واکنش حسن نصرالله به ممنوعیت فعالیت حزب‌الله در آلمان: در اروپا فعال نیستیم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

آلمان پنجشنبه گذشته حزب‌الله لبنان را یک «سازمان تروریستی شیعی» اعلام کرد و نیروی‌های امنیتی‌اش به مساجد و موسسات مرتبط با این گروه در آلمان حمله‌ور شدند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌الله لبنان روز دوشنبه با محکوم کردن اقدام آلمان در ممنوع اعلام کردن تمام فعالیت‌های حزب‌الله لبنان در این کشور گفت که حزب‌الله در آلمان و اروپا فعالیتی ندارد.را یک «سازمان تروریستی شیعی» اعلام کرد و نیروی‌های امنیتی‌اش به مساجد و موسسات مرتبط با این گروه در آلمان حمله کردند.

حسن نصرالله در بخشی از سخنانش گفت: «وقتی می گوییم در آلمان فعالیت نداریم، ما صد در صد صادق هستیم. سال‌هاست سازمانی در کشورهای جهان خصوصا اروپا یا آمریکای لاتین نداریم. از سال‌ها پیش دریافته‌ایم که نمی‌خواهیم عزیزان‌مان در خارج را به دلیل وجود ارتباطی، به دردسر بیندازیم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فکر کنین بنزین ۳ تومنی بزنی به پراید ۷۰ میلیونی بری از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنی واقعا ما چقدر بدبختیم

اگر فعال نیستی پس چرا غیر فعالت کردند ؟ 😂

خدا لعنتشون کنه پول مردم ایران به یغما بردن

کیری تر از توی عنتر مفت خور دنیا به خودش ندیده سیدحسن... احساس می کنم باید زیر هر پستی که به نجاست اسم و تصویر نحس تو آلوده شده یه چند خط فحش بنویسم بلکه داغ پولایی که حق من و هم میهنام بوده و به برکت حضرات حاکم رفته تو جیب گشاد تو و نوچه هات از دلم بیرون بره. خوارکسده😒

اخه مادر خرجشون تو خاورميانه است

سید حسن اینو خود بیشرفشون هم میدونن ولی دیگه🤷‍♂️

شاید خودش شخصا فعال نباشد! ولی مزدوران وقاچاقچیان موادمخدروتروریستهایش خیلی هم فعال هستند. پس آن دفتر و مرکز تروریستی اش برای حاج قاسم سلیمانی تاسیس شده بودو فعالیت میکرد؟! البته که آلمان کاردرستی راانجام دادولی دیرهنگام و خیلی هم ضعیف و کم عمل کرده است!بایدقاطعانه تر عمل بکنه.

حریف حزب الله نمیشین زور بیخود نزنید.

در اروپا مستقیم فعال نیستیم.'مستقیم' را مستتر کردن در بیان

مث اینکه خیلی بش فشار اومده

نمیتونید باشید کلا نباید باشید که بخوایید جاییم فعال باشید .... شما رو ساختن همین هر چیزیم که ساخته میشه یه روز خراب میشه شک نکن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نصرالله: ممنوعیت حزب‌الله در آلمان تصمیمی سیاسی است | DW | 04.05.2020حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله تصمیم دولت آلمان به ممنوعیت فعالیت حزب‌الله را 'تسلیم‌شدن آلمان در برابر آمریکا' توصیف کرد. او گفت که بر خلاف قبل حزب‌الله در اروپا و آمریکای لاتین تشکیلاتی ندارد. گوه خورده مردیکه مفت خور تروریست نه پس،آلمان بیاد تسلیم پشم الله(حزب ا...)و یه مشت تروریست و جنایتکار بی مصرف بشه و آلمان رو درست کنه آشغالدونی و یه مشت انگل طرفدار این جنایتکاران کثیف و بی مصرف کنه آلمان تسلیم کسی نشد بلکه راه درست را انتخاب کرد!،آلمان چه بخواهد و چه نخواهد شریک تجاری و نظامی و سیاسی آمریکاست!! این و برای خود دویچوله مینویسم بانصرالله کاری ندارم این یک نمونه است، مشتی از خروار، این یک حقیقت آشکار است که آلمان پیوسته سعی میکند بدهکاری تاریخی خود را به یهودیان تسویه کند، بابت همان واقعه تاریخی موسوم به هولوکاست که صهیونیزم جهانی کم روی آن شانتاژ و بزرگنمایی و مانور نکرده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چرایی پایین بودن ابتلا به ویروس کرونا در شرق آلمان | DW | 03.05.2020در ایالت​‌های شرق آلمان کم​تر از غرب کشور ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است. تراکم جمعیت، سنت​‌​ها، درآمد مردم و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در کاهش ابتلا به ویروس کرونا در این مناطق نقش داشته است. واکسن کرونا که در انگلیس تولید شده، توسط یک شرکت هندی در حال تولید است. برای شصت میلیون نفر و بقیمت دوازده یورو. چرا اینخبر تا بحال بازپخش نشده؟ بس که وحشین کسی جرات نداره بره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای بیش از ۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته در روسیه به ویروس کرونادر ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ مورد مرگ ناشی از ویروس کووید-۱۹ در روسیه ثبت شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محمد نوری‌زاد زندانی سیاسی در اعتراض به آزار خانواده‌‌‌اش، در زندان مشهد خودکشی کرده استمحمد_نوری‌زاد زندانی سیاسی در اعتراض به آزار خانواده‌‌‌اش، در زندان مشهد خودکشی کرده است به گفته خانم ملکی،‌ وکیل آقای نوری‌زاد که موفق به ملاقات با این زندانی_سیاسی شده، اعلام کرده است که وی با سر و دست باندپیچی شده در ملاقات کابینی حاضر شده است. زندانیان ایرانی را کی آزاد می کنید؟ زندانی سیاسی آزاد باید گردد. شبکه_ایرانیاران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا خواستار ممنوعیت فعالیت حزب‌الله در فرانسه شدریچارد گرنل، مدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا، از دولت فرانسه خواست تا فعالیت حزب‌الله لبنان را در این کشور ممنوع کند. به گزارش فاکس نیوز آمریکا، ریچارد گرنل، مدیر موقت اطلاعات ملی آمریکا، با امانوئل بو این مگه سفیر تو المان نبود ؟ چقدر میترسید درستش هم همينه!تروريست همه جا بايد ممنوع باشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا: کاهش محدودیت‌ها در ایالت‌های مختلف آلمان | DW | 04.05.2020در بسیاری ایالت‌های آلمان، با کاهش گام به گام محدودیت‌ها، شهروندان مجازند از امروز با رعایت موازین بهداشتی و ایمنی برای نمونه به آرایشگاه بروند یا مراسم عبادی انجام دهند. دیدارهای تا ۵ نفره هم در یک ایالت مجاز است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »