واکنش فرماندار قم به شایعات درگیری های اعتراضی مردم خورآباد به نتایج انتخابات

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرماندار قم ضمن تکذیب شایعات مطرح‌شده پیرامون درگیری برخی اهالی روستای خور آباد به دلیل نتایج انتخابات گفت: در راه بازگشت از خورآباد یک تصادفی رخ داد که هیچ ربطی به انتخابات و اعتراضات پیرامون آن نداشت و به خاطر ازدحام جمعیت و حضور بنده در آن جمع، برخی این‌طور برداشت کردند این تجمع به خاطر اعتراض به نتایج انتخابات است.

مرتضی حیدری، فرماندار قم پیرامون اعتراض تعدادی از مردم روستای خور آباد از توابع شهرستان کهک استان قم عنوان کرد: مردم خور آباد مردمانی متدین و پایبند به احکام شرعی هستند و برای مداخله در سرنوشت خودشان، حس مسئولیت بالایی دارند. گلزار شهدای این مردم نیز نشان بارزی از اعتقاد عمیق آن‌ها به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی موضوع اعتراضات اعضای علی‌البدل شورای اسلامی روستای خور آباد به نتایج انتخابات شوراهای شهر و روستا را مورد توجه قرار داد وبیان کرد: طبق روال انتخابات، امروز برای رسیدگی به شکایات مطرح شده در فرمانداری کهک حاضر شدیم و همراه با اعضای محترم هیئت اجرایی، هیئت نظارت و کسانی که مجری انتخابات بودند؛ با معتمدین و شورای روستای خور آباد مذاکرات مفصلی داشتیم.

حیدری بابیان این‌که در انتخابات شوراها در روستای خور آباد فهرستی از واجدین شرایط رأی در این روستا وجود داشته و معتمدین روستا نیز بر روی این لیست به توافق رسیدند؛ اظهار کرد: از آن‌جایی که با تعرفه نمی‌شود تشخیص داد که کدام رأی بومی و یا غیربومی است؛ وقتی چنین ادعایی می‌شود باید دلایل آن نیز باید مستدل و مستند ارائه شود.

فرماندار قم با اشاره به این موضوع که ادعا باید متکی بر سند باشد؛ گفت: با توجه به نتایج انتخابات شورای خورآباد، عدد مذکور تغییری در نتایج انتخابات این روستا ایجاد نمی‌کند و دلایل ارائه شده در این جلسه آن‌طور نبود که منجر به بازگشایی صندوق شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار موارد روزانه ابتلا به کرونا در ترکیه به زیر 5 هزار نفر کاهش یافتآمار موارد روزانه ابتلا به کرونا در ترکیه به 4 هزار و 891 نفر کاهش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جنگ آمریکا در افغانستان به معنای واقعی چه زمانی به پایان می‌رسد؟جنگ آمریکا در افغانستان در حالی تمام می‌شود که نه تسلیمی در کار است و نه پیمان صلحی، نه پیروزی نهایی و نه شکستی قطعی. هیچوقت به پایان نمیرسد...درآمد آمریکا از تحمیل فروش تجهیزات نظامی به جهان سوم کودن هست جنگ در افغانستان تمام نشدنی است با توجه به شرایط جغرافیایی و فرهنگ ایلی و قبیله ای و محروم بودن و صدالبته مذاهب مختلف اسلام برآمدن اخیرن جنرال روسي ازافغانستان بابرآمدن اخرین جنرل امریکائي سکات میلر از افغانسان فرق دارند جنرال روسی درنیمه پل بندر حیرطان بیانیه ئي خفیه داد و یک فیرتوفنګچه هم به طرف افغانستان کرد اما جنرال امریکائي ازاشرغنی بمان خدائي کرده برآمد بیدون کدام فیرسلاح به طرف افغانستان ،
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه به اقدامات روسیه در جلوگیری از دسترسی به کمک‌های بشردوستانهسازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سی‌ان‌ان: مذاکرات وین به نتیجه برسد ایران فیلم دوربین‌های نظارتی را به آژانس نشان می‌دهدشبکه سی.ان.ان به نقل از ''یک مقام ایرانی'' که نام او را آشکارا نکرده، مدعی شد: تهران قصد دارد تا زمانی که توافقی برای احیای برجام حاصل به دست نیاید، فیلم دوربین‌های نظارتی آژانس بین المللی انرژی اتمی را در اختیار آژانس قرار ندهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: عدم همکاری با آژانس به مذاکرات برجام آسیب می‌رساند | DW | 03.07.2021ایران مانع از دسترسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به اطلاعات ذخیره شده دوربین‌ها در برخی از سایت‌های اتمی خود شده است. آمریکا نسبت به عدم همکاری ایران با آژانس هشدار داده و آن را با مذاکرات برجام ناسازگار خوانده است. کدام برجام آمریکا غلط کرده است در مورد برجام نظر داده است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شهرستان‌های تیشکان و کشم بدخشان به تصرف طالبان درآمدندشبه‌نظامیان طالبان کنترل شهرستان‌‌های تیشکان و کشم از توابع ولایت بدخشان در شمال افغانستان را به دست گرفتند. - خبرگزاری آناتولی کشم سقوط نکرده به نفع طالبان تبلیغ نکنید .
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »