واکنش سخنگوی کاخ سفید: نخستین تماس پرزیدنت بایدن در خاورمیانه با نخست وزیر اسرائیل خواهد بود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

سخنگوی کاخ سفید می‌گوید تماس با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، نخستین تماسی است که پرزیدنت بایدن با یکی از رهبران منطقه خاورمیانه خواهد گرفت.

همزمان با گزارش‌های رسانه‌های اسرائیل درباره تماس نگرفتن رئیس جمهوری آمریکا با نخست وزیر اسرائیل، جن ساکی روز سه شنبه ۲۸ بهمن در جلسه روزانه خود با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره زمان احتمالی تماس بین رهبران دو کشور گفت: «درباره اسرائیل، من می‌دانم در این باره که پرزیدنت بایدن چه زمانی با نخست وزیر نتانیاهو تماس خواهد گرفت، سوالاتی مطرح است. بگذارید این مطلب را برای شما مشخص کنم که اولین تماس او با یک رهبر در آن منطقه، با نخست وزیر نتانیاهو خواهد بود و این تماس به زودی صورت خواهد گرفت.

وی همچنین درباره این که آیا دولت پرزیدنت بایدن، اسرائیل و عربستان سعودی را هم‌پیمانان خود در خاورمیانه می‌داند، گفت که در مورد اسرائیل این‌گونه است و افزود که آمریکا از حق ریاض برای دفاع از خود در برابر تهدیدهای منطقه‌ای حمایت می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جای نتانیاهوی قاتلِ متجاوز،و فاسدِ کلاهبردار،زندان است نه ساختمان نخست وزیری رژیم جعلی اسرائیل!

سلام خوب هستید ؟ پسر من مبتلا به بیماری اس ام آ تیپ دو هست با هزینه درمان بالا، شما حرفتون سند هست برا فالورهاتون میشه لطفا معرفی اش کنید تا مردم و خیرین ببیند و کمک اش کنند؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | ثبات در خاورمیانه مستلزم بیش از یک توافق با ایران استصنم وکیل، معاون مدیر برنامه خاورمیانه و شمال آفریقا در «چتم هاوس»، در یادداشتی در نشریه « تحریمها بایستی ازدوش ایرانیان برداشته شودبردوش تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایران گذاشته شودبشرط گذار یا بنیان حکومت حقیقی باهویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه ملتهای موسسان ایران ایرانیان باستان،لغو شود حالا بشینید تصمیم بگیرید با یک حکومت داعشی تروریست که شهروندانتون رو گروگان میگیره ودر برابر هواپیمایی پر از دلار آزاد میکنه و شبانه روز در تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ایه ،چطور توافق کنید،احمقا‌.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نتیجه یک بررسی: خاورمیانه مقصد اصلی صادرات جنگ‌افزار است | DW | 15.03.2021صادرات جنگ‌افزار همچنان رو به افزایش است و مقصد بیشترین تجهیزات نظامی صادر شده کشورهای خاورمیانه هستند. ایالات متحده آمریکا همچنان در جایگاه بزرگ‌ترین صادرکننده جنگ‌افزار در جهان قرار دارد. البته روسیه و سایر کشورهای اروپايی از جمله آلمان هم سهم خود را از این تجارت خونبار دارند. خرید سلاح در خاورمیانه یک فرمان از طرف آمریکاست،یادم میاید در گذشته به عربستان و چند کشور پیشنهاد (فرمان )داده شده بود،تا درآمد حاصل از نفت باید در پنج بانک تعیین شده سرمایه گذاری شود،یادی کنیم از نافرمانی شاه ملی گرای ایران در برابر آمریکاو قیمت نفت شاه امریکا و اروپا بیشترین جنگ افراز وارد کشورهای حاشیه خلیج فارس می‌کند با کمال پروریی با ایران میگن باید سر برنامه موشکی مذاکره کنید چون خودشون میدونن هر چه جنگ افراز آشغال تحویل کشورهای عربی می‌دهند برای همینه از قدرت نظامی ایران ترس دارند وقتی آرامکو رو زدن موشک پاتروت خواب بودند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو: ایران بزرگترین تهدید برای خاورمیانه استبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، روز دوشنبه 12 آوریل 2021 در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با لوید ایکاش در تیتر و سخنانشان به جای ایران از واژه دقیق یعنی جمهوری اسلامی استفاده کنند. بزرگترین موفقیت اینست که مردم از فرقه تبهکار جدا بشوند دست رژیم از تبلیغات ملی باید خالی باشد 😂😂😂 رو دسته نژاد و فرهنگ وو خاک مملکتم جایی ندیدم🤏🏼 I suggest that you be checked for being a schizophrenic!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گزارش جدید جامعه اطلاعاتی آمریکا: ایران تهدیدی علیه ایالات متحده و متحدانش در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خب بگید میخاهیم توافق کنیم دیگه چرا مردم خر حساب میکنید چه کسی این را فهمیده ؟ جمهوری اسلامی که توسط حیمی کارتر و شرکای جهانی اش به قدرت رسید نماینده ایران و ایرانیان نیست اعلیحضرت_رضاشاه_دوم_پهلوی_سوم پادشاه قانونی و سوگنددخورده ایران هستند. جاویدشاه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده سنتکام: ایران تهدیدی روزانه برای آمریکا و متحدانش در خاورمیانه است🔺فرمانده سنتکام: ایران تهدیدی روزانه برای آمریکا و متحدانش در خاورمیانه است ▪️ژنرال مک کنزی گفت حوثی‌ها در یمن -که از جمهوری اسلامی کمک گرفته‌اند- از ماه ژانویه با بیش از ۱۵۰ موشک بالیستیک، موشک کروز زمینی و پهپاد، به عربستان حمله کرده‌اند. با قراداد جنایات اونا تموم میشه؟ برو خونت دیگه اومدی این ور دنیا میخوای از منابعش استفاده کنی معلومه نمیزارن شما اول بگید آمریکا تو خاورمیانه چه غلطی می کنه؟؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »