واژگونی مینی‌بوس دانش‌آموزان با ۱۸ فوتی و مصدوم در کرمانشاه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به واژگونی یک مینی‌بوس سرویس مدرسه در کرمانشاه، برخورد یک دستگاه کامیون با مینی‌بوس را علت این سانحه اعلام کرد.در این حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند و ۱۶ نفر نیز در مراکز درمانی تحت درمان هستند. اخبار_ایران

استان‌وایر - رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به واژگونی یک مینی‌بوس سرویس مدرسه در کرمانشاه، برخورد یک دستگاه کامیون با مینی‌بوس را علت این سانحه اعلام کرد.، این تصادف در ساعت ۸:۵۰ دقیقه صبح روز چهارشنبه، ۱۷ آذر ۱۴۰۰، در محور فرعی «هلشی» به «ماهیدشت» در کرمانشاه رخ داد.

براساس گزارش پلیس در این تصادف راننده کامیون کمپرسی به دلیل مه‌گرفتگی مسیر و نبود دید کافی، از پشت با یک دستگاه مینی‌بوس برخورد داشت.«دستغیب»، رییس پلیس راه استان کرمانشاه، می‌گوید سرنشینان این مینی‌بوس دانش آموزان مقطع متوسط اول بودند. به گفته او «سر صحنه تصادف فوتی نداشته‌‌ایم» و «تعدادی مجروح شده‌‌اند که به مراکز درمانی انتقال داده شدند».

بر اساس اعلام اورژانس استان کرمانشاه در این حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند و ۱۶ نفر نیز در مراکز درمانی تحت درمان هستند.اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفارت سعودی در فرانسه: فرد بازداشت‌شده در پاریس هیچ ارتباطی با پرونده خاشقجی نداردسفارت پادشاهی عربی سعودی در فرانسه، سه‌شنبه 7 دسامبر از مقامات فرانسوی خواست «فوراً» خالد العتیبی، شهروند این کشور که به اتهام دست داشتن در «ترور» جمال
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین: در مذاکره با طرف‌های چینی در موضع ناچاری هستیمرئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین با بیان اینکه ایران در مذاکرات تجاری با چین در موضع ناچاری است از کاهش رتبه تجاری با این کشور از یک به زیر 5 خاورمیانه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با ابراهیم رئیسی در تهرانیک هیئت اماراتی به ریاست شیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی این کشور، دوشنبه 6 دسامبر به تهران سفر کرد و با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار داشت.شیخ
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وعده کمک مالی با عضوگیری در یک کانال تلگرامی به نام رئیسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیدار وزیر امورخارجه ترکیه با نخست‌وزیر سابق سوریه در دوحهدیدار وزیر امورخارجه ترکیه با نخست‌وزیر سابق سوریه در دوحه مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و ریاض حجاب، نخست‌وزیر سابق سوریه امروز دوشنبه در دوحه پایتخت قطر دیدار کرده و تحولات اخیر در این کشور را مورد ارزیابی قرار دادند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مرد تاثیرگذار اماراتی با مقام‌های ارشد ایرانی در تهرانشیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی امارات که به دعوت علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران به تهران سفر کرده با مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »