واژگونی قایق در نیجریه؛ 6 نفر جان باختند

04/05/1399 03:42 ب.ظ

در پی واژگونی یک قایق در ایالت نیجر نیجریه 6 نفر جان باخته و تعداد زیادی نیز ناپدید شدند.

به گزارش رسانه‌های محلی نیجریه، قایق حامل افرادی که از درگیری‌های مسلحانه فرار می‌کردند٬ در ایالت نیجر در شمال غربی این کشور واژگون شد. بر این اساس، در پی واژگونی قایق 6 نفر جان باختند و تعداد زیادی از سرنشینان نیز ناپدید شدند.

عملیات نجات و جستجو توسط امدادگران برای یافتن ناپدیدشدگان ادامه دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ادامه افزایش شمار قربانیان کرونا در برزیل، مکزیک و هندوستان

طی 3 ماه 2 هزار و 732 نفر در حملات مسلحانه نیجریه کشته شدند

شناسایی ۲۴۸۹ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشوردر طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۵ هزار و ۲۸۹ نفر رسیده است

کرونا جان ۱۹۵ نفر دیگر را در ایران گرفتتهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۹۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به ۱۵ هزار و ۴۸۴ نفر رسید.

دستگیری ۵۵ نفر در تظاهرات ضد نتانیاهو در اسرائيلنیروهای امنیتی اسرائيل با استقرار کامیون‌های آب پاش سعی کردند مردم معترض به عملکرد بنیامین نتانیاهو را متفرق کنند.

بیشترین سرانه ابتلا به کرونا در خاورمیانه متعلق به ایران نیستبنا به آمار رسمی در ایران به ازای هر یک میلیون نفر حدود ۳۳۰۰ نفر به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده‌اند.

در پی واژگونی یک قایق در ایالت نیجر نیجریه 6 نفر جان باخته و تعداد زیادی نیز ناپدید شدند.ابوجا/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش رسانه‌های محلی نیجریه، قایق حامل افرادی که از درگیری‌های مسلحانه فرار می‌کردند٬ در ایالت نیجر در شمال غربی این کشور واژگون شد.

بر این اساس، در پی واژگونی قایق 6 نفر جان باختند و تعداد زیادی از سرنشینان نیز ناپدید شدند.

عملیات نجات و جستجو توسط امدادگران برای یافتن ناپدیدشدگان ادامه دارد.

گفتنی است میان کشاورزان مناطق شمال غربی نیجریه و قبیله فولانی که از طریق دامداری امرار معاش می‌کنند، هر از گاهی درگیری‌ رخ می‌دهد.