واکنش علم‌الهدی به برکناری جان بولتون

امام جمعه مشهد گفت: جان بولتون آمریکایی که همه شیطنت‌ها زیر سر او بود را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند.

13/09/2019 06:34:00 ب.ظ

واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به برکناری جان بولتون: همه شیطنت‌ها زیر سر بولتون بود او اعلام کرده بود که در سال 2019، جشن پیروزی خودمان را با همدستانمان در تهران خواهیم گرفت این مرتیکه را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند

امام جمعه مشهد گفت: جان بولتون آمریکایی که همه شیطنت‌ها زیر سر او بود را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند.

وی ادامه داد: سیدالشهدا (ع) در برنامه انقلابی خودشان برای اسارت برنامه داشتند. اسارت یک جریان انفعالی نبود که برای اهل‌بیت (ع) پیش بیاید، عزیزانشان به شهادت رسیدند، آنان در چنگ دشمن گرفتارند و انواع مظالم را وارد می‌کند و تحمل کنند. اسارت اهل‌بیت، پیام‌رسان انقلاب کربلا است و از طرفی نیز اهل‌بیت آدم‌های عادی نبودند، صاحب رسالت و قدرت بودند، صاحب نفوذ بودند.

آمریکا به چین درباره ساخت سیلوهای موشکی جدید هشدار داد دانشمندان توانستند قطرات آب را به فلز تبدیل کنند رستگاری در هفته پایانی؛ پرسپولیس برای پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد

علم‌الهدی با اشاره به نترسیدن و مقاومت به عنوان رمز پیروزی اهل‌البیت(ع) واقعه عاشورا، تصریح کرد: آنان از قدرت و سلطه یزید نمی‌ترسیدند. همچنین آنان دیدند مسؤولیت دارند و باید مقاومت کنند.وی مقاومت اسرای کربلا را الگویی برای حرکت سیاسی امروز کشور دانست و گفت: امروز گرفتار این مسئله هستیم، امسال چقدر برای امام حسین(ع) گریه کردیم؟ چقدر برای عزیزان امام حسین (ع) اشک ریختیم؟ ملت و سیاست ما باید دنبال این زن و بچه اسیر امام حسین (ع) راه بیفتند و در موقعیت سیاسی امروز از آنان درس بگیرند. قدرت دشمن نباید چشم مسؤولان و مردم حسینی ما را پر کند، چراکه دشمن تا اینجای قضیه شکست‌خورده است.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: دلیل بر شکست دشمن این است که با وجود این همه تحریم و مبارزه جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا یکپارچه‌تر، متحدتر و مقاوم‌تر شد. تمام جریان مقاومت -حزب‌الله لبنان، انصار الله یمن، حشدالشعبی عراق- پشت‌به‌پشت یکدیگر آمدند پشت سر مقام معظم رهبری و مقام ولایت ولی امر مسلمین ایستادند. headtopics.com

وی ادامه داد: همچنین سیدحسن نصرالله اعلام کرد که امام مقاومت، رهبری معظم انقلاب اسلامی ایران است. پایگاه مقاومت ایران است و جریان مقاومت در همه امت اسلامی یکپارچه منسجم شد.علم‌الهدی بیان کرد: از آن‌طرف، جان بولتون آمریکایی که همه شیطنت‌ها زیر سر او بود و اعلام کرده بود که در سال 2019، جشن پیروزی خودمان را با همدستانمان در تهران خواهیم گرفت و نظام جمهوری اسلامی براندازی شده است، این مرتیکه را مثل یک سگ دمش را گرفتند و از کاخ سفید بیرون انداختند.

وی تصریح کرد: دشمن حیرت‌زده و متحیر، کسی که به خیال خودش قوی‌ترین مهره علیه ایران و انقلاب ایران بوده، به‌عنوان عنصر ورشکسته‌ای که همه نقشه‌هایش علیه ایران، آمریکا را ذلیل کرده، بیرون کردند و از آن‌طرف سید مقاومت اعلام کرد مقاومت پشت سر رهبری ایران ایستاده و رهبری ایران، امام مقاومت در ایران است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه «موقعیت امروز کشور نتیجه ایستادگی مردم است»، اضافه کرد: ثمره 40 سال ایستادن، قدرت دشمن را ندیدن و این قدرت در چشم ما کوچک آمدن، به فرموده امام خمینی(ره) که فرمود «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، به‌عنوان اصل اعتقادی در فکر و ذهن شما جای گرفت. همان ویژگی که اهل‌بیت داشتند و به یزید گفتند عظمتت را کوچک شمردم، از طرفی مقاومتی که شما در برابر همه توطئه‌ها و تحریم‌های آمریکایی انجام دادید، 40 سال گفتید «مرگ بر آمریکا»، نتیجه‌اش عزت امروز اسلام و انقلابی و شکست دشمن در عرصه عاشورای امام حسین (ع) شد.

انتهای پیام*گیرنده(ها):آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید) ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

ترامپ دلایل اخراج بولتون را شرح دادترامپ: بولتون را به خاطر 'فجایع درباره سیاست کره شمالی، افراط درباره ونزوئلا و همچنین به دلیل کنار نیامدنش با مسؤولان دولت' اخراج کردم

نتانیاهو، اخراج بولتون را دستمایه ابراز مواضع ضدایرانی‌اش کردنتانیاهو در گفت‌وگو با کانال بیست رژیم صهیونیستی گفت: من شکی ندارم که دونالد ترامپ و دولت وی در هر وضعیتی درباره ایران بسیار سختگیر خواهند بود.

واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اخراج جان بولتون از کاخ سفید؛ قوی‌ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اخراج جان بولتون از کاخ سفید؛ قوی‌ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد امام جمعه مشهدمقدس : مسئولان و مردم حسینی ما نباید قدرت دشمن چشمشان را پر کند؛ دشمن تا اینجای قضیه شکست خورده است امام جمعه مشهد مقدس:دلیل شکست دشمن این است که این همه تحریم و مبارزه کرد اما جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا یکپارچه‌تر شد و حزب الله و انصارالله و حشدالشعبی پشت یکدیگر پشت سر رهبری و مقام ولایت ولی امر مسلمین ایستادند

قدرت دشمن نباید چشم مردم ما را پر کند/ بولتون را مثل یک سگ از کاخ سفید بیرون انداختندخطیب نماز جمعه مشهد مقدس گفت: قدرت دشمن نباید چشم مردم ما را هم پر کند. دشمن تا الان شکست خورده است. اینهمه تحریم و مبارزه کرد و اما جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا متحدتر شد و همه جریان مقاومت، حزب الله، انصارالله و حشدشعبی پشت به پشت یکدیگر پشت سر رهبری و ولی امر مسلمین ایستادند. درست و مودبانه سخن گفتن فرهنگی هست که درگفتار حاج آقا جایی ندارد!

دست کم 10 نفر بر اثر آتش سوزی در بیمارستانی در برزیل جان باختند- خبرگزاری آناتولی

جان باختن 6 نظامی اماراتی در «میدان عملیات»