واکسن کرونای 'دانشگاه آکسفورد' تا ۳ هفته دیگر به تولید انبوه می‌رسد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکسن کرونای 'دانشگاه آکسفورد' تا ۳ هفته دیگر به مرحله تولید می‌رسد موسسه 'سروم'( Serum) هند که به تولید دارو و واکسن می‌پردازد، اعلام کرد که برنامه دارد تولید واکسن 'کووید-۱۹' ساخته شده توسط دانشگاه 'آکسفورد' را طی دو تا سه هفته آتی آغاز کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکونومیک‌تایمز، شرکت هندی"سروم" اعلام کرد که قصد دارد واکسن ساخته شده توسط دانشگاه آکسفورد را طی دو تا سه هفته آتی به تولید برساند.

شرکت سروم که در شهر"پونه" هند قرار دارد، در تولید انبوه واکسن کروناویروس، با دانشگاه آکسفورد همکاری می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کرونا واکسن دائمی و واقعی نخواهد داشت چون مرتب در حاد تغییر است

منبع خبرتون مزرعه ی بنفشه اس یا بیت شتر؟؟؟ دعای امام هفتم هم پشتشه احیانا؟؟؟ کی میخواهید حرفه ای عمل کنید و خبر رو بدون تحریف و با ترجمه صحیح نقل کنید؟؟؟

خداروشکر😑😑😑😑

المان مدتهاست پیش خرید این واکسن را انجام داده . از اولش هم این واکسن وجود داشت . شرم بر امریکا و غرب

چه خبر غیر موثقی

فعلن در مرحله‌ی آزمایشه!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک سوم آمریکایی‌ها معتقدند واکسن کووید-۱۹هست، ولی دولت پنهان کردهیک سوم آمریکایی‌ها معتقدند واکسن کووید-۱۹هست، ولی دولت پنهان کرده نتایج یک تحقیقات جدید نشان می‌دهد حدود ۲۹ درصد از شهروندان آمریکایی معتقدند که دولت احتمالا و یا قطعا واکسن کرونا را دارد اما در دسترس مردم قرار نداده است منم همینطور فکر میکنم ما هم راجع به مسئولان همین فکر را میکنیم. یه نظر سنجی بزار اگه فک میکنی دروغ میگم :) دقیقن مثل دلارهایی که جمهوری اسلامی پنهان کرده و به مردم نمیدهد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عربستان کاهش تولید نفت را آغاز کرد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimعربستان کاهش تولید_نفت را آغاز کرد به گفته یک مقام آگاه سعودی، شرکت آرامکوی عربستان از اوایل این هفته و در آستانه اول ماه می، موعد آغاز کاهش تولید نفت گروه اوپک پلاس، کاهش تولید خود را آغاز کرده است صدای جامعه تغذیه باشید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ابلاغ ۳۰ اولویت وزارت کشور به استانها در سال جهش تولیدوزیر کشور امروز شنبه با ابلاغ ۳۰ اولویت این وزارتخانه در حوزه اقتصادی استانها در سال جاری، از استانداران سراسر کشور خواست در چارچوب این سیاستها، همه تلاش خود را به منظور تحقق «جهش تولید» به کار گیرند و با ایجاد «کلینیک های عارضه یابی» نسبت به ارتقای توان تولید، توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و حمایت از بنگاههای اقتصادی و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا اقدامات لازم را به عمل آورند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نسخه – سوال از شما، پاسخ از ما‌ | آیا واکسن سل بر جلوگیری از ابتلا به کرونا تاثیری دارد؟🔺نسخه – سوال از شما، پاسخ از ما‌ | آیا واکسن سل بر جلوگیری از ابتلا به کرونا تاثیری دارد؟ ⚡️سوال | گفته می شود علت اینکه در ایالت‌های شرقی آلمان افراد کمتری مبتلا به ویروس_کرونا شده‌اند این است که آنها در گذشته واکسن سل زدند. آیا واکسن سل تاثیری دارد؟ اسلامی که بخاطر اظهار عقیده و اندیشه افرادی را زندان و قتل و عام و جریمه کند چنین اسلامی جز خشونت و تهدید چیزی در جامعه تزریق نخواهد کرد. شلاق و شمشیر و سرنیزهو اعدام نماد خشونت وتهدید هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح تا چند هفته آینده ادغام خواهند شدرئیس کل بانک مرکزی از ادغام عملی بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح تا چند هفته آینده خبر داد. فروپاشی اقتصادی مدتهاست که اتفاق افتاده فقط خبرش را به تاخیر می‌اندازند ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون آیت_الله_تشتک در راستای اجرای شفافیت مالی FATF خدا لعنت کنهدشمنان داخلی رو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۲۳ درصدی ترددهای جاده‌ای در هفته اول اردیبهشتافزایش ۲۳ درصدی ترددهای جاده‌ای در هفته اول اردیبهشت رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: میانگین تردد در جاده‌های کشور در هفته اول اردیبهشت نسبت به هفته آخر فروردین ماه ۲۳ درصد افزایش داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »