واژگونی اتوبوس تیم فوتسال در جاده چالوس

23/12/1399 08:41:00 ق.ظ

واژگونی اتوبوس تیم فوتسال در جاده چالوس اورژانس البرز: *این حادثه به دنبال برخورد بهمن با اتوبوس و شرایط نامساعد جوی رخ داد *اتوبوس حامل تیم فوتسال، ۲۰ سرنشین آقا داشت که از تهران راهی نوشهر بودند *متاسفانه یک نفر در دم جان باخته و ۱۹ نفر مصدوم شدند

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز از واژگونی یک اتوبوس در جاده چالوس خبر داد. وی با بیان اینکه این حادثه به دنبال برخورد بهمن با اتوبوس و شرایط نامساعد جوی رخ داده بود گفت: بلافاصله هشت دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس استان البرز به محل اعزام شد.

وی تصریح کرد: اتوبوس حامل تیم فوتسال، ۲۰ سرنشین آقا داشت که از تهران راهی نوشهر بودند که متاسفانه یک نفر در دم جان باخته و ۱۹ نفر مصدوم شدند.

بابایی خاطرنشان کرد: پس از انجام اقدامات اولیه درمانی در محل، پنج نفر از مصدومین به بیمارستان امام علی (ع) و مابقی به بیمارستان شهید مدنی کرج جهت ادامه روند درمان انتقال داده شدند. وی در پایان اعلام کرد: خوشبختانه وضعیت مصدومین حادثه پایدار و رو به بهبودی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

واژگونی اتوبوس شهرداری نوشهر در پی سقوط بهمن؛ یک کشته و نوزده زخمیاوه اوه

دو نفر درحمله به اتوبوس حامل استادان و دانشجویان در ولایت بغلان افغانستان کشته شدندمقام های امنیتی و انتظامی افغانستان از کشته شدن دو نفر در حمله افراد مسلح به اتوبوس حامل دانشجویان و استادان دانشگاهی در ولایت بغلان در صبح روز سه شنبه خبر دادند.

قرنطینه در دهلی نو؛ کارگران به پایانه‌های اتوبوس هجوم بردندبیشتر آنها در سال گذشته مجبور شدند با پای پیاده از شهرها به روستاهای خود بروند و برخی در طول راه جان خود را از دست دادند.

انفجار مین و کشته شدن ۱۱ مسافر اتوبوس در افغانستان؛ طالبان آتش‌بس اعلام کردشمار جانباختگان حمله به مدرسه دخترانه سیدالشهدا در کابل نیز به ۶۳ نفر رسید و ۱۵۰ نفر دیگر در این انفجار زخمی شدند. اغلب قربانیان این حادثه دانش آموزانی بودند که بین ۱۱ تا ۱۵ سال سن داشتند. This gang of murders are full of hate, enemy of God, worst enemy of Islam, backwarded and inhuman.

واژگونی اتوبوس فوتسالیست‌ها در محور کرج ـ چالوس/ 19 نفر مصدوم و جان‌باختن یک نفر+ عکس- اخبار البرز - اخبار استانها تسنیم | Tasnimواژگونی_اتوبوس فوتسالیست‌ها در محور کرج چالوس رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز: متاسفانه در این حادثه تاکنون ۱۹ نفر مصدوم و یک نفر جان باخته است این اتوبوس حامل تیم فوتسال بودند که از تهران برای برگزاری مسابقه عازم نوشهر بودند