واکسیناسیون از اولویت های دولت بود

14/09/1400 09:31:00 ب.ظ

رییسی در گفت و گوی تلوزیونی به مناسبت ۱۰۰ روزگی دولت: قضاوت و داوری مردم عادلانه است و آنها باید به عملکرد ۱۰۰ روزه دولت نمره بدهند

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی با تبیین شرایط کشور در زمانی که دولت را تحویل گرفت یادآور شد که زمانی که دولت سیزدهم آغاز به کار کرد امید و اعتماد مردم آسیب دیده بود و از وظایف مهم دولت این بود که آن را بازآفرینی کند. وی با اشاره به هم شرایطی که دولت تحویل شد هم از لحاظ شرایط شیوع کرونا هم وضعیت و شرایط مالی اقتصادی و خزانه گفت: از همه مهمتر امید و اعتماد مردم بود که آسیب دیده بود و از وظایف مهم دولت این بود که آن را بازآفرینی کند.

وی افزود: ما از اولویت‌های دولت مسئله واکسیناسیون را قرار دادیم که آمار فوت کاهش پیدا کرده است. امروز بیش از ۱۰۰ میلیون دوز تزریق شده و صیانت جان مردم مسئله اولویت‌ دار بود که بازهم باید برای آن تلاش انجام گیرد.

رییس جمهوری یادآور شد: مردم در عین حال باید شرایط را مراعات کنند چون ممکن است موج دیگری شکل بگیرد، اما خوشحالیم که امروز وضعیت ما در کشور به شکلی است که در زمینه واکسن موفقیت قایل توجهی داشتیم و این موفقیت را مدیون مردم هستیم. headtopics.com

مقایسه قیمت گوشت، مرغ، لبنیات و سایر اقلام و همچنین دلار با ۱۰۰ روز پیش که اون کفتار سرکار بود نشون میده که شما هم کم از اون نداشتید. در ضمن انتصابات فامیلی هم که ۱۰۰۰ ماشاالله داره غوغا میکنه.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

قانون واردات خودرو به زودی به دولت ابلاغ خواهد شدبراساس قانونی که به زودی به دولت ابلاغ خواهد شد، واردات خودرو مشروط به درآمد صادرات خودرو، درآمد ناشی از صادرات قطعات خودرو و خدمات مرتبط با صنایع نیرو محرکه صورت خواهد گرفت و تنها شرط واردات بدون انتقال ارز بنا به درخواست بانک مرکزی حذف شده است.

تصاویری از نجات مرد ژاپنی که قایقش واژگون شده بودنیروهای امداد توانستند این فرد را ۳۰ کیلومتر دورتر از محلی که ناپدید شده بود، زنده پیدا کنند.

عراق؛ هدفی که ریاض به سرانجام نرساندمقتدی صدر رهبر ائتلاف برنده انتخابات عراق در منزل هادی العامری، یکی از مهم‌‌ترین معترضان به نتایج انتخابات، با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد. در اینکه گفته می‌شود مقتدی صدر از مدت‌ها پیش قصد ملاقات با رهبران جریان‌های مخالف نتایج انتخابات را داشته شک و تردیدی وجود ندارد.

ال چاپو؛ سرنوشت مرد بی‌سوادی که به مخوف‌ترین قاچاقچی مواد مخدر تبدیل شددر اواسط دهه نود میلادی یک مرد نسبتا کوتاه قد به کابوس ایالات متحده آمریکا تبدیل شد. ال چاپو با نام کامل خوآکین گوزمن لوئرا هنوز هم عنوان رئیس مخوف‌ترین و بی‌رحم‌ترین باند مواد مخدر جهان را یدک می‌کشد. او که بود و چطور کارتل خود را اداره کرد؟

آمریکا: دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامدسخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامده است. - خبرگزاری آناتولی سردمداران صلیبچیهای استعمارجهانی در علوم بی منطق شئونیزم جاهلیت فارسی حکومت فرقه فارسیسم اشغالگر ایران درمانده و گیج شدند.بنظرم کمی هم فکر کنند بخوبی متوجه میشوند ملتهای ایرانیان در ۸۰۰ سال گذشته از دست این جاهلان تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم چه ها چشیده اند

روایت‌های زندان؛ زندانیانی که «چال» می‌شوند