والی کابل از یک حمله مسلحانه جان سالم به در برد

18/05/1399 02:00 ب.ظ

محمدیعقوب حیدری، والی کابل پایتخت افغانستان از یک حمله مسلحانه جان سالم به در برد.کابل/ خبرگزاری آناتولی ناصر مهری، سخن‌گوی والی کابل امروز شنبه، 8 اوت، در جمع خبرنگاران اعلام کرد: محمدیعقوب حیدری، والی پایتخت از یک سوء قصد جان به سلامت برد.

ناصر مهری، سخن‌گوی والی کابل امروز شنبه، 8 اوت، در جمع خبرنگاران اعلام کرد: محمدیعقوب حیدری، والی پایتخت از یک سوء قصد جان به سلامت برد.

وی همچنین افزود: حیدری در شهرستان شکر دره ولایت کابل در نزدیکی خانه خود از سوی گروهی از شبه نظامیان طالبان مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.

مهری گفت: والی کابل در این حمله مسلحانه جان سالم به در برد اما یکی از محافظان وی جان باخته است. از سوی دیگر در این درگیری به شبه نظامیان طالبان نیز تلفات وارد شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یک مسئول امنیتی یمن از ترور جان سالم به در بردرئیس پلیس تعز در غرب یمن از یک سوء قصد جان به سلامت برده است. - خبرگزاری آناتولی

صدهزارکشته هیروشیما، نشانه طبیعت ارتش آمریکارهبر معظم انقلاب، کشته شدن یک صدهزار نفر در حمله اتمی به هیروشیما را نشانه طبیعت ارتش استکباری و بی دین و بی اخلاق امریکا دانستند.

وزارت بهداشت ایران: شمار جان باختگان ویروس کرونا به 18 هزار و 264 نفر رسیدوزارت بهداشت ایران: در یک روز اخیر، 132 بیمار کووید-19 جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به 18 هزار و 264 نفر رسید

المشری: طی یک ماه بیش از 110 هواپیمای باری جهت حمایت از حفتر به لیبی آمدالمشری: طی یک ماه بیش از 110 هواپیمای باری جهت حمایت از حفتر به لیبی آمد

بریتانیا به‌دنبال اجرای سیاست سختگیرانه‌ای شبیه استرالیا در قبال مهاجران غیرقانونیبریتانیا در نظر دارد مانند استرالیا، به کمک نیروی دریایی سلطنتی و کشتی‌های رهگیری مرزی، قایق‌های مهاجران غیرقانونی را، پیش از ورود به آبهای بریتانیا، در کانال مانش متوقف کند.

سیل شدید در صنعاء/3 نفر جان باختند+فیلم و تصاویر- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim📸سیل شدید در صنعاء بر اثر بارش باران و سیل شدید در برخی از محله‌های صنعا پایتخت یمن سه نفر جان خود را از دست دادند