واقعیت‌هایی از داخل ایران| نیروی انتظامی با سلبریتی‌های بی‌حجاب برخورد می‌کند

08/05/1398 10:03:00 ب.ظ

واقعیت‌هایی از داخل ایران| وجود ۵۰۰۰ پرستار بیکار در ایران معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در بعضی استان‌ها تعداد مشخصی پرستار بیکار داریم که در مجموع ۵۰۰۰ پرستار بیکار در ایران می‌شوند.

شاخص قیمت مصرف کننده به تفکیک استان‌ها اعلام شد در تیر ماه عدد شاخص کل برای خانوارهای ایران نسبت به ماه قبل ٢.٨ درصد افزایش را نشان می‌دهد. در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای ایران مربوط به استان لرستان با ۵.۴ درصد افزایش است.

درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) برای خانوارهای ایران ۴۸.۰ درصد است. بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان ایلام با ۶۰.۸ درصد است یعنی خانوارهای ساکن استان ایلام به طور متوسط ١٢.٨ درصد بیشتر از میانگین کل ایران نسبت به تیر ١٣٩٧ برای خرید یک «مجموعه کالا و خدمات یکسان» هزینه کرده‌اند.

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه ١٣٩٨ برای خانوارهای ایران به عدد ۴۰.۴ درصد رسید. بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه مربوط به استان کردستان با ۴۸.۸ درصد است. شکاف نرخ تورم دوازده ماهه استان‌ها در تیر ماه ۱۴.۷ درصد است که نسبت به ماه قبل ١.٠ واحد درصد افزایش را نشان می‌دهد.

در تیر ماه ١٣٩٨ عدد شاخص کل برای خانوارهای شهری به ۱۷۸.۴ رسید که نسبت به ماه قبل ٢.٩ درصد افزایش نشان می‌دهد و بیشترین نرخ تورم به استان لرستان با ۶.۲ درصد افزایش است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

فقط پرستارا بیکار نیستندن یه روز یه اکانت دیگه میسازم به اسم پرستارسیاه و توش همه‌رو از راه به در میکنم :)))

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۱۰۰ درصد خودروهای ون در ایران فرسوده هستندتنها چیزی که در این نظام مافیایی فرقه_تبهکار ارزان هست، جون ایرانی هست وبس. من خریدم ۱۵ هزار

واقعیت‌هایی از داخل ایران| نیروی انتظامی با سلبریتی‌های بی‌حجاب برخورد می‌کند

واقعیت‌هایی از داخل ایران| نیروی انتظامی با سلبریتی‌های بی‌حجاب برخورد می‌کندحرص و طمع نکبت زاده ها خيابان ايران پر از ماشين ها است... هر چه گران تر بهتر...

واقعیت‌هایی از داخل ایران| نیروی انتظامی با سلبریتی‌های بی‌حجاب برخورد می‌کند

مایک پمپئو: خامنه‌ای از این که مردم ایران از حقیقت آگاه شوند می‌ترسدمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا دوشنبه 29 ژوئیه پس از پذیرفته نشدن پیشنهاد سفر او به ایران از سوی فعلا نقدترين حقيقت تروريسم اقتصادي بر عليه مردم ايران از سوي جنابعاليست بیا سرشو بخور ج.ا چقد بگه ، حفظ نظام از همه چی مهمتره ، حتی جوون آدما .

اعتراض سفارت ایران در روسیه به نحوه برخورد با شهروندان ایرانی در یکی از فرودگاه‌های مسکواعتراض ایران به برخورد روسیه با شهروندان ایرانی سفارت ایران در مسکو دراطلاعیه‌ای تازه به شهروندان ایرانی متقاضی سفر به روسیه توصیه‌هایی را ارائه کرد و از اعتراض تهران به مقامات روسیه درمورد نحوه برخورد با شهروندان ایرانی در یکی از فرودگاه‌های مسکو خبر داد مسکو دلارهایی که از ایران نیاید را قبول ندارد. مقامهای کرملین ادعا دارند دلار ها تقلبی هستند . خاک بر سرتان که ملت را بیچاره کردید همه در حال مهاجرت هستند 'رفتار مذکور با برخی از شهروندان ایرانی در یکی از فرودگاه های مسکو غیر قابل پذیرش بوده'. این بزبان دیپلماتیک یعنی جرات اعتراض نداریم. اگر واقعا میخواستند اعتراض کنند میتوانستند سفیر روسیه را به وزارت خارجه فرا بخوانند و مراتب اعتراض خود را ابلاغ کنند.