واقعیت‌هایی از داخل ایران| نرخ بیکاری در کرمانشاه ۷.۵ درصد نسبت به میانگین کشوری بیشتر است

23/01/2020 12:11:00 ق.ظ

صدای آمریکا

واقعیت‌هایی از داخل ایران|قاچاق چوب از جنگل‌ها ۴۸ درصد افزایش یافت مهم‌ترین مسئله در قاچاق درختان جنگلی، افزایش میزان قاچاق و پرونده‌های تشکیل شده آن در سال ۹۸ نسبت به سال قبل از آن است.

نرخ بیکاری در کرمانشاه ۷.۵ درصد نسبت به میانگین کشوری بیشتر استبا توجه به اعلام مرکز آمار ایران، تا پایان تابستان سال جاری نرخ بیکاری افراد ۱۵ سال به بالا در کشور ۵.۱۰ درصد بوده است و نگاهی به آمار بیکاری شهرهای مرزی استان‌های غربی نشان می‌دهد که عددی بالاتر از این میانگین را به خود اختصاص داده است.

فرماندار سردشت، نرخ بیکاری در این منطقه را ۲۳ درصد عنوان می‌کند و می‌گوید: «با تعطیلی معابر مرزی اشکان و قاسم‌رش بر این میزان افزوده شده ‌است.» و فرماندار پیرانشهر، هم بیان می‌کند: «نرخ بیکاری در این شهرستان رتبه‌ ۱۳ را در استان به خود اختصاص داده است که وضعیت خوبی نیست.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

خدا لعنت کنه کارتر که خمینی اورد و این رژیمو منحوس که جز نابودی برای ایران در این ۴۰ ساله، ثمری نداشته! بازم خبر تلخ! خبر قاچاق!

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۸۰ درصد سیل‌زدگان سیستان‌وبلوچستان محروم از آب سالمشیر برای سلامتی مفید نیست 😊 تازه همون مقدار کمش هم نمی‌دونیم پالم داره افلاتوکسین داره تب مالت داره ترا ریخته است، چیه؟ داشتم به ذهنیت اون دختر فکر میکردم که با صورتک مقوایی با پوشش آزاد و لب خندون دور گردنش و چهره واقعی و سرخورده و افسرده خودش چه حرفها واسه گفتن داره.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| رشد ۱۵۰ درصدی پرونده‌های پولشوییوای چقدر بد!حالا نه تمام لحظات مردم ما پر از شادی وتفریحه،میخان از هرثانیش عکس بگیرن خاطره بشه!مردم بتونن درآینده وبعداز نابودی ج.ا حافظشونم فرمت میکنن شکل این جانورارو بیاد نیارن

چند آمریکایی دیگر برای بررسی آسیب ناشی از حمله ایران از عراق منتقل شدند«با ادامه اقدامات درمانی و ارزیابی‌ها در این زمینه، چند عضو دیگر از بخش خدمات که احتمالا آسیب دیده‌اند، شناسایی شدند.» حتما افقی خارج شدند....‌ یواش یواش میگن ۱۴۷ نفر دچار مرگ ملایم شدن😂😂😂 اونجا که چیزی نشده چنتا سوله قدیمی خراب شده ، اینکه کارشناس نمیخواد😈

خروج احتمالی ایران از ان‌پی‌تی 'تصمیم کل نظام' است | DW | 21.01.2020پس از هشدار ظریف درباره احتمال خروج ایران از ان‌پی‌تی یک نماینده مجلس می‌گوید این مسئله 'جدی و تصمیم کل نظام است'. نماینده آمریکا در کنفرانس خلع سلاح هشدار ظریف را 'پیامی بسیار بسیار منفی' خوانده است. جمهوری اسلامی گور خودشو با این کار خواهد کند. اميدوارم هرچه زودتر اين تصميم رو عملي كنن! و البته تصميمات مشابه! اينا باعث ميشه زودتر با كله ب سمت سقوط شيرجه برن😍😍😍👏👏👏 کلنل ولادیمیر لیاخوف روسى که دﺭ دوره محمد علی شاه مجلس شوراﻯملی ایران رﻭ به توپ بست! این رﻭزها جای خالی این بزرگواﺭ خیلی احساس میشه :) (این متن و عکس نقل قول از یکی از کانال های تلگرامی هست.)

وزیر خارجه عربستان: بسیار خوشحالیم که منطقه از هرگونه تنش با ایران دور شدوزیر خارجه عربستان: *بسیار خوشحالیم که منطقه از هرگونه تنش با ایران دور شد *کشورهای زیادی پیشنهاد وساطت برای گفت وگوی عربستان-ایران را مطرح کرده‌اند خاک بر سر شما اعراب بی غیرت شه هر موقع ایران اقدامی می کنه از ترس مثل شترمرغ سرتون میکنید زیر زمین موشک بالستیک میخوای با این کمک مراقب باشید ، هیچ ناهار رایگان نیست

واکنش‌های داخلی به خروج ایران از NPTحشمت‌الله فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس‌ایران خروج این کشور از پیمان‌منع‌گسترش‌هسته‌ای را «تصمیم انتحاری» خواند.

به دوستی ایمیل کنید نرخ بیکاری در کرمانشاه ۷.به دوستی ایمیل کنید نرخ بیکاری معلولان بالاتر از میانگین بیکاری است وضعیت بازار کار در ایران ایجاب می‌کند که از افراد مختلف برای یافتن شغل یا سر و سامان بخشیدن به وضعیت کاری‌شان حمایت شود.به دوستی ایمیل کنید رشد قیمت میوه از مراکز تولید و عمده‌فروشی تا مغازه‌های سطح شهر ضعف نظارت بر بازار میوه و تره‌بار موجب شده تا با وجود رشد تولید و عرضه، این اقلام با رشد چند برابری قیمت‌ خرده‌فروشی به مصرف‌کنندگان عرضه شود.به گفته آقای اربن این اعضای بخش خدمات ارتش آمریکا احتیاطا برای ارزیابی‌های بیشتر و «درمان‌های سرپایی لازم» به لندستوهل آلمان منتقل شده‌اند.

۵ درصد نسبت به میانگین کشوری بیشتر است با توجه به اعلام مرکز آمار ایران، تا پایان تابستان سال جاری نرخ بیکاری افراد ۱۵ سال به بالا در کشور ۵.۱۰ درصد بوده است و نگاهی به آمار بیکاری شهرهای مرزی استان‌های غربی نشان می‌دهد که عددی بالاتر از این میانگین را به خود اختصاص داده است. بر اساس آمار رسمی در سراسر ایران یک میلیون و ۴۶۷ هزار و ۸۰۵ نفر معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند که ۱۹۴ هزار و ۴۶۹ نفر جمعیت سالمند هستند. فرماندار سردشت، نرخ بیکاری در این منطقه را ۲۳ درصد عنوان می‌کند و می‌گوید: «با تعطیلی معابر مرزی اشکان و قاسم‌رش بر این میزان افزوده شده ‌است. منبع: روزنامه همشهری.» و فرماندار پیرانشهر، هم بیان می‌کند: «نرخ بیکاری در این شهرستان رتبه‌ ۱۳ را در استان به خود اختصاص داده است که وضعیت خوبی نیست. مدیر انجمن باور در این رابطه گفت: می‌دانیم که نرخ بیکاری در میان معلولان بیشتر از میانگین بیکاری است، اما مستندات آماری دقیقی نداریم و این خود ضعفی در حوزه اشتغال معلولان است.» نرخ بیکاری در استان کرمانشاه هم پاییز امسال ۳. اما چند روز بعد از آن معاینات پزشکی مشخص كرد عده‌ای از نیروهای آمریکایی حاضر در عراق در جریان حمله ایران، از برخی آسیب‌های روانی و مغزی رنج می‌برند.

۱۶ درصد بوده که ۷. منبع: ایلنا.۵ درصد نسبت به میانگین کشوری بیشتر است. اتفاقی که به نظر می‌رسد با تعطیلی و کسادی ۲ بازارچه مرزی سومار و جوانرود، رقم بیکاری را در شهرهای مرزی این استان باز هم افزایش دهد تا کرمانشاه را، که در پاییز ۹۸ بالاترین نرخ بیکاری را در بین استان‌های کشور داشته، همچنان در آمار بحران بیکاری قرار دهد. منبع: روزنامه همشهری .