واکسن کووید۱۹ شرکت آمریکایی مودرنا مجوز استفاده اضطراری گرفت؛ پرزیدنت ترامپ تبریک گفت

19/12/2020 05:04:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

واکسن, کووید۱۹

🔺 واکسن کووید۱۹ شرکت آمریکایی مودرنا مجوز استفاده اضطراری گرفت؛ پرزیدنت ترامپ تبریک گفت واکسن کووید۱۹ شرکت آمریکایی مودرنا شامگاه جمعه ۲۸ آذر موفق شد مجوز استفاده اضطراری را از سوی اداره غذا و دارو و همچنین بنیاد ملی سلامت دریافت کند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

واکسن کووید۱۹ شرکت آمریکایی مودرنا شامگاه جمعه ۲۸ آذر موفق شد مجوز استفاده اضطراری را از سوی اداره غذا و دارو و همچنین بنیاد ملی سلامت دریافت کند.به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، انتظار می‌رود پس از طی دیگر مراحل قانونی، روند توزیع آن به عنوان دومین واکسن آمریکایی در داخل و خارج کشور آغاز شود.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اندکی پس از اعلام خبر تایید واکسن مدرنا توسط مراجع مربوطه، در توییتی نوشت: «تبریک، واکسن مدرنا اکنون در دسترس است!»مودرنا (به انگلیسی: Moderna) گزارش داده بود واکسن آن‌ها ۹۴ درصد در مورد ویروس کرونا، تاثیرگذاری دارد. پس از واکسن فایزر، این دومین واکسنی است که در آمریکا تایید می‌شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

واکسن مودرناکورونا که ترامپ از آن خیلی تعریف می کرد مخصوص بی هوشی اتاق عمل است نه کووید ۱۹... تبریک مشکلی ندارد! اما باند بی کفایت ترامپ و شخص ترامپ مسئول مرگ بیش از 300 هزار نفر از مردم امریکا هستند و باید محاکمه شوند! زمانی که ترامپ در داوس بود (دو ماه قبل از ورود کرونا به امریکا) ادعا کرد کرونا به امریکا راه نخواهد یافت! متن اظهارات او :

الان آیات عظام همه توی طویله دارن سعی میکنن با استفاده از علوم غریبه و احادیث و طب الرضا طرز استخراج واکسن از ادرار شتر قرمز رو پیدا کنن و ما را بار دیگر خود کفا سازند

مقامات بهداشتی آمریکا: نتایج آزمایش‌های واکسن کووید۱۹ آسترازنکا ممکن است شامل داده‌های قدیمی باشدمقامات بهداشتی آمریکا: نتایج آزمایش‌های واکسن کووید۱۹ آسترازنکا ممکن است شامل داده‌های قدیمی باشد مقامات بهداشتی آمریکا روز سه‌شنبه ۳ فروردین اعلام کردند که ممکن است شرکت آسترازنکا تصویری ناقص از داده‌های مربو‌ط به موثربودن این واکسن ارائه داده باشد.

شرکت آسترازنکا: تحقیقات آمریکا نشان داد که واکسن ما برای همه بزرگسالان موثر استاین گزارش، نتایج آزمایش بالینی انجام شده روی ۳۰ هزار نفر در آمریکاست. با این وجود مقامات در نشست خبری خود، در این باره که چه تعداد از داوطلبان شرکت کننده در این آزمایش واکسن آسترازنکا را دریافت کرده‌اند و چه تعداد تزریق ساختگی داشته‌اند، خودداری کردند. خوب چرا آمریکا به این واکسن مجوز نمیده؟

آیا زدن واکسن کووید۱۹ به معنای بازگشت به روال عادی زندگی است؛ کارشناسان پاسخ می‌دهندآیا زدن واکسن _ کووید۱۹ به معنای بازگشت به روال عادی زندگی است؛ کارشناسان پاسخ می‌دهند به گزارش تارنمای خبرهای بهداشتی و پزشکی «وب ام‌دی»، ممکن است پاسخ‌ این سؤالات برای خیلی از افراد مبهم باشد و آنها را دچار سردرگمی کند

تایید دومین واکسن کووید۱۹ در بریتانیا؛ انتقال، نگهداری، و کاربرد آن ساده‌تر است🔺تایید دومین واکسن کووید۱۹ در بریتانیا؛ انتقال، نگهداری، و کاربرد آن ساده‌تر است ⚡️بریتانیا مصرف یک واکسن دیگر برای مبارزه با ویروس_ کرونا را تایید کرد. بریتانیا همچنین تصمیم گرفت بین دریافت دو دز واکسن کمی فاصله بیاندازد تا شمار بیشتری واکسینه شوند.

کمبود واکسن کووید۱۹ در کشورهای فقیر؛ ممکن است دز دوم واکسن به آنها نرسدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

لنست: واکسن روسی «اسپوتنیک» تا حدود ۹۲ درصد در مقابل کووید۱۹ موثر استمجله معتبر پزشکی «لنست» نوشت که واکسن اسپوتنیک ساخت روسیه بیش از نود درصد کارآیی مقابله با ویروس کرونا دارد. شما تا یه ماه قبل که روسیه سمت ترامپ بود نگران حقوق بشربودید!تو این مدت که روسیه حجم سرکوب رو بالابرده چطور بی تفاوت شدید؟

واکسن مودرنا واکسن کووید۱۹ شرکت آمریکایی مودرنا شامگاه جمعه ۲۸ آذر موفق شد مجوز استفاده اضطراری را از سوی اداره غذا و دارو و همچنین بنیاد ملی سلامت دریافت کند.آماده شدن برای واکسیناسیون با واکسن آسترازنکا در شهر بلگراد، صربستان - ۲۳ مارس ۲۰۲۱ نتایج یک بررسی جدید روی واکسن کووید١۹ آسترازنکا نشان می‌دهد که شرکت سازنده این واکسن از «داده‌های قدیمی» بهره گرفته است.Aa شرکت داروسازی آسترازنکا روز دوشنبه اعلام کرد که واکسن تولیدی این شرکت برای پیشگیری از ابتلا به کووید۱۹ توانسته است یک محافظت قوی در میان همه بزرگسالانی ایجاد کند که در تحقیقات بلندمدتی که در آمریکا انجام شده، شرکت داشته‌اند.واکسیناسیون کووید۱۹ (عکس از آرشیو) بسیاری از مردم ممکن است پرسش‌های زیادی در مورد واکسن کووید۱۹ داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، انتظار می‌رود پس از طی دیگر مراحل قانونی، روند توزیع آن به عنوان دومین واکسن آمریکایی در داخل و خارج کشور آغاز شود. دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اندکی پس از اعلام خبر تایید واکسن مدرنا توسط مراجع مربوطه، در توییتی نوشت: «تبریک، واکسن مدرنا اکنون در دسترس است!» مودرنا (به انگلیسی: Moderna) گزارش داده بود واکسن آن‌ها ۹۴ درصد در مورد ویروس کرونا، تاثیرگذاری دارد. به گزارش آسوشیتدپرس، این در حالی‌ است که آسترازنکا یک روز قبل، یعنی در روز دوشنبه، با انتشار بیانیه‌ای گفت واکسن کووید۱۹ آنها در جلوگیری از بیماری با علایم ۷۹ درصد مؤثر است، و ۱۰۰ درصد از نوع شدید بیماری و بستری شدن در بیمارستان جلوگیری می‌کند. پس از واکسن فایزر، این دومین واکسنی است که در آمریکا تایید می‌شود. گزارش اخیر این شرکت داروسازی حاکی از آن است که این واکسن در مجموع حدود ۷۹٪ در پیشگیری از ابتلا به کووید۱۹ در همه بزرگسالان از جمله در افراد مسن موثر بوده است و هیچ یک از داوطلبان شرکت کننده در این تحقیق نیز پس از واکسیناسیون، نه در بیمارستان بستری شده‌اند و نه به بیماری شدیدی مبتلا شده‌اند. نخستین واکسن کرونا در آمریکا تزریق شد؛ پرزیدنت ترامپ این رویداد را به همه تبریک گفت نخستین واکسن کرونا صبح روز دوشنبه، چهاردهم ماه دسامبر در آمریکا تزریق شد. شرکت آسترازنکا در بیانیه‌ای اعلام کرد همان طور که قوانین مطالعه تعیین کرده است، داده‌هایی که روز دوشنبه منتشر شد شامل مواردی تا ۱۷ فوریه بود و تجزیه و تحلیل مقدماتی این داده‌ها همچنان ادامه دارد. یک پرستار بخش مراقبتهای ویژه از مرکز درمانی یهودیان «نورتول لانگ آیلند» در نیویورک ساعت ۹:۲۳ صبح دوشنبه در رویدادی که به صورت مجازی پخش زنده می‌شد و اندرو کومو، فرماندار ایالت نیویورک نیز در آن حضور داشت واکسن را دریافت کرد. این به آن معنا است که هنوز پنج درصد از افرادی که واکسینه شدند، می‌توانند بیمار شوند.

پیش از این،‌ سازمان نظارت بر غذا و داروی آمریکا جمعه ۲۱ آذر، مجوز استفاده اضطراری از واکسن کووید-۱۹ ساخته شرکت آمریکایی «فایزر» و شرکت آلمانی «بیوان‌تک» را صادر کرد. آسترازنکا: آزمایش‌های اخیر در آمریکا نشان می‌دهد که واکسن ما در تمام گروه های سنی مؤثر است شرکت آسترازنکا روز دوشنبه ۲ فروردین اعلام کرد که آزمایش های بالینی اخیر در آمریکا نشان داده که واکسن کووید۱۹ آنها مصونیت زیادی در برابر این بیماری ایجاد کرده و مانع بستری شدن در بیمارستان، و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در تمام گروه‌های سنی می شود. گزارش جدید، نتایج آزمایش بالینی انجام شده روی بیش از ۳۰ هزار نفر عمدتا در ایالات متحده همچنین برخی دیگر از کشورهای این قاره همچون شیلی و پرو است. مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه ۲۸ آذر این واکسن را با هدف جلب اعتماد عمومی در مقابل دوربین‌ها دریافت کرد. مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا مقابل دوربین‌ها واکسن کرونا دریافت کرد مایک پنس، معاون ریاست جمهوری آمریکا روز جمعه واکسن کووید-۱۹ شرکت فایزر را جلوی دوربین‌های تلویزیونی دریافت کرد.. مقامات تیم انتقالی جو بایدن گفته‌اند که رئیس جمهوری منتخب آمریکا نیز هفته آینده این واکسن را خواهد زد. ۱۴ آذر، بیل کلینتون، جرج دبلیو بوش و باراک اوباما سه رئیس جمهوری پیشین آمریکا اعلام کردند حاضرند پس از تأیید واکسن کووید-۱۹، برای کمک به جلب اعتماد مردم به ایمنی آن، داوطلبانه و در برابر دوربین‌های تلویزیونی واکسینه شوند.. تا وقتی در مورد ویروس کرونا و واکسن داده‌ها و اطلاعات کافی در دست نباشد، نمی‌توان به این سوال پاسخ داد.

سه رئیس جمهوری پیشین آمریکا می‌گویند برای اطمینان دادن به مردم، در برابر دوربین تلویزیون واکسن کرونا خواهند زد سه رئیس جمهوری پیشین آمریکا می‌گویند حاضرند پس از تأیید واکسن کووید-۱۹، برای کمک به جلب اعتماد مردم به ایمنی آن، داوطلبانه و در برابر دوربین‌های تلویزیونی واکسینه شوند. خبرهای بیشتر .