واژگونی پراید حامل مهاجران افغانستانی ۹ کشته و زخمی برجای گذاشت

29/11/1400 04:21:00 ب.ظ

در جریان حادثه واژگونی یک خودرو پراید حامل مهاجران_افغانستانی در جنوب کرمان۳نفر کشته و۶نفر مجروح شدند.ابراهیم محمدی،مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی جیرفت گفته که این حادثه صبح روز جمعه ۲۹بهمن در محور کهنوج به بندرعباس روی داده است. اخبار_ایران کرمان

ابراهیم محمدی، مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی جیرفت گفته که این حادثه صبح روز جمعه ۲۹ بهمن در محور کهنوج به بندرعباس روی داده است.

به گفته محمدی، این سانحه رانندگی ۹ مصدوم در پی داشت که شامل یک ایرانی (راننده خودرو) و ۸ مصدوم افغان که ۶ مصدوم از خودرو خارج و سه تن از اتباع افغانستان که دو تن از آنها در صندوق عقب خودرو و یک تن در صندلی عقب محبوس شده‌ بودند، جان خود را از دست دادند.

امروز و در حادثه‌ای دیگر، واژگونی خودروی حامل اتباع افغانستانی در محور یاسوج به اصفهان هم ۸ مصدوم برجای گذاشت. روز شنبه ۲۳ بهمن ماه هم در پی برخورد دو دستگاه خودروی پراید و پژو پارس واقع در پل «تنگ سریز» شهرستان بویراحمد، یک نفر فوت کرد و ۱۲ نفر مصدوم شدند که از این ۱۲ مصدوم یک نفر راننده خودرو پراید بود و ۱۱ نفر اتباع افغانستانی سرنشین پژو پارس بودند.

به دنبال سلطه گروه طالبان بر کشور افغانستان و بحرانی شدن شرایط انسانی در این کشور، شمار زیادی از شهروندان افغانستانی تلاش می‌کنند خود را از طریق ایران به ترکیه و سپس کشورهای غربی برسانند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

The 1st dream of Qiyamah: I was talking to Allah while he was above his throne. Allah told me 'Qasim do all your work before 6 p.m. so I can establish Qiyamah'. I believe Muhammad Qasim is the awaited Imam Al-Mahdi.

پلوسی در بیت‌المقدس: آمریکا و اسرائیل در مهار برنامه هسته‌ای ایران در کنار هم هستندنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز چهارشنبه ۱۶ فوریه همراه با هیاتی از کنگره این کشور وارد بیت‌المقدس (اورشلیم) شد، بر حمایت همه‌جانبه واشنگتن از تل‌آویو تأکید کرد. دروغگو ! Lier بود و نبودتون دیگه اهمیتی نداره.ما باید سکان کشتی سرنوشت هامون رو خودمون به دست بگیریم.اینهنه انرژی و هوش هایی که صرف آبادانی غرب شد.سر آخر با آینده ای نامعلوم.این سالهای اخیر با حقایق بسیار تلخی روبرو شدیم.درست استفاده کنیم،آینده شیرینی رو خواهیم ساخت.بعد از شکستن تمام پلها؟؟؟

در آستانه بهار محدودیت‌های کرونا در آلمان در سه گام رفع می‌شوند | DW | 16.02.2022بهار می‌آید و اغلب محدودیت‌های کرونا می‌روند. سران دولت‌های فدرال و ایالتی آلمان رفع محدودیت‌های کرونا در چند مرحله را به تصویب رساندند که از هفته آینده آغاز می‌شود.

اوکراینی‌ها در روز وحدت با پرچم بزرگ کشورشان در ورزشگاه کی‌یفاوکراینی‌ها با به حرکت درآوردن پرچم دو رنگ کشورشان که در ابعادی بزرگ طراحی شده بود، همبستگی خود را در برابر تهاجم احتمالی روسیه نشان دادند.

ند پرایس: در مقطعی تعیین کننده در مذاکرات وین قرار داریمند پرایس: *در مقطعی تعیین‌‌کننده در مذاکرات وین قرار داریم *در مونیخ انتظار دیدار میان وزیران امورخارجه ایران و آمریکا را ندارم *گفت‌وگوهای مستقیم میان ایران و ایالات متحده در وین به نفع ما خواهد بود *ما اکنون به صورت غیرمستقیم تعامل داریم

اجازه دخالت هیچ طرفی را در مذاکرات برجام نمی‌دهیم/ سعودی‌ها در مذاکره با ایران جدی نیستندیک دیپلمات پیشین گفت: کشورهایی که سعی دارند اسرائیل را در مذاکرات برجام دخالت دهند، باید بدانند که ما بارها اعلام کرده‌ایم که فشارهای سایر طرف‌ها در روند مذاکرات وین را نمی‌پذیریم و ما حتی آمریکا را هم که از برجام خارج شده به اتاق مذاکرات راه نداده‌ایم.

تلاش برای باز کردن پرونده «جنایت جنگی در سوریه» علیه ایران در دیوان بین‌المللیمرکز اسناد حقوق بشر ایران از دادگاه جنایی بین‌المللی خواست تا نقش جمهوری اسلامی و گروه‏‌ها‏ی مسلح تحت حمایتش در سوریه را در زمینه اتهام «جنایت جنگی» در این کشور بررسی کند. خامنه‌ای_سوراخ_موش_بخر مجتبی_خامنه‌ای، سوراخ_موش_بخر سران سپاه خونخوار سوراخ.... مملکت دردست مشتی مسلمم وکثافت خونخوارخائنو کوسکشو زنجنده و قاتلودزدوغارتگراستبسکه این ملت خروبیغیرت خفته بی هویتن اندحال روشنفکربیچاره زبد هم بد تراستبسکه این ملت خروکسکشوبی هویتنمغزها له شد به زیرسُم ملایان کشکش قم وای در عصر اتم بسکه این ملت خرو بیغیرتو بی هویتن بسکه 💩💩