واکنش آنکارا به توئیت ظریف؛ ترکیه: ادعاهای ایران در مورد اردوغان بی‌پایه و اساس است

21/09/1399 11:06 ب.ظ

واکنش آنکارا به توئیت ظریف؛ ترکیه: ادعاهای ایران در مورد اردوغان بی پایه و اساس است جزئیات بیشتر🔽

آنکارا مراتب اعتراض خود را نسبت به آن چه که «ادعاهای بی‌پایه و اساس ایران» درباره رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، عنوان شده به سفیر ایران ابلاغ کرده است. به گزارش خبرگزاری آناتولی، آنکارا مراتب اعتراض خود را نسبت به آن چه که «ادعاهای بی‌پایه و اساس ایران» درباره رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، عنوان شده به آقای فرازمند ابلاغ و این ادعاها را کاملا رد کرده است.

ترکیه در پیام اعتراضی خود تاکید کرده که وزارت خارجه ایران به‌رغم وجود گزینه‌های مختلف برای ابراز ناراحتی خود، با استفاده از توئیتر این کشور را هدف قرار داده که اقدامی قابل پذیرش برای آنکارا محسوب نمی‌شود.

وزارت خارجه ترکیه همچنین خاطر نشان کرده که این رویکرد تهران با روابط نزدیک ترکیه و ایران همخوانی ندارد و تنها به نفع کسانی است که دنبال «خدشه‌دار کردن» روابط دو کشور هستند. واکنش رسمی ایران به شعر خوانی اردوغان؛ سفیر ترکیه در تهران احضار شد headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

آذربایجان شرقی و غربی داریم اما شمالی نداریم..... حلقه برا دست هابیت ساخته نشده همانطور که تاج پادشاهی برای سر الاغ....... اردوغان_گوه_خورد اردوغان_غلط_کرد اردوغان_گوه_خورد اردوغان_گوه_خورد اردوغان_غلط_کرد اردوغان_گوه_خورد اردوغان بداند اگر بخواهد حرف از تاریخ بزند و سر شوخی با اصل ثبات مرزها را باز کند چیزی جز ایران باقی نمی ماند! اردوغان_غلط_کرد

Erdoğan bok yedi اردوغان_گوه_خورد آذربایجان جزئی از سرزمین پهناور ایران است، یاشاسین_ایران این کثافتا حرف نزنن میگن بهشون گنگ مسوولان ایران کلا کونشون میخاره آروم نمیگیگرن اردوغان خودش نفهمیده که چی گفته! euronews اردوغان_غلط_کرد اپوزسیون_دوزاری