واژگونی کشتی باربری در کامرون یک قربانی گرفت

14/09/1400 07:10 ب.ظ

واژگونی کشتی باربری در کامرون یک قربانی گرفت بر اثر واژگونی یک کشتی باربری حامل 45 نفر در سواحل کامرون 20 نفر مفقود و یک تن دیگر غرق شد.

بر اثر واژگونی یک کشتی باربری در سواحل کامرون یک تن دیگر غرق شد.بر اثر واژگونی یک کشتی باربری حامل 45 نفر در سواحل کامرون 20 نفر مفقود و یک تن دیگر غرق شد.به گزارش رسانه‌های کامرون، این کشتی در حال حرکت از مالابو، پایتخت گینه استوایی به سمت کامرون بوده و به‌علت وزش باد شدید واژگون شده است.

به گزارش رسانه‌های کامرون، این کشتی در حال حرکت از مالابو، پایتخت گینه استوایی به سمت کامرون بوده و به‌علت وزش باد شدید واژگون شده است. عملیات امداد و نجات مفقودین این حادثه در جریان است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کسب دو مدال طلا و یک نقره توسط دوومیدانی‌کاران در پاراآسیایی جواناندر سومین روز از بازی‌های پاراآسیایی جوانان در بحرین، نمایندگان ایران در رشته دوومیدانی به دو مدال طلا و یک نقره دست یافتند.

۸۰ درصد کاغذ تا یک سال آینده در داخل کشور تامین می‌شودوزیر ارشاد: ۸۰ درصد کاغذ مورد نیاز کشور برای نشر کتاب تا یک سال‌ونیم آینده از داخل کشور تامین می‌شود، مصرف کاغذ کشور ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تن است درختا را می‌برین که روش چرت و پرتهای نوسیندگان دوزاری که اسمشون رو زدین رو بیلبوردهای شهر چاپ کنید. دریای وقاحت ساحل ندارد...

امارات یک قرارداد تسلیحاتی با فرانسه به ارزش ۱۸ میلیارد دلار امضا کردامارات یک قرارداد تسلیحاتی با فرانسه به ارزش ۱۸ میلیارد دلار امضا کرد طبق این قرارداد امارات_متحده_عربی ۸۰ فروند جت جنگنده_رافال از فرانسه خریداری می‌کند. همچنین ۱۲ هلیکوپتر جنگی ساخت شرکت ایرباس به امارات فروخته می‌شود. بعد میگن چرا مردم در ایران قیام نمیکنن ،چرا شاهزاده کاری نمیکنه ،چرا دنیا بفکر مردم ایران نیست ،خب این همه پول ریخته اونم بخاطر یک حکومت آخوندی در ایران ،گور پدر مردم ایران عرب‌های ترسو اینهمه هواپیما خریدین برای اونجای عمتون ترسوها ج.ا با دست خالی همه منطقه را صاحب شده شما با اینهمه تجهیزات پیشرفته جرات ندارین یه ترقه به طرف نیروهای سپاه تروریستی پاسداران پرت کنین حداقل چارتا کلاش به ما قرض بدین

قیمت بیت‌کوین در یک ساعت ۱۰هزار دلار سقوط کرد- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimقیمت بیت‌کوین در یک ساعت ۱۰ هزار دلار سقوط کرد قیمت این رمزارز به روند نزولی خود در بحبوحه ظهور سویه جدید کرونا ادامه داد و به ۴۲۰۰۰ دلار رسید و سپس به ۴۵۰۰۰ دلار بازگشت Bitcoin

فرانسه بیش از ۳۰۰ نفر را با یک هواپیمای نظامی از افغانستان خارج کرددر میان مسافران این پرواز یک‌طرفه، ۲۵۸ افغان که طی دو دهه اخیر با نیروهای فرانسوی در افغانستان همکاری داشته‌اند حضور دارند.

بازداشت یک نوجوان ۱۶ ساله در اشنویه به اتهام همکاری با احزاب کرد

بر اثر واژگونی یک کشتی باربری در سواحل کامرون یک تن دیگر غرق شد.بر اثر واژگونی یک کشتی باربری حامل 45 نفر در سواحل کامرون 20 نفر مفقود و یک تن دیگر غرق شد.

به گزارش رسانه‌های کامرون، این کشتی در حال حرکت از مالابو، پایتخت گینه استوایی به سمت کامرون بوده و به‌علت وزش باد شدید واژگون شده است.

عملیات امداد و نجات مفقودین این حادثه در جریان است.

از سوی دیگر، 24 خدمه نجات یافته از این حادثه در بیمارستان‌های مالابو تحت درمان قرار گرفتند.