واکنش جمهوری آذربایجان به حملات ارمنستان

31/06/1399 10:50:00 ب.ظ

وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان در واکنش به شهادت یک سرباز این کشور در مرز با ارمنستان اعلام کرد ایروان با این اقدام خونین نشان داد که نه دنبال صلح، بلکه در پی تهاجم است. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان در واکنش به شهادت یک سرباز این کشور در مرز با ارمنستان اعلام کرد ایروان با این اقدام خونین نشان داد که نه دنبال صلح، بلکه در پی تهاجم است. - خبرگزاری آناتولی 21.09.

2020 باکو/‌ روسلان رحیم‌اف/‌ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان طی بیانیه‌ای در واکنش به شهادت یک سرباز این کشور در مرز با ارمنستان اعلام کرد: ایروان در مورد حل مسالمت‌آمیز مساله قره‌باغ کوهستانی اظهاراتی داشته، اما این اقدام خونین نشان داد که نه دنبال صلح، بلکه در پی تهاجم است.

آذربایجان در این بیانیه، ارمنستان را مسئول حمله مذکور و شهادت سرباز این کشور دانست. در این راستا، دادستانی کل آذربایجان در مورد این حمله تحقیقات قضایی آغاز و اعلام کرد که برای انتقال پرونده این حمله به دادگاه‌های بین‌المللی اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

امروز وزارت دفاع جمهوری آذربایجان با انتشار بیانیه‌ای از شهادت یک سرباز این کشور در درگیری با نیروهای ارمنستان در خطوط مرزی میان دو کشور خبر داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اینگونه واکنش ها فرار رو به جلو است. 30 سال است واکنش نشان می دهند زمان استفاده از نیروی نظامی فرا رسیده است.

قحطی نهاده‌های دامی در آذربایجان غربی

بنای یادبود تازه در واشنگتن ادای احترامی به دوایت آیزنهاور، سی‌وچهارمین رئیس جمهوری آمریکا استبنای یادبود تازه در واشنگتن ادای احترامی به دوایت آیزنهاور، سی‌وچهارمین رئیس جمهوری آمریکا است دوایت دی آیزنهاور یکی از رؤسای جمهوری آمریکا بود که برای صداقت، مهارت‌های رهبری، و موازنه بودجه فدرال در دو دوره حضورش در قدرت از سال ۱۹۵۳ تا ۱۹۶۱ شناخته می‌شود.

حوثی‌ها: لیست اسرا در جریان مذاکرات یمن در ژنو ارائه شده استشبه نظامیان حوثی اعلام کردند که در جریان مذاکرات یمن در ژنو فهرست اسرا ارائه شده است. - خبرگزاری آناتولی

رشد ۱۰ درصدی بستری‌های کرونا در تهران / ضرورت جذب نیروی جدید در بیمارستان‌هامعاون درمان ستاد مقابله با کرونا تهران: طی روزهای اخیر بستری‌های کرونا در تهران ۱۰ درصد رشد داشته این سیر فزاینده نسبت‌ به هفته‌های اخیر، نگران‌کننده است همه‌ نقاط کشور در وضعیت قرمز قرار دارد بدنبال افزایش تخت‌ها و جذب نیروی جدید در مراکز درمانی هستیم

اوج گرفتن ابتلای روزانه به کرونا در ایران؛ تهران در وضعیت «کاملا قرمز» قرار دارددر حالی که مسئولان درباره وضعیت شیوع کرونا در تهران هشدار می‌دهند و آن را «کاملا قرمز» توصیف می‌کنند، آمارهای رسمی وزارت بهداشت ایران هم نشان می‌دهد که شمار ابتلاهای روزانه به کووید-۱۹ در کل کشور نیز به بالاترین میزان در ماه‌های اخیر رسیده است.

بارندگی کم‌سابقه در گیلان؛ روستاهای اطراف تالش در محاصره سیل - BBC News فارسیبارندگی‌های کم سابقه شب گذشته در استان گیلان، مناطق غربی این استان را یا در محاصره سیل قرار داد یا خیلی از مناطق را دچار آبگرفتگی کرد.