واکنش کاربران به انتشار آگهی ترحیم «حاج داود»؛ شکنجه‌گر زندانیان دهه ۶۰ با تابوت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکنش کاربران به انتشار آگهی ترحیم «حاج داود»؛ شکنجه‌گر زندانیان دهه ۶۰ با تابوت همه چیز از یک آگهی ترحیم شروع شد که از تشییع جنازه‌ داود_رحمانی در ساعت ۸:۳۰ صبح چهارشنبه ۲۸ مهر از مقابل حسینیه سادات در خیابان وحدت اسلامی تهران خبر می‌داد.

همه چیز از یک آگهی ترحیم شروع شد که از تشییع جنازه‌ «داود رحمانی» در ساعت ۸:۳۰ صبح چهارشنبه ۲۸ مهر از مقابل حسینیه سادات در خیابان وحدت اسلامی تهران و خاکسپاری ساعت ۱۰:۳۰ همان روز در بهشت زهرا خبر می‌داد؛ بی آنکه مطابق روال اعلامیه‌های مرسوم، اشاره‌ای به مجلس ختم یا مراسم یادبود متوفی شود.

اما واکنش‌ها نشان داد که چرا مسئولان و هماهنگ کنندگان دفن داود رحمانی معروف به «حاج داود» تلاش کرده‌اند تا مکان «قبر» او مخفی بماند؛ فردی نامش برای زندانیان دهه ۶۰ خورشیدی ایران یادآور کلماتی همچون تابوت، قبر، قیامت و ... همراه با خاطرات آزار دهنده بود. داود رحمانی متولد سال ۱۳۲۴ و فاقد تحصیلات دانشگاهی در فاصله تابستان ۶۰ تا تابستان ۶۳ با حکم اسدالله لاجوردی رییس زندان قزل حصار شد. کارنامه ریاست وی با گزارش‌های متعدد «شکنجه و آزار» زندانیان به ویژه با شیوه‌های قرون وسطایی همچون در «تابوت» قرار دادن افراد یا نگهداری آنها در «قفس» همراه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا لعنتش کنه

لعن و نفرين ابدي بدرقه ي راهش

ایشون همون کسی نیستن که در زندان ابوغریب عراقیها رو شکنجه میکرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بودجه ۱.۵ میلیارد دلاری اسرائیل به منظور آماده‌سازی برای «حمله احتمالی» به تاسیسات هسته‌ای ایران🔺 رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند این کشور مبلغ پنج میلیارد شِکِل، معادل یک و نیم میلیارد دلار، را به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده است. ⬇ بیشتر بخوانید: بزن راحتمون کن دیگه لامصب Ke intor این حرام زاده داره گوه زیادی میخوره کسی که میخاد حمله کنه تو بوق گرنا نمکینه بعدش هم ایران ازخدا میخاد همچنین گوهی بخوره.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ماموران اف‌بی‌آی به املاک یک میلیاردر روس نزدیک به پوتین یورش بردند🔺 دريپاسکا، ۵۳ ساله، از سال ۲۰۱۸ تحت تحريم‌های آمريکا قرار داشته است. به دنبال مداخله ادعایی مسکو در انتخابات ۲۰۱۶، واشنگتن او و ساير روس‌های با نفوذ را به دليل ارتباطشان با ولاديمير پوتين ، رئيس جمهوری روسيه ، تحريم کرد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در دهلران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حقوق شهروندی | به تعویق افتادن تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان به دلیل «کمبود منابع مالی»🔺 حقوق شهروندی | به تعویق افتادن تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان به دلیل «کمبود منابع مالی» ▪ یک عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت که نمایندگان نمی‌خواهند این طرح به صحن بیاید، تصویب شود، و شورای نگهبان به دلیل کمبود منابع مالی آن را رد کند. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل ایران را به «وقت‌کُشی» برای دستیابی به بمب اتم متهم کردنماینده اسرائیل در سازمان ملل متحد حکومت ایران را متهم کرد که از روند مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام» در وین، برای «وقت‌کشی» به دقیقا کاری که نظام اشغالگر و تروریست پرور ملاها در حال انجام دادن است و از مماشات گران بسا فایده می برد انحلال_سپاه_پاسداران baran08724759 اتهام اثبات شده یست! روسیه و چین که متاسفانه با مرتجعترین رژیم که سرکرده تروریسم جهانیست هم محورشده اند وغرب هم که بامماشات این پا و آن پا میکند تا توسط این رژیم تروریست با بمب اتم به گروگان گرفته شود فاجعه ای بسا نابودکننده تر از نازیسم ایران RegimeChangeinIran iran_policy
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری دادگاه مهندس هسته‌ای نیروی دریایی آمریکا به اتهام جاسوسی | DW | 20.10.2021یک مهندس هسته‌ای پیشین نیروی دریایی آمریکا و همسرش در برابر قاضی بازداشت دادگاه فدرال قرار گرفته‌اند. این دو متهم به تلاش برای فروش اطلاعات سری زیردریایی‌های هسته‌ای به یک قدرت خارجی هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »