واکنش‌ها به ضرب و جرح گوهر عشقی؛ حامد اسماعیلیون: رذالت، جهل، و جنایت ماندنی نیست

22/09/1400 07:38:00 ق.ظ

🔺 واکنش‌ها به ضرب و جرح گوهر_عشقی ؛ حامد اسماعیلیون : رذالت، جهل، و جنایت ماندنی نیست ▪ پس از انتشار تصاویر و اخبار حمله به مادر ستار_بهشتی طی روزهای گذشته، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به این سوءقصد واکنش نشان داده‌اند. ⬇ بیشتر بخوانید:

پس از انتشار تصاویر و اخبار مربوط به حمله دو فرد ناشناس به مادر ستار بهشتی طی روزهای گذشته، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به این سوءقصد واکنش نشان داده‌اند. چاپ پس از انتشار تصاویر و اخبار مربوط به حمله دو فرد ناشناس به گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی، طی روزهای گذشته، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به این سوءقصد واکنش نشان دادند.

ستار بهشتی، وبلاگ نویس و فعال کارگری بود که ۹ سال پیش در بازداشتگاه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران جان خود را از دست داد.

مسیح علینژاد، روزنامه‌نگار مستقل و مجری برنامه تبلت صدای آمریکا، در توییتر خود نوشت: «نگاه زخمی اما راسخ گوهر عشقی مادر ستار بهشتی نماد ذلت یک حکومت ظالم است. اراذل و اوباش واقعی این حکومت است که از یک مادر دادخواه چنین وحشت دارد و برای ساکت کردنش دست به وحشی‌گری می‌زند.»

خانم علینژاد در ادامه افزود: «صورت و صدای گوهر عشقی نماد غم و قدرت مادران دادخواه ایران است.» حامد اسماعیلیون، سخنگوی انجمن خانواده‌های جان‌باختگان پرواز ۷۵۲ پس از انتشار خبر سوءقصد به جان گوهر عشقی با انتشار متنی در توئیتر خود نوشت: «به مادرش گفتند می‌خندید وقتی شکنجه‌اش می‌کردیم، دیروز به بالادستی گزارش دادند مادرش را هم در راه گورستان زدیم.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

Muhammad Qasim Ibn Abdul Karim has seen many dreams in which Allah and Prophet Muhammad (PBUH) advised him to follow the straight path and the things he should avoid. All these dreams confirm the message of Quran and hadith. He is the Imam Al-Mahdi! Free_Afghanistan✌️ ضاربین، اسید پاش های ولایی هستند که تغییر شغل داده و به عنوان ضابطین قوه قضاییه تبدیل شدن، ولی ذات انها یکیست و بی شعوری، جهل و نادانی و خوی ادم کشی در انها نهادینه شده

سیاست وزارت علوم برای از سرگیری آموزش حضوری از ترم آتی/احیای فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتریمعاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه سیاست کلی وزارت علوم برای نوع آموزش از ترم اینده ادامه آموزش ترکیبی(حضوری و مجازی) است، گفت: ما تقریبا براساس سیاستی که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد، در ستاد ازسرگیری آموزش حضوری دانشگاه ها بحث کردیم و قرار شد ترکیب حضوری و مجازی در دانشگاه ها همچنان وجود داشته باشد و تلاش ما و سیاست کلان مان این است که ترم آینده شرایط حضور حداکثری را فراهم کنیم و به سمت بازگشایی کامل دانشگاه ها حرکت کنیم.

وضعیت نگران‌کننده سلامتی ستاره بایرن‌مونیخ پس از ابتلا به کرونا | DW | 11.12.2021یوزوآ کیمیش، ملی‌پوش فوتبال آلمان و بازیکن بایرن‌مونیخ پس از گذشت نزدیک به یک ماه بعد از ابتلا به بیماری کووید-۱۹ همچنان درگیر مشکلات ریوی و جسمانی است. زمان بازگشت او به زمین نیز هنوز نامعلوم است.

متهم به قتل مسعود مولوی می‌گوید «هیچ‌کدام از افراد پرونده» را نمی‌شناسدبه گزارش رسانه‌های ترکیه، «عبدالوهاب کوچاک» که متهم است با شلیک گلوله به مسعود مولوی او را به قتل رسانده، در جریان دادگاه این اتهام را رد کرد و گفت هیچ‌کدام از افراد پرونده را نمی‌شناسد و قربانی شده است.

اریک زمور، نامزد راست افراطی ریاست جمهوری فرانسه برای «حمایت از سرزمین مسیحیان» به ارمنستان رفت«ارمنستان در خطر است. این کشور پیشاپیش و در زمان امپراتوری عثمانی، سرزمین شهدا، کشتار و نسل‌کشی بوده است. این بار آذربایجان و به‌ویژه ترکیه ارمنستان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند. ما در ارمنستان در قلب جنگ تمدن‌ها هستیم.» براوو

نیویورک‌تایمز: اسرائیل پیش از حمله به تاسیسات اتمی ایران با آمریکا مشورت کرده بود«نیویورک تایمز» در گزارشی نوشته است، اسرائيل پیش از انجام دو حمله در ماه‌های گذشته به تجهیزات اتمی و موشکی ایران، با آمریکا مشورت کرده است.منظور از حملات

برای اولین بار نخست‌وزیری از اسرائیل به امارات سفر می‌کند | DW | 12.12.2021نفتالی بنت به امارات متحده عربی سفر می‌کند. این اولین دیدار یک نخست وزیر اسرائیل از ابوظبی است. دفتر بنت گفته است که این دیدار با هدف تقویت همکاری‌های اقتصادی و منطقه‌ای دو کشور انجام می‌شود.