وال استریت ژورنال: آمریکا آماده تشدید تحریم‌ها علیه ایران است

18/09/1400 10:21:00 ب.ظ

وال استریت ژورنال: آمریکا آماده تشدید تحریم‌ها علیه ایران است روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از مقامات ارشد وزارت خارجه و خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دولت جو بایدن در حال آماده شدن برای تشدید اعمال تحریم‌ها علیه ایران است.

وال استریت ژورنال مدعی شد که دولت جو بایدن در حال آماده شدن برای تشدید اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه ایران است. - خبرگزاری آناتولی 09.12.2021 نیویورک/خبرگزاری آناتولی روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از مقامات ارشد وزارت خارجه و خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دولت جو بایدن در حال آماده شدن برای تشدید اعمال تحریم‌ها علیه ایران است.

در این گزارش آمده‌است: تلاش‌های دیپلماتیک در وین برای احیای برجام تا کنون به نتیجه‌ای نرسیده و دولت بایدن در حال حرکت به سمت تشدید اجرای تحریم‌های اقتصادی علیه ایران است. بر اساس گزارش مذکور واشنگتن یک هیئت عالی رتبه از جمله آندریا گاکی، رئیس دفتر کنترل دارایی‌های خارجی خزانه‌داری آمریکا را هفته آینده به امارات متحده عربی اعزام خواهد کرد.

در این گزارش تاکید شد که امارات یکی از متحدان اصلی واشنگتن است اما دومین شریک تجاری ایران و کانال ارتباطی مبادلات تجاری و مالی ایران با سایر کشورها است. امارات دومین صادرکننده بزرگ غیرنفتی به ایران با 9.6 میلیارد دلار و سومین واردکننده بزرگ غیرنفتی کالاهای ایرانی به ارزش 4.6 میلیارد دلار است. headtopics.com

حاکمیت استمرار علوم بی منطق جاهلیت و تاریخ و هویت دروغین جعلی تشگیلات و حکومت جاهلیت شرکای اشرار فرقه فارسیسم‌ اشغالگر ایران به تمام ملتهای ایرانیان و منطقه و جهانیان پر روشن است‌ دیگر فرقه فارسیسم نباید در ایران حکومت کنند ابلهانند با این حکومت جاهلیت به مذاکره نشسته اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

نتانیاهو: اسرائیل باید آماده «اقدام مستقل» از آمریکا علیه برنامه اتمی ایران باشدبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر پیشین اسرائیل گفته است اسرائیل باید آماده باشد تا به طور «مستقل» و بدون هشدار قبلی به متحد خود ایالات متحده، علیه برنامه Ya bezan, ya khafesho. ✔️⚫️✔️ یهودیان ، زرتشتیان ، بهائیان سنی ها ، بی_بی_سی ، صدای_امریکا ، رادیو_فردا ، شبکهٔ من و تو... لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما بگیرند و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کنند! ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد ✔️⚫️✔️ یهودیان ، زرتشتیان ، بهائیان سنی ها ، بی_بی_سی ، صدای_امریکا ، رادیو_فردا ، شبکهٔ من و تو... لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما بگیرند و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کنند! ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد

مقام ارشد آمریکایی:‌ گزینه‌ نظامی برای حمله به مراکز هسته‌ای ایران آماده استخبرگزاری «رویترز» به نقل از یک مقام ارشد در دولت آمریکا نوشته است که حمله به مراکز هسته‌ای ایران، تابع دو احتمال شکست دیپلماسی در قبال این کشور و درخواست به جای حمله به مراکز هسته ایی به بیت رهبری و حوزه های علمیه حمله بشه ضرر و زیانی که بیت رهبری و حوزه علمیه به دنیا زده از صد تا بمب اتم بیشتره قسمت پنجم مثلث سی آی ای را اینجا ببینید 👇 ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد سانسور_ری_استارت_تاوان_دارد نقشه_جدید_خاورمیانه_را_ما_کشیدیم 🔴قسمت_ششم؛ ✔️ مانیفست RestartLeader سید_محمد_حسینی

آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال کردوزارت خزانه‌داری آمریکا از اعمال تحریم‌هایی علیه چند شخص و نهاد ایرانی خبر داد.

سالیوان: مذاکرات اتمی مانع اقدامات آمریکا علیه نیروهای نیابتی ایران در منطقه نمی‌شودجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده با اشاره به «خطر» ایران در منطقه و عملکرد جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا گفت، ایالات متحده فارغ از مذاکرات هسته‌ای برنامه_اتمی_ایران شورای_حکام_آژانس_بین‌المللی کنگره_امریکا اتحادیه_اروپا عربستان - باتشکرازاقدامات وتلاشهای کاخ سفیدوآقای سالیوان برای امنیت و صلح_جهانی . -همانطورکه جهان نظاره گر است ، آخوندهای ایران ، ۶ سال بعد ازتوافق ۲۰۱۵ وعلیرغم نقض آن ودرواقع خیانت به آن

تلاش کنگره آمریکا برای نظارت بر چگونگی استفاده ایران از درآمدهای رفع تحریم‌هاتلاش کنگره آمریکا برای نظارت بر چگونگی استفاده ایران از درآمدهای رفع تحریم‌ها یک نشریه آمریکایی در گزارشی مدعی شد، کنگره این کشور در تلاش است دولت جو بایدن را ملزم کند که بر نحوه استفاده ایران از درآمد حاصل از رفع تحریم‌ها نظارت کند و درباره آن گزارش دهد.

رئیس سیا: فعلا شواهدی از تصمیم رهبر ایران برای «تسلیحاتی» کردن برنامه هسته‌ای آن کشور نداریم🔺رئیس سیا: فعلا شواهدی از تصمیم رهبر ایران برای «تسلیحاتی» کردن برنامه هسته‌ای آن کشور نداریم ▪️ایران در ماه‌های اخیر غنی‌سازی هسته‌ای خود را تسریع کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: کوسیشرات یک دمکرات آن کس که نداند و نداند که نداند الان یه وضعی شده که اگر اینا ترتیب بایدن رو به هشت روش سامورایی هم بدن، سیا دنبال چهار تا شاهد عاقل و عادل میگرده!!