واکنش اتحادیه اروپا به حمله به تاسیسات نفتی عربستان: خویشتن‌داری کنید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

واکنش اتحادیه اروپا به حمله به تاسیسات نفتی عربستان: خویشتن‌داری کنید جزئیات بیشتر🔽

وی بر اهمیت تعیین مسئول انجام حمله روز شنبه تاکید کرد. نیروهای حوثی یمن مسئولیت حمله به پالایشگاه بقیق در شرق عربستان و میدان نفتی خریص در این کشور را برعهده گرفته اند.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در واکنش به حمله پهپادی روز شنبه به تاسیسات نفتی عربستان در صفحه توئیتر خود نوشت: «ایران در حمله ای بی سابقه منبع انرژی جهانی را هدف قرار داده است.» بهای نفت روز دوشنبه به دنبال حمله پهپادی اخیر به تاسیسات نفتی عربستان و افزایش احتمال رویارویی نظامی بین ایران و ایالات متحده افزایش یافت.روسیه روز دوشنبه در واکنش به افزایش تنش ها در منطقه خاورمیانه از جامعه جهانی خواست از «نتیجه گیری شتاب زده» در این مورد بپرهیزد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین به خبرنگاران گفت: «از تمام کشورها می خواهیم از هرگونه نتیجه گیری یا اقدام شتاب زده که می تواند شرایط را وخیم تر کند پرهیز کنند.» وزارت خارجه روسیه نیز ضمن ابراز نگرانی شدید از حمله به تاسیسات نفتی عربستان از این حملات «به شدت» ابراز نگرانی کرد.سخنگوی بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا روز دوشنبه اعلام کرد که لندن از عربستان حمایت می کند. وی حمله به تاسیسات نفتی عربستان را «نقض گستاخانه قوانین بین المللی» توصیف کرد.وزارت خارجه چین روز دوشنبه متهم کردن کشورهای دیگر به نقش داشتن در حمله به تاسیسات نفتی عربستان را بدون مدارک قطعی «غیرمسئولانه» دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جاها عوض شده؟ زده خورده، غلط کرده زده.

خويشتن دارى كنيد تا ما بتوانيم بيشتر اين كشورهايى را كه در هر كدام يك ديكتاتور خونريز سر كار گذاشتيم غارت كنيم ،جواب ٨٠ ميليون ايرانى تشنه آزادى به اتحاديه اروپا خفه شو از اين همه ذلت و خوارى و از اين ننگ حمايت از ديكتاتورها بمير براندازم براندازان٩٧_٩٨

خر

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی سازمان ملل نسبت به حمله حوثی‌ها به تاسیسات نفتی عربستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حملات پهپادی حوثی‌ها به تاسیسات نفتی عربستانباب مک‌نلی: یک حملۀ موفقیت‌آمیز به بقیق، مانند یک حملۀ قلبی گسترده به بازارهای نفت و اقتصاد جهان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حملات پهپادی حوثی‌ها به تاسیسات نفتی عربستانبرخی کشورهای عربی حملات پهپادی شبه نظامیان حوثی به پالایشگاه‌های نفتی «آرامکو» در شرق عربستان سعودی را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخستین واکنش ترامپ به حمله به تاسیسات نفتی عربستاندونالد ترامپ در اولین واکنش به حمله روز شنبه به تاسیسات نفتی عربستان که تولید این کشور را دچار اختلال جدی کرده گفته است که آمریکا در صورت تایید سوءظن ها در مورد اینکه چه کسی عامل حمله بوده آماده اقدام نظامی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تهدید ترامپ به اقدام علیه عاملان حمله به تاسیسات نفتی عربستان | DW | 16.09.2019رئیس جمهوری آمریکا گفته است بر اساس شواهد موجود عاملان حمله پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان شناسایی شده‌اند. ترامپ تاکید کرده که در صورت صحت د اشتن این ارزیابی و تایید عربستان سعودی علیه عاملان این حملات اقدام خواهد شد. زیاد جدی نگیرید ،کسی که زیاد سروصدا میکند آدم خنثی است ترامپ فقط دارد بلوف میزند اوتا انتخابات امریکا نمی تواند هیچ حرکتی انجام دهد .ج.ا هم خوب دستش را خوانده ودیدید چگونه پهپادش را زد ولی ترامپ تشکر کرد که هواپیمای سرنشین دار را نزدند ،روی بلوفهای ترامپ هیچ گونه حسابی باز نکنید آقای ترامپ این رشته تویت زیر را مطرح کنند ، کار رژیم آخوندی با کمترین هزینه تمام است. These attacks have been planned by Trump himself. He can't be trusted in the US at all.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ترامپ به حمله به تاسیسات نفتی عربستان: آماده اقدام نظامی هستیم«دلایلی هست که از طریق آن ما می‌دانیم چه کسی پشت آن [حمله] بوده. ما بسته به تأیید موضوع آماده اقدام نظامی هستیم». بازم این لافزن کاکل به سر در گاله شو باز کرد! فقط حرف و بلوف ... ! پهباد خودتونو زدن شما هیچ غلطی نتونستی بکنی، حالا الان شیر شدی میخوای واسه عربستان سینه سپر کنی😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »