واقعیت‌هایی از داخل ایران| قطعی اینترنت میلیاردها تومان به کسب و کارهای فناوری خسارت زد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: در حال حاضر، از آمار کارگران محروم از بیمه، هیچ عدد دقیقی وجود ندارد و برآوردهای ما، آن هم به استناد گزارش مرکز آمار و سرشماری‌های دوره‌ای از تعداد مزدبگیران و ت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

عداد بیمه شدگان و شاغلان دولتی نشان می‌دهد که حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار کارگر در مشاغل مختلف مشغول به کارند، اما محروم از بیمه تامین اجتماعی هستند.

وی گفت، قانون کار در اجرا با مشکلاتی مواجه است آن هم به این دلیل که کارگران امنیت شغلی ندارند و از امکان دفاع از حق خودشان محروم هستند. علاوه بر این، کوتاهی بخش بازرسی تامین اجتماعی یکی از دلایلی است که باعث محرومیت این کارگران از پوشش بیمه تامین اجتماعی شده است که وضعیت معیشتی آنها به مراتب آسیب پذیرتر تر از کارگران بیمه شده است چون این گروه، حتی حداقل مزد را هم نمی‌گیرند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کودک آزاری صدرنشین تماس‌های اورژانس اجتماعیرانندگی هول هولکی وعجله ای وبدون رعایت مقررات رانند گی این نسل فعلی و نا امنی وغیر استاندار بودن خودرو های تولید داخلی باعث آنست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران طبق برجام از سال آینده می‌تواند خرید و فروش موشک را از سر بگیردیک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوع خود که با حضور محمد جواد ظریف در وزارت امور خارجه برگزار شد، گفت: جمهوری اسلامی قصد دارد در کنار آزمایش‌های موشکی، راه‌های دستیابی به فضا را نیز در برنامه های آینده خود قرار دهد. از سال آینده «ایرانیان خوشبخت» می‌توانند موشک بخورند! در صورت توافق سایر اعضا یه بار متنو بخونید متوجه میشید ما رو باش فکر میکردیم کشورمون صلح دوسته و اصلا مثل امریکا و اسراییل نیست .میگم چرا اینقدر نتانیاهو و ترامپ و مکرون و ال سعود خودشونو جِرواجر میدن که ایران منطقه رو نا ارام میکنه آخه رو دستشون بلند شده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از گاز سوز تا آب سوز کردن خودروها در ایران | DW | 09.12.2019با افزایش قیمت بنزین در ایران تقاضا برای گازسوز کردن خودروها افزایش یافته است این در حالی است که ادعایی درباره آب سوز کردن خودروها در ایران هم مطرح شده است. بهترین اپلیکیشن‌های سال ۲۰۱۹ نیز معرفی شدند. خدایی عکس پراید و سمند میزاشتی تو ترافیک نواب بیشتر به متن نمیومد احتمال عن‌سوز کردن خودرو‌ها در ایران هم وجود داره. ببینید چهل سال ریدن به کشور ولی هنوز چرخه حکومت از کار نیافتاده! حیفه این الماسه درخشان نیست انتخاب کردید واسه این متن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خروج مربی‌های خارجی از فوتبال ایران؛ تحریم استراماچونی را تسلیم کردآندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال تهران چهار روز پس از آن که این تیم را صدرنشین لیگ برتر ایران کرد، با فسخ یک طرفه قرارداد خود، فرودگاه امام خمینی را به مقصد ترکیه ترک کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیک چینی: خروج آمریکا از خاورمیانه به نفع ایران و روسیه است | DW | 09.12.2019معاون وزیر امور خارجه پیشین آمریکا هشدار داد كه خروج نیروهای آمریکایی از خاورمیانه تنها به سود ایران و روسیه خواهد بود. او از شماری از سیاست‌های ترامپ انتقاد کرد. بدون شک چنین خواهد بود👍 آقای دیگ چینی یگ سیاست مدار واقعیست چِیْنی هیچ‌وقت معاون وزیر‌خارجه نبوده. از ۸۹ تا ۹۳ وزیر دفاع بود و بعد از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ معاون رئیس‌جمهور. پیش‌تر هم عضو مجلس نمایندگان بوده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو بار دیگر مدعی حمایت آمریکا از مردم ایران شدپمپئو در اظهاراتی مداخله‌جویانه: *مردم ایران، رسا و به وضوح سخن گفته‌اند *آن‌ها چهل سال فساد و سوء استفاده حکومت را رد می‌کنند *آن‌ها حکومتی که شبه‌نظامیان خارجی را به رفاه ایرانیان ترجیح می‌دهد، رد می‌کنند *آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده است راس گفته درست گفته دقیقا واقعیت هم تلخه هم سوزناک .حرف دل مردم ایران را زده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »