واکاوی یک سناریوپردازی؛ چرا "نرگس محمدی" با دختر و پسرش صحبت نمی‌کند؟- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

واکاوی یک سناریوپردازی؛چرا نرگس_محمدی با دختر و پسرش صحبت نمی‌کند؟ اگر نرگس محمدی بخواهد،فرزندانش می‌توانند صدای او را بشنوند البته نرگس محمدی این را نمی‌‌خواهد؛چون درصورت تحقق آن یکی از راه‌های مظلوم‌نمایی و سوءاستفاده از احساسات پاک مردمی بسته می‌شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

طبق پیگیری‌های تسنیم، نرگس محمدی همان‌طور که از خدمات اولیه و بدیهی مانند امکان تماس تلفنی و ملاقات حضوری مثل سایر زندانیان برخوردار بوده است، با دستور و مجوز دادستان و به دلیل اینکه شوهر و فرزندانش خارج از کشور ساکن هستند، شاید برخلاف سایر زندانیان از امکان مکالمه با خارج از کشور بهره‌مند شده و می‌توانسته از داخل زندان با خارج از کشور (البته با هزینه شخصی) تماس برقرار کند اما خودش برخلاف آنگونه که در یادداشت‌هایش برای بی‌بی‌سی وانمود می‌کند، در مقابل درخواست مددکاران زندان برای تماس با...

وقتی مسئولان امر اعلام کردند که حال نرگس محمدی خوب است و او به کرونا مبتلا نشده است،‌ از داخل زندان و در حالتی که به ادعای واهی، امکان ارتباط با بیرون از زندان وجود ندارد، یادداشت با امضای نرگس محمدی به رسانه‌های خارج از کشور ارسال می‌شد که؛ به کرونا مبتلا شده‌‌ام و رسیدگی پزشکی نمی‌شود و اقلام و تجهیزات بهداشتی وجود ندارد!

خانم محمدی برای توجیه این فیلم که در آن به صراحت سلامت جسمی او نشان داده شد، مجموعه‌ای از دروغ‌های دیگر را به زبان آورد. اینکه به زور آمپول و سرم سر پا شده است! و اینکه معاینات به اجبار انجام شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توفان توئیتری کاربران ایرانی برای آزادی نرگس محمدی با هشتگ «صدای_نرگس_باش»توفان توئیتری کاربران ایرانی برای آزادی نرگس_محمدی با هشتگ «صدای_نرگس_باش» یکی دیگر از کاربران توئیتر، نیز با اشاره به هشتگ «اعدام نکنید» نوشته است: «این زن سال‌ها برای جان عزیز انسان جنگید، حق خودش و فرزندانش، این زندان و هجران نیست.» صدای_نرگس_باش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نرگس محمدی: با سرم سرپایم کردند تا فیلم بگیرند | DW | 23.07.2020گزارشگران سازمان ملل پخش فیلم معاینه نرگس محمدی در زندان زنجان را 'نقض حریم خصوصی' او و فاقد ارزش خوانده‌اند. این زندانی سیاسی در روایتی افشاگرانه می‌گوید از او در حال سرفه شدید، با کمک سرم و آمپول تصویربرداری کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادعای مدیرکل زندان‌های زنجان علیه نرگس محمدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روایت نرگس محمدی از ابتلا به کرونا در زندان: سرپایم کردند تا فیلم بگیرندنرگس محمدی فعال حقوق بشر زندانی در ایران در یادداشتی دوران دشوار ابتلا به کرونا در زندان زنجان را شرح داده و در آن به فیلمی که از لحظه معاینه او از تلویزیون ایران پخش شده هم اشاره کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اختصاصی| "نرگس محمدی" ‌هیچ محدودیتی ‌برای ملاقات و تماس ندارد / دیدار با خواهر در 26 تیرماه امسال و تماس با خانواده ‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimنرگس_محمدی هیچ محدودیتی ‌برای ملاقات و تماس ندارد مدیرکل زندان‌های استان زنجان: محمدی به هیچ‌وجه به کرونا مبتلا نشده است آخرین ملاقات حضوری نرگس محمدی به ۲۶ تیرماه امسال مربوط می‌شود که با خواهرش ملاقات داشته است‌
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جاوید رحمان و ۱۵ کارشناس سازمان ملل خواستار آزادی نرگس محمدی و گروه دیگری از زندانیان در ایران شدندجاوید رحمان و ۱۵ کارشناس سازمان ملل خواستار آزادی نرگس_محمدی و گروه دیگری از زندانیان در ایران شدند کارشناسان سازمان ملل متحد می گویند نرگس محمدی و دیگر زندانیانی که خودسرانه بازداشت شده اند باید «پیش از آن که خیلی دیر شود» آزاد شوند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »