واکنش آمریکا به تهدید رئیسی علیه اسرائیل: ایران بزرگ‌ترین حامی تروریسم است | DW | 19.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سخنان رئیسی در روز ارتش، جمهوری اسلامی را 'بزرگ‌ترین حامی تروریسم' در جهان دانست. او درباره مذاکرات وین نیز گفت آمریکا برای هردو سناریو، بازگشت یا عدم بازگشت به برجام آماده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سخنان رئیسی در روز ارتش، جمهوری اسلامی را"بزرگ‌ترین حامی تروریسم" در جهان دانست. او درباره مذاکرات وین نیز گفت آمریکا برای هردو سناریو، بازگشت یا عدم بازگشت به برجام آماده است.

پرایس در واکنش به سخنان رئیسی تاکید کرد آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن، از جمله اسرائیل"از راه‌های مختلف و با استفاده از همه ابزارهای مناسب" با ''اقدامات بی‌ثبات‌کننده سپاه پاسداران ایران" مقابله خواهد کرد.ابراهیم رئیسی در سخنان خود در روز ارتش اسرائیل را تهدید کرد که اگر کوچک‌ترین حرکتی از سوی این کشور رخ دهد،"مقصد نیروهای مسلح" جمهوری اسلامی"مرکز رژیم صهیونسیتی خواهد بود". او تهدید کرد: «قدرت نیروهای مسلح ما شما را آرام نمی‌گذارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این هم نشان دهنده روسیه خبیث است که زمان به نتیجه رسیدن برجام شیطانی عمل کرد و به اوکراین تجاوز کرد تا گره کوری بر برجام بزند .

امریکاه شکست خورده در افغانستان وآسیا ایران باید هرچی عاجلتر خودرا به سلاح هسته ی آماده کند

آمریکا ،بداندکوچکتر، از آن است که مسیر زوال و'نابودی' دست پرورده جنایتکاروبزدلش اسراییل، رابگیرد.آمریکا،هیچ 'غلطی' نمی تواند بکند...

آها، حامى تروريست ؟! ببينيم كدام كشور حامى كه چه عرض كنم، توليدكننده تروريست ست ؟ طالبان ؟ اوسامه بن لادن ؟ ال قاعده ؟ داعش ؟ كلاه سفيدها ؟ فكر كنم اينها گروه هاى حقوق بشر و دموكراسى بين المللى هستند كه توسط آمريكا به جان بشريت انداخته شدند ؟! جِر نخوريد ازاين همه تناقض ؟

توضیح ندادن چرا سردار دموکراسی داره با تروریستها مراکزه می‌کنه ؟

🍆

ترامپ .... یا نیو ترامپ.... فقط همین

با وجود ایران دارین سلاح می فروشین و اسرائیل را با کشورهای عربی متحد کردین پس خفه شو مردک

زر مفت نزن دروغگوامریکا ۵۷ را رقم زد و مشتی مزدور تبهکار را حاکم کرد تا خون و ثروت مردم ایران را در تهدید اسرائیل هزینه کنند

کافیه نگاهی به نقشه اسراییل و فلسطین تو ۷۰یال اخیر بیندازی انوقت بیا زر مفت بزن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیرباران یا صندلی الکتریکی؛ مرد محکوم به اعدام در آمریکا مجبور به گزینش شدوکلای مدافع این مرد هر دو روش اعدام را با استناد به ممنوعیت «مجازات بی‌رحمانه و غیرمعمول» در قانون اساسی آمریکا به چالش کشیده‌اند. 😐 چه‌ نوعشه ؟ 🫤 جنایت کاملاً فاشیستی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست زلنسکی برای سفر رئیس جمهوری آمریکا به کی‌یف؛ کاخ‌سفید: بایدن به اوکراین نمی‌روددرخواست زلنسکی برای سفر رئیس جمهوری آمریکا به کی‌یف؛ کاخ‌سفید: بایدن به اوکراین نمی‌رود تقاضای دیدار بایدن از اوکراین پس از آن عنوان شد که دولت آمریکا اعلام کرد در حال بررسی اعزام یک مقام ارشد به اوکراین است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجمع شهروندان در شهرکرد در اعتراض به انتقال آبدر پی انتشار ویدیوهایی از آب‌گیری تونل انتقال آب گلاب ۲، روز یک‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱،شماری از شهروندان در شهرکرد، با تجمع و در دست داشتن پلاکاردهایی، در یکی از میدان‌های این شهر، نسبت به انتقال آب، اعتراض کردند. بحران_آب
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تهاجم روسیه به اوکراین؛ ادامه نبرد در ماریوپل و اولین تلفات غیرنظامیان در لویوفرماندار شهر لویو گفت سه موشک به انبارهایی اصابت کرده است که در حال حاضر مورد استفاده نیروهای مسلح نیست و موشک چهارم نیز به یک تعمیرگاه خودرو اصابت کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پاپ در «عید پاک جنگ» به قربانیان تهاجم روسیه به اوکراین ادای احترام کرد🔺پاپ در «عید پاک جنگ» به قربانیان تهاجم روسیه به اوکراین ادای احترام کرد پاپ فرانسیس در مراسم عید پاک از رهبران جهان خواست ندای مردم برای صلح در اوکراین را بشنوند و از روسیه به دلیل کشاندن این کشور به یک درگیری «بی‌رحمانه» انتقاد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شلیک راکت از غزه به اسرائیل به دنبال درگیری‌ها در مسجد الاقصیهمزمان با افزایش تنش‌ها میان اسرائیل و فلسطینی‌ها بر سر مسجدالاقصی، شبه‌نظامیان فلسطینی در غزه شامگاه دوشنبه ۲۹ فروردین به سوی اسرائیل راکت شلیک کردند. Salam
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »