واکنش سازمان هواپیمایی به تعلیق فعالیت معاون وزیر؛ عابدزاده همچنان رئیس است- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

24/07/1398 03:20:00 ب.ظ

واکنش سازمان هواپیمایی به تعلیق فعالیت معاون وزیر؛عابدزاده همچنان رئیس است درحالی دادگاه بدوی رسیدگی به سقوط هواپیمای ATR حکم عدم ادامه فعالیت رئیس سازمان هواپیمایی راابلاغ کرده که این سازمان اعلام کرد:طرح مسائل مناقشه انگیزبه نفع صنعت حمل ونقل هوایی نیست.

در حالی دادگاه بدوی رسیدگی به سقوط هواپیمای ATR حکم عدم ادامه فعالیت رئیس سازمان هواپیمایی را ابلاغ کرده که این سازمان اعلام کرد: طرح مسائل مناقشه انگیز به نفع صنعت حمل ونقل هوایی نیست. ، سازمان هواپیمایی کشوری طی مطلبی اعلام کرد:‌ «سازمان هواپیمایی کشوری نماینده حاکمیت در صنعت حمل و نقل هوایی و تابع قوانین و مقررات داخلی و بین المللی است و براساس قانون وظیفه بررسی سوانح بر عهده این سازمان وهدف محوری آن پیشگیری از سوانح آتی است.

در بررسی سانحه ATR آسمان 29 بهمن 96 تمامی مراحل بررسی سانحه همکاریهای تنگاتنگی با مراجع قضایی صورت گرفته که کماکان ادامه دارد و نتایج بررسی هم مرحله به مرحله در اختیار مسئولان قضایی قرار گرفته است.

آنچه حائز اهمیت است توجه به موقعیت صنعت و حال که آمریکائی‌ها اهداف چند دهه گذشته خود را تشدید و زمینگیر کردن صنعت را دنبال می کنند طرح مسائل مناقشه انگیز به مصلحت نیست. یقینا تلاش های متخصصین صنعت حمل و نقل هوایی را که با نگاه به توانمندی‌های داخل توانسته صنعت را سرپا نگهدارند کم رنگ جلوه می دهد و زمینه کاربردی شدن استعدادهای شایسته در صنعت را دچار خدشه می کند. لذا از این حیث متاسفیم برای روزنامه شرق برای طرح این مسائل.

سازمان هواپیمایی کشوری مصمم به ادامه مسئولیت خطیر در انجام وظایف بوده و نه تنها آماده همکاری با مراجع ذیربط در خصوص سوانح یا هر اتفاق دیگری است به اراده قوه قضائیه مبنی بر حمایت از صنعت هوایی در جهت تقویت نیروی متخصص در راستای مقاومت و توانمندی های داخلی احترام گذاشته برای رسیدن به نتایج بایسته از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

سازمان محیط‌زیست با فشار مقامات بالا مجوز انتقال آب دریای خزر را صادر کرد🔻علی اسماعیلی، نماینده نور و محمودآباد، در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین:سازمان محیط‌زیست با فشار مقامات مجوز انتقال آب دریای خزر را صادر کرد /چگونه آب را از عمق 26 متری دریای خزر می‌خواهند به ارتفاع 2085 متری بالای کوه ببرند؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

سازمان ملل خواستار توقف 'جنایات جنگی' در لیبی شددر پی هدف قرار گرفتن غیرنظامیان در حمله هوایی شبه نظامیان وابسته به ژنرال بازنشسته خلیفه حفتر در لیبی، مأموریت پشتیبانی سازمان ملل متحد خواستار توقف 'جنایات جنگی' در این کشور شد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت راه و سازمان حفاظت محیط زیست مانع تصرفات غیرقانونی در دماوند شوندمعاون اول رییس جمهور با تأکید بر این که آموزش و پرورش و مدرسه کانون اصلی تحولات اجتماعی و توسعه کشور است، گفت: کسانی که به آینده و توسعه ایران فکر می‌کنند باید بدانند که برای رسیدن به توسعه باید تمرکز اصلی خود را بر مدرسه و آموزش و پرورش محدود کنیم.

آغاز فروش اقساطی 4 محصول ایران خودرو از فردا 24مهرماه + جدول- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimطرح فروش 3 محصول ایران خودرو با عرضه اعتباری فردا 24 مهرماه آغاز خواهد شد.

پوستر اربعینی جدید خانه طراحان منتشر شد+عکس- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimخانه طراحان انقلاب اسلامی در آستانه اربعین حسینی پوستر جدید خود را با عنوان «الحسین یجمعنا» منتشر کرد.

پیاده‌روی «جاماندگان» اربعین از میدان امام حسین(ع) تا حرم عبدالعظیم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimپیاده‌روی «جاماندگان» اربعین از میدان امام حسین(ع) تا حرم عبدالعظیم این مراسم در روز اربعین با حضور اقشار مختلف مردم از ساعت 06:30 صبح در میدان امام حسین(ع) آغاز می‌شود و با اقامه نماز ظهر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) به پایان می‌رسد.