واکنش اتحادیه اروپا به تحریم ظریف

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکنش اتحادیه اروپا به تحریم ظریف یک سخنگوی اتحادیه اروپا اعلام کرده است، اتحادیه اروپا علیرغم تحریم آمریکا با ظریف همچنان همکاری خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری ای. اف. پی در صفحه توییترش از واکنش اتحادیه اروپا به تحریم محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا خبرداد.

به گزارش ایسنا، این واکنش اتحادیه اروپا پس از آن مطرح می‌شود که وزارت خزانه‌داری آمریکا شب گذشته نام وزیر امور خارجه کشورمان را در فهرست افراد تحریم شده قرار داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امیدوار باشیم 'گاندو' آمریکایی‌ها را به اشتباه نیانداخته باشدسفیر ایران در لندن با اشاره به تحریم محمد جواد ظریف از سوی آمریکا، گفت: امیدوار باشیم اهانت‌های سریال 'گاندو' آمریکایی‌ها را درباره وزیر امور خارجه به اشتباه نینداخته باشد. این حجم از نفهمی چطور در یک نفر جمع شده؟ دولت فرار به جلو تقصیر احمدی نژاد، تقصیر تحریم آمریکا، تقصیر گاندو...ما چقدر خوبیم!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش جدید «ظریف» به تحریمش از سوی آمریکاواکنش جدید «ظریف» به تحریمش از سوی آمریکا: ما می‌دانیم گفت‌وگو و صلح خواهی تهدیدی برای موجودیت «تیم بی» است؛ و از آنجا که دلیل تحریم من را سخنانم عنوان کرده‌اند،آیا مردم آمریکا به مجوز اوفک برای خواندن نوشته‌های من و یا گوش دادن به مصاحبه‌هایم نیاز دارند؟! چقدر شما بی ابرو هستید و کثافت و فریبکار و درغگو منم مسیح منجی عالم تو برای قدرت طلبی و شهرت و حکام میجنگی یا برای خاک ایران و شرافت ملت؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به تحریمش از سوی دولت ترامپظریف با انتشار پیامی به تحریمش توسط دولت ترامپ واکنش نشان داد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش پلیس به ادعای حامد زمانی پس از دستگیری در فرودگاهدستگیری خواننده ای به نام حامدزمانی و یکی از همراهانش در فرودگاه مهرآباد همچنان حواشی را به دنبال داشته و در تازه ترین اظهارنظرات، این فرد در گفت وگویی ویدیویی مدعی شده که ماموران پلیس او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند، ادعایی که سخنگوی نیروی انتظامی آن را رد کرده است. دست به فیلمشون خوبه که ...فیلم رو پخش کنن.ببینیم واقعا دست نوازش بر سرش کشیدن....البته کاری هست که همیشه انجام میدن بعد می گن تکذیب می کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کنایه ظریف در واکنش به یاوه گویی‌های جان بولتونوزیر امور خارجه کشورمان در توییتی با انتقاد از اقدامات خصمانه آمریکا و اسرائیل در خاورمیانه در توییتی نوشت: اگر کشوری مشتری آمریکا باشد -حتی اگر تعداد زیادی از آمریکایی‌ها را بکشد- باز هم اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای را خواهد داشت. یاوه گویی‌های ظریف در واکنش به کنایه جان بولتون
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش رهبر ایران به اعدام‌ها در بحرینرهبر ایران در واکنش به اعدام‌های اخیر در بحرین اعلام کرد ظلم و زور پایدار نخواهد ماند و تصمیم‌ و اراده‌ ملتهای‌ عدالت‌طلب‌ سرانجام‌ پیروز خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »