واکنش ترکیه به تصمیم شورای عالی برنامه‌ریزی اسرائیل درباره کرانه باختری

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترکیه: تصمیم شورای عالی برنامه‌ریزی اسرائیل برای ساخت 3100 واحد مسکونی جدید در کرانه باختری را محکوم می‌کنیم

وزارت امور خارجی ترکیه تصمیم شورای عالی برنامه‌ریزی اسرائیل برای تصویب ساخت واحد مسکونی جدید در کرانه باختری را محکوم کرد.وزارت امور خارجی ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: تصمیم شورای عالی برنامه‌ریزی اسرائیل برای تصویب ساخت 3100 واحد مسکونی جدید در شهرک‌های یهودی‌نشین مختلف در کرانه باختری را که قرار است هفته آینده انجام شود، محکوم می‌کنیم.

در این بیانیه تاکید شده که اقدام اسرائیل برای درج نام 6 سازمان مدافع حقوق بشر فلسطینی در لیست گروه‌های تروریستی و ممانعت از فعالیت‌های این سازمان‌ها در سرزمین‌های تحت اشغال اسرائیل نیز مغایر با حقوق بشر و قوانین بین‌المللی است. در بیانیه فوق آمده است: باید به سیاست‌های یکجانبه و غیرقانونی که راه‌حل دو دولتی به‌عنوان تنها گزینه برای حل منصفانه، دائمی و همه‌جانبه مناقشه فلسطین را خدشه‌دار می‌کند، پایان داده شود.

وزارت امور خارجه ترکیه همچنین جامعه بین‌المللی را به اقدام برای برقراری صلح و ثبات پایدار در منطقه و حفاظت از سرزمین‌ها و حقوق مردم فلسطین دعوت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست شورای اروپا بدون تصمیم روشن درباره لهستان پایان یافتبا وجود جدال کلامی روز اول میان نخست وزیر لهستان و رئیس کمیسیون اروپا، اورزولا فن درلاین و شارل میشل در کنفرانس مطبوعاتی پس از اجلاس شورای اتحادیه اروپا، موضع قاطعی در برابر لهستان نگرفتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: تحت رهبری ترکیه همراه با اعضای شورای ترک به کشورهای آفریقایی واکسن کرونا کمک خواهیم کرداردوغان: تحت رهبری ترکیه همراه با اعضای شورای_ترک به کشورهای آفریقایی واکسن کرونا کمک خواهیم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازدید بیل گیتس از شهر باستانی افس ترکیهبیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت از شهر باستانی افس در استان ازمیر ترکیه بازدید کرد. - خبرگزاری آناتولی میتونیم بگیم یکی از سران و اربابان گلوبالیست آمده و از قلمرو گلوبالیستیش که دست یکی از نوچه هاش اداره میشه، بازدید کرده... ویروس گلوبالیستی و دست سازشون هم که فعلا داره بیداد میکنه و انسانها و جوامع رو از هم میپاشونه! بیش باد و فرخنده باد برای ابلهان و نادانان 🚶🚶‍♂️🚶‍♀️
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دادگاه تجدیدنظر آمریکا: هالک‌بانک ترکیه بابت نقض تحریم‌های ایران می‌تواند مورد پیگرد قرار گیرد🔺دادگاه تجدیدنظر آمریکا: هالک‌بانک ترکیه بابت نقض تحریم‌های ایران می‌تواند مورد پیگرد قرار گیرد قانون مصونیت عوامل خارجی مصوب ۱۹۷۶ در آمریکا، شماری مصونیت برای نهادها و عوامل خارجی از هرگونه تعقیب در حوزه قضایی داخلی آمریکا، در نظر می‌گیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »