واکنش ترکیه به اظهارات سازمان ملل و کشورهای مختلف درباره بازگشایی منطقه ماراش

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🛑 وزارت خارجه ترکیه: (درباره بازگشایی منطقه ماراش) بیانیه شورای امنیت سازمان_ملل و اظهارات کشورهای مختلف بر اساس ادعاهای بی اساس که با واقعیت‌های جزیره نیز سازگار نیست را رد می‌کنیم.

وزارت خارجه ترکیه: بیانیه شورای امنیت سازمان ملل و اظهارات کشورهای مختلف بر اساس ادعاهای بی اساس که با واقعیت‌های جزیره نیز سازگار نیست را رد می‌کنیم.

وزارت امور خارجه جمهوری ترک قبرس شمالی: جای تاسف است که شورای امنیت سازمان ملل بیانیه‌ای را بر اساس ادعاهای بی اساس طرف یونانی نشین قبرس در مورد بازگشایی منطقه ماراش صادر کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسرائیل از شورای امنیت خواست حزب‌الله لبنان را محکوم کندسفیر اسرائیل در سازمان ملل متحد در نامه‌ای به آنتونیو گوتیرش، دبیرکل سازمان ملل و اعضای شورای امنیت از آنها خواست شبه‌نظامیان حزب‌الله لبنان را محکوم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ناوی پیلای رئیس کمیته بین‌المللی تحقیقات درباره جنایات اسرائیل شد/تل‌آویو: همکاری نمی‌کنیمشورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد، کمیسر سابق حقوق بشر ریاست کمیته بین المللی را برعهده داشت که برای تحقیقات درباره جنایت‌های اخیر در جنگ غزه تشکیل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگران بدون مرز خواستار مداخله سازمان ملل برای آزادی کارمند آناتولی در مصر شدگزارشگران بدون مرز خواستار مداخله سازمان ملل برای آزادی کارمند خبرگزاری آناتولی که به مدت 2 ماه در مصر زندانی است، شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احتمال وقوع طوفان شن در ۱۰ استان/ از تردد غیرضروری خودداری کنیدسازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و احتمال وقوع طوفان شن در ۱۰ استان هشدار داد و از مردم خواست از تردد غیرضروری در این استان‌ها خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: ایران و ترکیه نقش مهمی در حل و فصل مسائل و مشکلات منطقه‌ای دارندرئیس جمهوری اسلامی ایران از ایران و ترکیه به عنوان دو کشور قدرتمند در منطقه و جهان اسلام نام برد و تاکید کرد: تهران و آنکارا نقش مهمی در حل و فصل مسائل و مشکلات منطقه ای دارند و می توانند با همکاری و همفکری خود به این موضوع کمک کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات خوزستان به بی‌آبی؛ واکنش رهبر ایران و آمریکادرحالی که اخبار دریافتی از شبکه‌های اجتماعی حاکی از گسترش این اعتراضات به دیگر مناطق خوزستان و برخی دیگر استان‌ها و همزمان تشدید حضور نیروهای ضدشورش در این استان است، دادستانی خوزستان با انتشار بیانیه‌ای درباره این اعتراضات هشدار داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »