واقعیت‌هایی از داخل ایران| آمار دختران بازمانده از تحصیل بیش از سه برابر پسران است

25/06/1398 11:19 ب.ظ

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ریزش سراسری معاملات مسکن در ایران بر اساس آمار اتحادیه مشاوران املاک، به دنبال روند کاهنده خرید و فروش مسکن در کل ایران که از اردیبهشت امسال آغاز شده، رکورد منفی در ۲۲ روز ابتدای شهریورماه به ثبت رسیده است.

ریزش سراسری معاملات مسکن در ایران بر اساس آمار اتحادیه مشاوران املاک، به دنبال روند کاهنده خرید و فروش مسکن در کل ایران که از اردیبهشت امسال آغاز شده، رکورد منفی در ۲۲ روز ابتدای شهریورماه به ثبت رسیده است.

از یکم تا بیست و دوم شهریورماه ۱۳۹۸ در کل ایران ۱۸ هزار و ۲۲۹ قرارداد خرید و فروش ملک امضا شده که نسبت به زمان مشابه سال قبل ۶۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

اجاره نامه نیز در این مدت ۳۰ هزار و ۷۷۸ مورد بوده که از افت ۱۳ درصدی نسبت به زمان مشابه سال قبل حکایت دارد. کارشناسان می‌گویند این حجم اندک حتی در سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ که بازار مسکن در رکود قرار داشت نیز مشاهده نشد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

مقام ارشد آمریکایی: از داخل ایران به تاسیسات نفتی آرامکو حمله شده استیک مقام ارشد آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، روز دوشنبه 16 سپتامبر 2019 به شبکه خبری «سی.ان.ان» نه امریکا و نه عربستان هیچ اقدام تلافی جویانه ای نخواهند کرد 😂🤣😂 اون مقام گوه خورد

جزئیات جدیدی از حمله به پالایشگاه‌های عربستان؛ احتمالا حمله موشکی از ایران یا عراق بود♦️جزئیات جدیدی از حمله به پالایشگاه‌های عربستان؛ احتمالا حمله موشکی از ایران یا عراق بود ⚡️مقام های آمریکا با اشاره به شواهد جدید می گویند که حمله به تاسیسات نفت و گاز عربستان سعودی نه از یمن، بلکه از سمت شمال، یعنی عراق یا ایران صورت گرفته است. Trump is locked and loaded , ارواح عمش عقل کجاست؟این رژیم تروریست سال هاپیش هم جنگ نفتکش هاراه انداخت.کلیه اعمال تروریستی این رژیم تروریست به جزجنایت وگسترش تروریزم چیزدیگری نبوده.بااین عملکرد سایت های هسته ای مخفی هم برای غنی سازی وساخت بمب اتم میسازعدم سرنگون کردن این رژیم یاغی یعنی یابااین رژیم همدستندیاراضی ازاین احتمالا 😳😳😳😳😳😳

ادامه موج مهاجرت در ورزش ایران| علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال، از ایران رفت♦️ادامه موج مهاجرت در ورزش ایران| علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال، از ایران رفت ⚡️علیرضا فغانی داور بین المللی و سرشناس فوتبال ایران که پیشتر از مهاجرت خود به استرالیا خبر داده بود، امروز یکشنبه به همراه خانواده‌اش ایران را ترک کرد و راهی استرالیا شد.

علی‌رضا فغانی از ایران رفتراحت شد بهترین کار کرد خدا پشت و پناهش جاش تو ایران نبود ایران دیگه کسی توش نمونده .همه رفتن ایناهم که هستن ....

سهم ایران از اقتصاد جهانی چقدر است؟سهم ایران از اقتصاد جهان بانک جهانی: *۴۰ درصد اقتصاد جهان در اختیار چین و آمریکاست *ایران با تولید ناخالص داخلی بیش از ۴۵۴ میلیارد دلار، بالاتر از نروژ و امارات و پایین‌تر از اتریش و تایلند در رده ۲۷ ایستاده است *سهم ایران از اقتصاد جهانی ۰.۵۳ درصد است

'ضریب نفوذ اینترنت در ایران به بیش از ۹۰ درصد رسید' | DW | 15.09.2019بر اساس آمار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران ضریب نفوذ اینترنت در این کشور نزدیک به ۹۱ درصد رسیده است. بیش از ۶۴ میلیون نفر با تلفن موبایل به اینترنت وصل می شوند.