واکسیناسیون تنها راه شکست همه گیری کروناست؛ واکنش بیل گیتس به توطئه پردازان

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکسیناسیون تنها راه شکست همه گیری کروناست؛ واکنش بیل گیتس به توطئه پردازان این گزارش را بخوانید 🔽

بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و مالک بنیادی با نام خود و همسرش ملیندا، که در زمینه سلامت و بهداشت خصوصا در آفریقا فعالیت های زیادی در یک دهه اخیر کرده است، می گوید اطمینان دارد که «بشر امروز تنها با واکسن کووید است که می تواند بر همه گیری کرونا غلبه کند.»

این پیام رسان ها امروز در دو نوع واکسن مورد تائید سازمان بهداشت جهانی، فایزر بیون تک و مدرنا مورد استفاده قرار می گیرند. بنیانگذار مایکروسافت در پاسخ به این سوال می گوید: « نمی فهمم چرا من باید چنین کاری را بکنم. چه سودی از این کار نصیب من می شود. بنیاد خیریه ما تماما صرف واکسیناسیون و نجات انسان ها می شود و دلیل این ادعاها را متوجه نمی شوم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ابر گلوبالیست دنیا ، ابر فاشیست کارتل رایانه ایی جهان در ادامه در ادامه افزود !

بوی بهبود زاوضاع جهان می شنوم مانده ام کشور من جزو جهان نیست چرا ؟

بله. درآمد. و. بزنس. همین. است. اول. کرونا بفرست. بعدش. واکسین. بفروش. برایت. هیزم. جهنم. جمع آوری. میکنی.

لطفا واکسن را به سراسر این کره خاکی برسانید تا همه مردم دنیا ازین مصیبت رهایی یابند ! صحت_زندگی برای همه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ریاض: راه حل سیاسی تنها راه حل بحران سوریه استفیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه سعودی، سه شنبه 30 مارس 2021 تاکید کرد که یک توافق سیاسی زیر نظر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نتانیاهو: تنها راه مقابله با ایران تحریم و تهدید نظامی است | DW | 26.02.2021نخست‌وزیر اسرائیل می‌گوید این کشور روی هیچ توافقی با جمهوری اسلامی برای جلوگیری از دستیابی آن به سلاح اتمی حساب نمی‌کند. او تهدید نظامی و تحریم‌های سخت را تنها راه جلوگیری از دست یافتن تهران به بمب اتمی می‌داند. نتانیاهو یک روانی است. مردم ایران که در فقر و کویید ۱۹ گرفتار شدند چه گناهی کردند که باید تحریم شوند. همان آمریکایی هایی که شاه عزیز ما را بردند بیایند حکومت را از دست این آخوندهای عرب پس بگیرند. مردم چرا تاوان باید بدهند بنیامین عمر شما به توافق قد نمیده این بی شرف هم از اونایی است که از بد بختی مردم ایران و حراج ثروت ایران میخواد برای خودش تجارت بسازه و اعراب ساده لوح را تاراج کنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تعیین تکلیف خامنه‌ای برای برجام: تنها در صورت لغو همه تحریم ها، ایران به تعهداتش برمی‌گرددمیدونه دموکراتها و اتحادیه اروپا تمام تلاششان حفظ و بقا این نظام به هر قیمت ممکنه اینم داره این وسط برای بایدن افاده میاد یه جوری رفتار میکنه انگار آمریکا محتاج ایرانه. مگر ایران از برجام خارج شده بود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مراعات تمام دستورالعمل های بهداشتی تنها راه رسیدن به مرحله عبور از بیماری کرونا استرئیس جمهور مراعات تمام دستورالعمل های بهداشتی را تنها راه رسیدن به مرحله عبور از بیماری کرونا دانست و همزمان از مسوولان ذیربط خواست با دقت و حساسیت بیشتری، مانع از ورود ویروس های جهش یافته به کشور شوند. خواننده ی پیش رو ترجمه ی متن موجود نیست. language:persian(iran) ... حس خوب را با من تجربه کنید. تنها راه واکسن معتبر بود.مثل استرالیا و امارات و اسرائیل.شما داری نسل کشی میکنی. هلوکاست_ایرانی افغانستان ۱۶ میلیون واکسن آکسفورد دریافت کرد .اما ملت ایران تنها ملت محروم از واکسن در دنیاست. ننگ بر آخوندی که خودش فایزر زده و ایرانی را با کرونا نسل کشی میکند.جدول درصد واکسیناسیون ملت دراین دوماه ممنوعیت ورود واکسن به ایران.نام اسراییل و امارات در صدر است.مرگ بر خامنه وروحانی
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

گوترش: توزیع فراگیر واکسن تنها راه عبور از کابوس کروناستدبیرکل سازمان ملل متحد به کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: آزمون‌ها و چالش‌های جهانی ما، بزرگتر و پیچیده‌تر می‌شوند. باوجود این، پاسخ‌های ما همچنان ناکافی است. کووید-۱۹ این مسائل را به خوبی عیان کرد و نقاط شکننده و شکستگی‌های عمیق را نشان داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »