واکسن کرونا به ولی‌عهد سعودی تزریق شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

واکسن کرونا به ولی‌عهد سعودی تزریق شد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سعودی پیش از این اعلام کرده بود که این واکسن را به رایگان در اختیار همه شهروندان و افراد مقیم در این کشور قرار می‌دهد.

در ویدئویی که خبرگزاری واس خبرگزاری رسمی سعودی منتشر کرد، ولی‌عهد این کشور با حضور در یکی از مراکز تزریق، واکسن کرونا را دریافت کرد. این واکسن در چارچوب برنامه ملی واکسیناسیون که از سوی وزارت بهداشت این کشور اجرا می‌شود، به ولی‌عهد تزریق شد. دکتر توفیق بن فوزان الربیعه وزیر بهداشت سعودی در این‌باره گفت: «از ولی‌عهد برای پیگیری مستمر تهیه واکسن برای شهروندان و افراد مقیم و همچنین رهنمودهای مستمر او درباره ضرورت ارائه بهترین خدمات تشکر می‌کنم.»

او در ادامه افزود: «دستاوردهایی که امروز می‌بینیم سعودی از آغاز بحران کرونا به دست آورده، ادامه یکی از مهم‌ترین سیاست‌های چشم‌انداز سعودی 2030 است؛ سیاست"پیشگیری بهتر از درمان" که بر اساس آن همه اقدامات پیشگیرانه به صورت پیشدستانه انجام شد و در آن تاکید شده که سلامت افراد از همه چیز مهم‌تر است.

وزیر بهداشت سعودی 5 روز پیش اعلام کرد که اولین محموله واکسن کرونا به این کشور رسیده و سعودی می‌کوشد برای همه شهروندان و افراد مقیم و حتی افرادی که به صورت غیرقانونی در این کشور حضور دارند، واکسن تهیه کرده و در اختیار آنها قرار دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انشاءالله سلامت باشند

خبر رو اشتباه زدید. واکسن کرونا روی گونه جانوری ازمایش شد. این بهتره.

مگه واکسن حیوانی کوید۱۹ هم آمده؟!

ما که امروز تلفن هوشمند داریم و عکس این کودک بی گناه یمنی را میبینیم و به برای دیده شدنش هشتگ نمیزنیم مسئولیم کودکان _یمن_گرسنه اند Yemeni_children_hungry

فکر کنم کوکائین میزنه , خاک بر سر خیلی لاغر شده (بن الاغ)

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.