واکسن‌‌های کرونای آمریکایی در چه مرحله‌ای قرار دارند؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکسن‌‌های کرونای آمریکایی در چه مرحله‌ای قرار دارند؟ مدرنا و فایزر در حال آزمایش نوع جدیدی از واکسن‌اند که تا به حال هرگز برای استفاده انسانی تایید نشده است. این واکسن‌ها حاوی مولکول‌های ژنتیکی به نام پیام‌رسان RNA هستند. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

در نهمین ماه از آغاز پاندمی کرونا، آزمایش‌های بالینی واکسن آکسفورد که امیدهای زیادی به موفقیتش بود، به دلیل بروز یک بیماری ناشناخته در یکی از داوطلبان به صورت موقت متوقف شده است. پیش از این چین و روسیه اعلام کرده بودند موفق به ثبت واکسن شده‌اند، اما سازمان بهداشت جهانی و رسانه‌ها اطلاعات دقیقی از مراحل آزمایش‌های بالینی این واکسن‌ها در اختیار ندارند. در آمریکا نیز واکسن فایزر و مدرنا در فاز سوم آزمایش بالینی هستند و طبق آخرین اخبار احتمالاً تا پاییز در اختیار گروه‌هایی محدود قرار خواهند گرفت.

محققان با به اصطلاح «کور کردن» تحقیقات اطمینان می‌یابند که هیچ تعصب یا تمایلی در روند تحقیقات وجود نداشته است.فاز 3 آزمایش اطلاعات لازم را درباره علائمی که داوطلبان پس از تزریق تجربه می‌کنند و اینکه آیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند یا نه جمع‌آوری می‌کند. پس از آن محققان عوارض جانبی را بین کسانی که واکسن و Placebo را دریافت کرده‌اند مقایسه می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هفت مامور پلیس در حمله به پاسگاهی در افغانستان زخمی شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نامه نمکی به رییس دستگاه قضا در پی ادعاهایی درباره پیمانکاری فرزندش در پروژه های بیمارستانیوزیر بهداشت در واکنش به برخی ادعاها مبنی بر پیمانکاری فرزندش در سه پروژه بیمارستانی، در نامه ای به رییس قوه قضائیه ضمن درخواست برای ارایه مدرک از سوی افرادی که ادعای فساد و تخلف فرزندش را داشتند، تاکید کرد : اجازه ندهید بعضی از جایگاهها و تریبون ها از برخورد قانونی مصون باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه وزارت دفاع در پی عدم اجرای تعهدات ۴۰ ساله انگلیس در پرداخت بدهی به ایرانروابط عمومی وزارت دفاع در پی عدم اجرای تعهدات ۴۰ ساله انگلیس در پرداخت بدهی به ایران بیانیه صادر کرد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 572 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه وزارت دفاع در پی عدم اجرای تعهدات ۴۰ ساله انگلیس در پرداخت بدهی به ایرانوزارت دفاع با اشاره به بدهی ۴۰ ساله‌ی انگلیس: *موضوع بدهی انگلیس به ایران ارتباطی با آزادی زندانی و سایر مسائل ندارد *تردید در بدهی انگلیس به ایران وجود ندارد *لندن برای جبران گذشته و رفع نارضایتی ملت ایران گام‌های عملی و فوری بردارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آژیر خطر پس از ۳۰ سال در سراسر آلمان به صدا در آمدبرای اولین بار از زمان اتحاد دو آلمان در سال ۱۹۹۱، مقامات این کشور اقدام به برگزاری یک رزمایش سراسری برای آمادگی حوادث غیرمترقبه کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »