره) که فرمود «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، به‌عنوان اصل اعتقادی در فکر و ذهن شما جای گرفت. وی همچنین تاکید کرد که درباره مساله ونزوئلا با بولتون موافق نبوده است. همان ویژگی که اهل‌بیت داشتند و به یزید گفتند عظمتت را کوچک شمردم، از طرفی مقاومتی که شما در برابر همه توطئه‌ها و تحریم‌های آمریکایی انجام دادید، 40 سال گفتید «مرگ بر آمریکا»، نتیجه‌اش عزت امروز اسلام و انقلابی و شکست دشمن در عرصه عاشورای امام حسین (ع) شد. انتهای پیام * گیرنده(ها): آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. ترامپ ادامه داد: بولتون با من روابط خوبی داشت اما با اعضای دولت کسانی که بسیار مهم بودند روابط خوبی نداشت و همانطور که می‌دانید او با آنچه آنها انجام می‌دهند، مخالف بود. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید) متن ارسال: .