واکنش پرزیدنت ترامپ به تلاش مجلس نمایندگان برای کاهش اختیارات نظامی رئیس جمهوری علیه ایران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔴خبر فوری| واکنش پرزیدنت ترامپ به تلاش مجلس نمایندگان برای کاهش اختیارات نظامی رئیس جمهوری علیه ایران پرزیدنت ترامپ پنجشنبه ۱۹ دیماه در توئیتر خود نوشت که امیدوار است همه جمهوریخواهان عضو مجلس نمایندگان علیه طرح دموکرات‌ها رای دهند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده به تلاش اعضای دموکرات مجلس نمایندگان برای کاهش اختیارات نظامی رئیس جمهوری علیه ایران واکنش نشان داد.

رئیس جمهوری آمریکا این طرح دموکرات ها را اقدام با عجله آنها نامید که سعی دارند هرچه سریعتر قدم‌های بعدی در استیضاح او را پیش ببرند. پرزیدنت ترامپ، این اقدام آنها را «آزار رئیس جمهوری» نامید. نانسی پلوسی رهبر دموکرات مجلس نمایندگان در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجلس برای تصویب کاهش اختیارات جنگی پرزیدنت ترامپ علیه ایران پیش خواهد رفت.

نانسی پلوسی گفت: «اعضای کنگره در مورد تصمیم دولت آمریکا برای خصومت علیه ایران و فقدان راهبردی برای آینده نگرانی‌های جدی و فوری دارند.» وی افزود: «اطلاع‌رسانی ناکافی [موسوم به] قدرت‌های جنگ توسط پرزیدنت ترامپ و گزارش امروز هیئت دولت به ما، نگرانی‌هایمان را برطرف نکرده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

♦️سردار حاجی زاده: پس از عملیات سپاه، حداقل ۹ سورتی پرواز سی۱۳۰ برای انتقال مجروحانشان به اردن و مناطق اشغالی انجام شد

آخوندا از طریق جان کری نمایندگان دمکرات آمریکا رو خریدن .شک نکنید

گندش داره در میاد. اونایی که رشوه گرفتن دارن زور میزنن شاید بتونن دهن ظریف رو ببندن

اينا احتمالا تلفات سنگيني متحمل شدن از سخنرايش كه ناراحت بود پيدا بود ايران بايد آماده باشه چون اين مرتيكه مريض از مغز تعطيله و احتمال حمله غافلگيرانه رو من از ذهن دور نميبينم

😂😂

این مردک دیوانه ودمدمی مزاج است، ترامپ دیوانگی رابه حدی رسانده که حتی بسیاری ازجمهوری خواهان نیز ازاو قطع امیدکرده اند و اگربرخی جمهوری خواهان سنانبودند، هرآن امکان داشت به اقدام جنون آمیز دیگری برعلیه ایران دست بزند. او آلت دست وبازیچه نتانیاهو شده و به منافع آمریکا توجهی ندارد.

😂😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ با انتقاد از رویکرد منطقه‌ای ایران، جمهوری اسلامی را به همکاری دعوت کردرئیس جمهوری ایالات متحده در سخنرانی شامگاه چهارشنبه ایران را به اقدام متقابل نظامی تهدید نکرد. اگر همکاری کردید ،مجبوری با اینا مانور هوایی انجام بدید،انتخاب با خودته جمهوری اسلامی رو دست کم نگیرید.در شرارت و فریب دادن و عوام فریبی،قدرتمندترین و بی نظیرترینه.روسیه و چین رو از یک طرف فریب میده و جلو می ندازه و از طرفی وقتی مورد تردید قرار می گیره،شروع به موشک پرونی می کنه.خیلی هم مراقبه به کسی آسیب نزنه.گاهی دشمن ترین ها، دوست ترین ها هستن..😉 😂😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کریس مورفی : ترامپ استراتژی واضحی در قبال ایران ندارد/ آماتورها به ترامپ مشاوره می‌دهندکریس مورفی، از منتقدان اصلی سیاست‌های خصمانه ترامپ در قبال ایران در تازه‌ترین توئیت خود نوشت: «این دولت به انرژی بسیار زیادی نیاز خواهد داشت تا اقرار کند که استراتژی افزایش شدت آن‌ها به طرز بدی شکست خورده است؛ غرور و هوای‌ نفس را کنار بگذارید و تغییر موضع دهید. امشب، در این برهه حساس از تاریخ ما، تمام آن کاری که انجام می‌دهم این است که به طرز ناامیدانه‌ای از آن‌ها انتظار دارم تا انتخاب درستی داشته باشند.» ترامپ باید برکنار بشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس مرکز اورژانس تهران: شناسایی اجساد بسیار سخت استرئیس مرکز اورژانس تهران با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی در اطراف تهران: *شناسایی اجساد بسیار سخت است *اجساد تقریبا متلاشی شده‌اند *نیروهای امدادی در حال جمع‌آوری اجساد از حدود دو هکتار زمین هستند تا آن‌ها را برای شناسایی به پزشکی قانونی تحویل دهند موشک ۳پا که نزدشون.. 💩 چرا اینجوری شده؟! من سقوط هواپیما دیدم اینجوری جیگر زلیخا نبوده. 🙄
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار وزیر خارجه ترکیه با رئیس جبهه ترکمن‌های عراقکاش چاووش اوغلو از رییس تورکمن ها میپرسید برای چی واسه قاسم_کتلت مرثیه راه انداخته بود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی روحانی با جانسون و رئیس شورای اروپا؛ آمادگی آمریکا برای مذاکرهبوریس جانسون و رئیس شورای اروپا در مکالمه‌‌های تلفنی جداگانه با حسن روحانی بر کاهش تنش و حفظ برجام تاکید کرده‌اند. آمریکا به سازمان ملل گفته که آماده است تا بدون پیش‌شرط با ایران مذاکره کند. این در حالی است که ایران می‌گوید بدون رفع تحریم‌ها نمی‌تواند به مذاکرات بازگردد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرواز ناتمام بوئینگ اوکراینی؛ رئیس دانشگاه آلبرتا به گریه افتاد۱۰ نفر از دانشجویان و فار‌غ‌التحصیلان دانشگاه آلبرتا در کانادا در میان فهرست ایرانیان کشته شده در پرواز تهران-کیف بودند. رئیس دانشگاه آلبرتا خطاب به خانواده و دوستان این افراد پیام تسلیتی خواند و در میان قرائت پیام به گریه افتاد. 1500 تا کشته دادیم این نشد یک هواپیما آدم رفت این نشد 20 نفر تو دره رفتن این نشد هر روز پراید و پژو ازمون میکشن باز این نشد مرگ بر جمهوری حرامزادگان اسلامی با هر مذهب و دینی که هست در ایران فایده نداره باید سینه بزنن ..!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »