واکنش‌ها به حمایت تاریخی پاپ فرانسیس از حق زندگی مشترک و‌ قانونی همجنس‌گرایان

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنان پاپ فرانسیس،‌ رهبر کاتولیک‌های جهان، در حمایت از حق زندگی مشترک و‌ قانونی همجنس‌گرایان با استقبال گسترده کنشگران حقوق دگرباشان جنسی همراه شده است.

پاپ در فیلم مستندی به نام «فرانچسکو» که روز چهارشنبه منتشر شد گفت: «افراد همجنس‌گرا حق دارند که در خانواده باشند. آنها فرزندان خدا هستند و حق دارند که خانواده داشته باشند. هیچ‌کس نباید به خاطر این موضوع طرد یا درمانده شود.»

پیوند مدنی به نوعی از ازدواج گفته می‌شود که در آن حقوق و مسئولیت‌های زوج نسبت به ازدواج زناشوی کمتر است. فرانسیس دبرناردو، مدیرعامل نیو ویز مینیستری، که یک گروه مدافع حقوق دگرباشان کاتولیک است، در گفت‌و گو با رویترز گفت: «این یک لحظه تاریخی است که رهبر کلیسای کاتولیک رم که همواره به عنوان آزارگر افراد دگرباش شناخته می شده، نسبت به زوج‌های همجنس و خانواده‌های آنها موضعی حمایتی می‌گیرد. این نشان می دهد که کلیسا در حال پیشرفت مثبت در رویکرد خود به مسائل دگرباشان است.»

مارین دودی برک، مدیر عامل موسسه حمایت از حقوق دگرباشان دیگنیتی یواس‌ای، به رویترز گفت: «پتانسیل این موضوع بسیار عظیم است، اما تا مطمئن نشده‌ایم که چه خبر است نمی شود احتمالات دیگر را نادیده گرفت. اگر این اظهارات به این معنا است که واتیکان تصمیم گرفته دیگر مانعی بر سر راه حمایت قانونی از زوج‌های هم‌جنس و خانواده‌های آنها نباشد این اتفاق بازی را در عرصه بین‌المللی عوض می‌کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ب. این مگن روحانیت نون ب نرق روز خوردن باید روحانی جماعت را نابود کرد زنده باد ایران

🏳️‍🌈Amen

بابا این خودش هم احتمالا همجنس گرا بوده،نظری ندارید؟

جناب پاپ شما مغازه‌ات رو درست اداره کن کشیش‌ها پسربچه‌ها رو نکنن به رسمیت شناختن حق زندگیِ مشترکِ همجنس‌گرایان پیشکش🙄 شمام آب نمیبینید وگرنه از آخوندا بدتر هستین

این احمق از ایندا نگری بشری بی بهره است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمایت پاپ فرانسیس از زندگی مشترک همجنسگرایان به طور قانونی - BBC News فارسیپاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، گفته است که به عقیده او افراد همجنس باید اجازه زندگی مشترک را داشته باشند. او از اصطلاح 'وصلت شخصی' استفاده کرد که تقریبا کلیه حقوق ازدواج را شامل می شود اما به این کار عنوان ازدواج نمی دهد. به پاپ بگین کیوان_امام‌ رو براش می‌فرستیم که حمایت رو واقعی تر حس کنه شرم آور است پاپ چگونه چنین قانونی را با آیین و دین مسیحیت تطبیق داده است آیا در مسیحیت و در آیین مسیح اصلا چنین چیزی مشروع است سخن عیسی مسیح در این باره چیست به من ربطی نداره ولی ازدواج دوتا همجنس و تا آخر عمر زندگیشون تو کتم نمیره و به نظرم یه بیماری و متاسفانه اختلال روحی روانی البته نظر من اینه و شاید بعضیا یه طور دیگه برداشت کنن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عبدالله عبدالله: صدای ایران در حمایت از پروسه صلح برای ما مهم است‌رییس شورای مصالحه ملی افغانستان با بیان اینکه مواضع جمهوری اسلامی در پروسه صلح افغانستان مهم است، گفت: ایران می تواند به عنوان یک کشور همسایه نقش مهمی در پیشبرد روند صلح افغانستان را ایفا کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رئيس جمهور ایران: روزهایی داشتیم که روسیه و چین هم نتوانستند از ما حمایت کنندرئيس جمهور ایران: روزهایی داشتیم که روسیه و چین هم نتوانستند از ما حمایت کنند این انتظار داشته روسهای عهد شکن و چینیهای کمونیست ازش حمایت کنن چین و روسیه چگونه دست صدام و قذافی را رها کردن حالا نوبت شما حرامزاده های تکفیری و ملعون رسیده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کارشناسان نظامی: حمایت از گروه‌های شبه نظامی در منطقه منفعت اقتصادی ندارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پاپ برای نخستین بار شراکت زندگی قانونی همجنسگرایان را تأیید کردپاپ فرانسیس: «آنچه ما باید داشته باشیم یک قانون مدنی برای شریک‌های زندگی همجنسگراست. به این ترتیب آنها تحت پوشش قانون قرار می‌گیرند.» پاپ گوه خورد عجب یک رهبر مذهبی همچنین فتوایی داده مگر سرگذشت قوم لوط را فراموش کرده به قوم لوط گفته زکی! اجرای زنده قوم لوط!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در سازمان ملل: رژیم ایران با نقض قطعنامه‌های شورای امنیت از گروه‌های تروریستی و نیابتی حمایت می‌کند🔺سفیر آمریکا در سازمان ملل: رژیم_ایران با نقض قطعنامه‌های شورای امنیت از گروه‌های تروریستی و نیابتی حمایت می‌کند ⚡️کلی کرفت می‌گوید که ایران با حمایت کردن از گروه‌های تروریستی و نیابتی، بسیاری از قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل را نقض کرده است. خسته نشدید از اینهمه اراجیف ؟ شما اگر میتوانستید با منطق خود دنیا را قانع کنید موفق میشدید تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کنید ! کوچکترین اقدامِ نظامی ترامپ علیه جمهوری اسلامی انجام بده؛، جمهوری اسلامی به طرف ساخت سلاح هسته ای پیش خواهد رفت !! ما می توانیم 💪💪🇮🇷🇮🇷 کدام ویژگیِ این خانم باعث شد توسط ترامپ به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل انتخاب بشه؟! 😅😅😅 بگم یا معلومه؟؟؟ خلاصه این خانم و ترامپ روزهای آخرشونو سپری می‌کنن 😉
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »