وال استریت ژورنال: شانس حصول توافق در وین بالا رفته است

14/11/1400 05:06 ب.ظ

وال استریت ژورنال: *شانس حصول توافق در وین بالا رفته است *حفره‌های مهمی هنوز باقی است *اما تمرکز مذاکرات بر روی تصمیمات کلیدی، اصلی و نهایی گذاشته شده است *انتظار می‌رود که مذاکره‌کنندگان اصلی جمعه (فردا) یا شنبه به وین بازگردند

یک روزنامه آمریکایی به نقل از مقامات غربی به افزایش احتمال حصول توافق میان ایران و قدرت‌های جهانی اشاره کرد. دور هشتم مذاکرات میان ایران و ۱+۴ هفته گذشته، با بازگشت هیئت‌ها به پایتخت‌ها برای رایزنی‌های بیشتر با وقفه چند روزه روبرو شد.

دور هشتم مذاکرات میان ایران و ۱+۴ هفته گذشته، با بازگشت هیئت‌ها به پایتخت‌ها برای رایزنی‌های بیشتر با وقفه چند روزه روبرو شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

شرایط برای یک توافق خوب و برد - برد آماده استسخنگوی‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست فوق العاده این کیمسیون با باقری رییس تیم مذاکره کننده گفت: طبق مباحث مطرح شده، شرایط برای یک توافق خوب و برد - برد آماده است به شرط اینکه غربی ها هم حسن نیت و جدیت داشته باشند.

گزارش هسته‌ای باقری‌کنی به مجلس؛ ایران می‌گوید شرایط برای «توافق خوب و برد-برد» آماده استسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌گوید بنا بر شواهد از جمله «برگه‌هایی که جمهوری اسلامی ایران در دست دارد»، اگر غربی‌ها «حسن‌نیت و جدیت» داشته باشند، شرایط برای یک «توافق خوب و برد-برد» آماده است.

بی‌عدالتی‌های موجود در زمینه پرداخت حقوق بسیار نگران‌کننده استرئیس جمهور درباره اقدامات دولت برای عادلانه کردن پرداخت حقوق به کارکنان دولتی گفت: بی‌عدالتی‌های موجود در زمینه پرداخت حقوق بسیار نگران‌کننده است و دولت در همین راستا در حال نهایی کردن لایحه‌ای است تا پرداخت حقوق به همه کسانی که از دولت حقوق دریافت می‌کنند، عادلانه شود.

نیویورک‌تایمز: احیای «برجام» امری قریب‌الوقوع استشماری از مقامات دولتی آمریکا خبر دادند که این کشور و متحدان اروپایی واشینگتن، در آستانه احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» هستند.به گزارش «نیویورک

پیام روشن مجلس شورای اسلامی به فیفا؛ فدراسیون دولتی است، تعلیقش کنید

اختصاصی رادیو فردا از سند قرارگاه ثارالله: «جامعه در حالت انفجار زیرپوستی است»این سند که از سوی گروه «عدالت علی» در اختیار رادیو فردا قرار گرفته، متن کامل صورتجلسه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ قرارگاه ثارالله است که به ریاست حسین نجات، جانشین فرمانده قرارگاه، برگزار شد. کاملا عیانه که جامعه در حال انفجار و فروپاشیه که اصلی‌ترین دلیلیش فقر اقتصادیه خودت گاوی بقیه رو هم گاو فرض کردی کس ننه عدالت علی و شما ریدم به باند اصلاحات چیا

به گزارش ایسنا، لارنس نورمن، خبرنگار وال استریت ژورنال روز ‌پنج‌شنبه در توییتی نوشت: مقامات ایرانی، آمریکایی و اروپایی می‌گویند که شانس حصول توافق بالا رفته است. حفره‌های مهمی هنوز باقی است. اما تمرکز مذاکرات بر روی تصمیمات کلیدی، اصلی و نهایی گذاشته شده است. انتظار می‌رود که مذاکره‌کنندگان اصلی جمعه(فردا) یا شنبه به وین بازگردند.

دور هشتم مذاکرات میان ایران و ۱+۴ هفته گذشته، با بازگشت هیئت‌ها به پایتخت‌ها برای رایزنی‌های بیشتر با وقفه چند روزه روبرو شد.

مذاکرات وین همان‌گونه که مقامات رسمی کشور اعلام کرده‌اند، گرچه در مسیری سازنده در حال پیشرفت است اما هنوز به توافقی منجر نشده و اختلافات جدی در مورد اصلی‌ترین مسائل مورد اختلاف طرفین همچنان باقی است.