واکنش ترکیه به حمله موشکی ارمنستان به گنجه با انتشار تصاویر نوزادان کشته شده

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت دفاع ملی ترکیه با انتشار تصاویر نوزادان و کودکان کشته شده در حمله موشکی شب گذشته ارمنستان به غیرنظامیان در شهر گنجه جمهوری آذربایجان واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی

این وزارتخانه با انتشار تصاویر فوق خطاب به افکار عمومی جهان اعلام کرد: این نوزاد کوچک در خواب با موشک بالستیک ارتش ارمنستان به قتل رسید. ممکن است زبان، دین و کشورهایمان متفاوت باشد، ولی تنها این عکس می‌تواند ما را داغ‌دار کند.

وزارت دفاع ترکیه تاکید کرد: شاید برای اولین بار این عکس را دیده باشید ولی مردم آذربایجان از سی سال گذشته تا کنون با این تصاویر زندگی می‌کنند. ارمنستان که سی سال پیش در خوجالی کودکان را می‌کشت امروز نیز به کشتار خود ادامه می‌دهد. ما در برابر این کشتار سکوت نخواهیم کرد. گفتنی است ارمنستان شب گذشته، گنجه را هدف حملات موشکی قرار داد که طی آن 13 غیرنظامی کشته و بیش از 50 تن دیگر زخمی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله موشکی ارمنستان به گنجه محور گفت‌وگوی وزرای خارجه ترکیه و آذربایجان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش «سایه» به درگذشت شجریانسایه: نمی‌توانم ایران را بودن شجریان تصور کنم. آن‌قدر زنده ماندم که این مصیبت را هم دیدم: «هر که را می‌خوانم از یاران ایام جوانی خاک پاسخ می‌دهد زان‌سوی مرز زندگانی» شاید باید ۱۰ ‌سال بگذرد که بتوانم شعری برای شجریان بگویم، برای بزرگی این مصیبت کلمه ندارم عجب مصیبتی این مردک سقط شده برای دنیا اورده . یعنی همه مشکلات ایران برای مرگ یه مرد هوسران در سن 80 سالگی است . جمع کنید این مسخره بازیهایتان را . به این مردک پیر هم بگویید انقدر ابغوره بگیر برای مرگ این مرد هوسران تا تو هم در کنارش مشرف شویی . خجالت هم نمیکشند. همه مشکلات در این مملکت حل شده فقط ابغوره اینها مونده بودن؟ 🤔 🤔 🤷🏼
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش رهبران مذهبی آذربایجان به حملات ارمنستان علیه غیرنظامیان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۱۳ کشته در حمله به گنجه در جنگ میان آذربایجان و ارمنستان | DW | 17.10.2020به گفته مقام‌های جمهوری آذربایجان ۱۳ نفر در حمله موشکی به شهر گنجه کشته شده‌اند. در منطقه مورد مناقشه قره‌باغ آش‌بس شکننده‌ای به مدت یک هفته در حال اجرا است، اما هیچ یک از طرف‌های درگیر به آن پایبند نیستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن دو فرمانده برجسته «القاعده» در حمله پهپادی آمریکا به شمال غرب سوریهوزارت دفاع آمریکا، پنتاگون شامگاه پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020 به وقت محلی این کشور خبر از کشته شدن دو تن اینا مثل علف خرس هستند!!! هرچی هرس کنی دوبرابر می شن!! چرا؟؟ بخاطر اینکه آخوندها که تولیدکننده اصلی تروریست هستند هنوز هم به حکومت ننگین خود ادامه می دهند و حالا هم می خواهند تجارت اسلحه کنند!!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: قره‌باغ «بشکه باروت» است و دخالت ترکیه به خطر دامن می‌زنددر حالی که نقض آتش‌بس اعلام شده از سوی نیروهای جمهوری آذربایجان و نیروهای جدایی‌طلب در اقلیم ناگورنو
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »