واقعیت زندگی کودکان زندانیان؛ زندگی بدون آفتاب همراه با آزار جنسی و جسمی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«افرادی غیر از مادر کودک به زور سینه‌ خود را در دهان کودک می‌کردند، به‌ کودک کلمات و حرف‌‌های جنسی یاد می‌دادند و از او می‌خواستند تکرار کند.» واقعیت زندگی کودکان در زندان به روایت «موسسه بین‌المللی کودکان زندانیان» حقوق‌_کودکان گزارش SGhadarkhan 👇

«آثار سوزانده شدن با سیگار روی دست‌ها، پاها و هم‌چنین اندام جنسی دختر هشت ساله وجود دارد که مشخصا توسط مادر و زمانی که متوجه شده کودک اندام جنسی خود را لمس می‌کند، انجام شده است.»

ٰتازه‌‌ترین پژوهشی که موسسه بین‌المللی کودکان زندانیان در مورد وضعیت کودکان مادران زندانی در ایران انجام داده است، نشان می‌دهد تا چه اندازه حقوق اولیه کودکان این مادران نقض می‌شود و آن‌ها مورد انواع آزارهای جنسی، جسمی و روانی قرار می‌گیرند. - خشونت علیه کودکان در زندان‌ها تنها به آسیب دیدن جسمی، تنبیه بدنی یا شاهد درگیری بودن محدود نیست. موسسه کویپی در تحقیق اخیر خود، آزار جنسی علیه کودکان پسر در زندان «قرچک» ورامین را مستند کرده است.

فرمند به «ایران‌وایر» می‌گوید:‌ «استفاده آزادانه از سیگار یا مصرف مواد مخدر از دیگر آسیب‌های مستقیم به کودکان در زندان به شمار می‌رود.

حامد فرمند، فعال حقوق کودکان توضیح می‌دهد:‌ «در عین حال، تلاش کردیم مشاهدات و گزارش‌های سال‌های گذشته را نیز مستند کنیم.»کدام زندان‌های ایران و کدام کودکان دیده شده‌اند؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو/ تصاویری از کودکان بیمار که در درمانگاه زیرزمینی معالجه می‌شوند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کی‌یف؛ زندگی در وضعیت جنگی | DW | 28.02.2022گزارش تصویری: حمله نظامی روسیه به اوکراین وارد پنجمین روز خود شده است. نیروهای متجاوز، نبرد خیابانی برای تصرف کی‌یف، پایتخت اوکراین را آغاز کرده‌اند. ساکنان شهر شب را در پناهگاه‌ها و ایستگاه‌های مترو می‌گذرانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برای ورود به سینمای ژاپن ۶ سال نقش جسد بازی ‌کردم- چمدانقسمت دوم – ساحل رز، بازیگر فعال حقوق کودکان که از ۸ سالگی در ژاپن زندگی کرده، از دوران دبیرستان تلاش برای ورود به دنیای سینما و تلویزیون را آغاز کرد اما می‌گ... به چشمهای این مرد بزرگ نگاه کن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی به نمایندگان پارلمان اروپا: ثابت کنید که با اوکراین و حامی این کشور هستیدانتقال بخش نوزادان یک بیمارستان محلی به پناهگاهی زیرزمینی آخرین اخبار و گزارش‌ها از جنگ اوکراین را در صفحه پوشش زنده وب‌سایت یورونیوز فارسی پیگیری کنید: وقتی دنیا اومدم ایران درگیر جنگ و بمباران بود، بیچاره مادرها چه استرسی تحمل می‌کنند 😞
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کی‌یف؛ زندگی در وضعیت جنگی | DW | 28.02.2022گزارش تصویری: حمله نظامی روسیه به اوکراین وارد پنجمین روز خود شده است. نیروهای متجاوز، نبرد خیابانی برای تصرف کی‌یف، پایتخت اوکراین را آغاز کرده‌اند. ساکنان شهر شب را در پناهگاه‌ها و ایستگاه‌های مترو می‌گذرانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اشک‌های آنیتا مقابل دوربین؛ «اگر امشب هم اتفاقی بیفتد کجا برویم؟»جنگ هیچ استثنائی نمی‌شناسد، پیر و جوان، زن و مرد را قربانی می‌کند. اما قربانیان جنگ پیش از هرچیزی کودکان هستند، کسانی که به جای آموزش، بازی و لذت از دنیای پیرامون با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند. آنیتا تنها یک نمونه از هزارن کودکی است که خاطرات کودکی‌اش با جنگ و خشم گره خورده است. Your false propaganda has no effect on the Ukrainian child killer Death to Putin One should not remain silent in the face of the Russian criminal Whether war or sanctions, but the military option is the best way against Russia ایران.اوکراین 🇺🇦🇮🇷 بچه های یمنی و سوری و فلسطینی بچه‌های آدم فضایی‌اند.چرا اینهمه تناقض بى شرمى نژاد برتر اروپائى در اين رويكرد دوگانه!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »