واکسن کرونا تا آوریل ۲۰۲۱ به طور گسترده توزیع می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس مرکز مقابله با بیماری‌های عفونی آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری «سی‌بی‌اس» گفت که واکسن کووید-۱۹ احتمالا تا آوریل ۲۰۲۱ به طور گسترده توزیع خواهد شد.

وی افزود که پژوهشگران قاعدتا تا ماه «نوامبر یا دسامبر» درباره ایمن بودن آزمایش‌ها به نتیجه‌گیری می‌رسند. ولی حتی در صورت تأیید ایمن بودن آزمایش‌ها، حجم اولیه توزیع واکسن، تنها چند میلیون دوز خواهد بود.

فائوچی بر لزوم افزایش تدابیر پیشگیرانه در شرایطی که آمریکا هم‌زمان با آغاز فصل پائیز شاهد ابتلای شمار بیشتر از افراد به کرونا بوده است، تاکید کرد. وی افزود که سعی کنید پنجره‌ها را باز نگه دارید و اگر اطمینان ندارید که همه افراد ساکن در یک خانه به کرونا مبتلا نیستند، در منزل هم از ماسک استفاده کنید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خبر خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درباره واکسن و کیت تشخیص سریع کروناخبر خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درباره واکسن کرونا: واکسن به میمون تزریق شد، هیچ اثری از ویروس در این حیوان مشاهده نشد در پاتولوژی هم اثری از ویروس نبود کارایی واکسن تأیید شد مستندات ساخت واکسن به وزارت بهداشت ارائه شده تا مجوز تست انسانی صادر شود 😂😂😂😂😂😂😂 😐😐😐😐 منظوره دقیقش اینکه داخله جسد میمونه ویروسی پیدا نکردن😆
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آزمایش واکسن جانسون‌اندجانسون به‌خاطر بیماری ناشناختۀ یک داوطلب متوقف شدشرکت جانسون‌اندجانسون ماه گذشته اعلام کرده بود که در مرحلۀ آخر آزمایش بالینیِ واکسن کووید۱۹، این واکسن روی ۶۰ هزار داوطلب آزمایش خواهد شد. طبق برآوردها انتظار می‌رفت که نتایج واکسن تا پایان سال جاری میلادی یا اوایل سال ۲۰۲۱ اعلام شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بانک جهانی کمک 12 میلیارد دلاری برای ساخت واکسن کرونا را تصویب کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پوتین مجوز ساخت دومین واکسن ویروس کرونا را صادر کردرئيس جمهوری روسیه در حالی اجازه ساخت دومین واکسن ویروس کرونا را صادر کرده که واکسن نخست تولید این کشور قرار است اواخر این ماه یا اوائل ماه آینده میلادی در روسیه مورد استفاده قرار گیرد. یک نمایش مسخره دیگه ازدیکتاتور کمونبست روسیه .خر۷ودتونیدو چینیای دزد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجوز ساخت دومین واکسن کرونا توسط پوتین صادر شد- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمجوز ساخت دومین واکسن_کرونا توسط پوتین صادر شد این در حالیست که روسیه پیشتر از تولید نخستین واکسن ویروس کرونا به نام «اسپوتنیک V» خبر داده بود قرار است واکسن اسپوتنیک از اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر به صورت گسترده در روسیه پخش و مورد استفاده قرار گیرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اظهارات جنجالی عیسی کلانتری؛ از «مهندسان نادان» تا «خلیج فارس بی‌صاحب»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »