واقعیت‌هایی از داخل ایران| جاده‌های ایران سال گذشته جان ۱۷ هزار نفر را گرفت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واقعیت‌هایی از داخل ایران| خرید لوازم آرایشی ۵۰ درصد کم شد رئیس انجمن وارد کنندگان لوازم آرایشی نیز گفت: برخی گمان می‌کنند ممنوعیت واردات باعث افزایش تولید داخلی می‌شود، در صورتی که این‌گونه نیست و ظرفیت تولید داخلی تنها ٣٠‌ درصد است.

دبیر انجمن قطعه سازان گفت: در حال حاضر فقط در خصوص تمدید تاریخ پرداخت تسهیلات ۱۱ هزار میلیاردی به قطعه سازان توافق شده و هنوز ۱۸۰ هزار خودروی ناقص معطل تکمیل قطعه هستند.

وی اظهار داشت: مهلت پراخت این تسهیلات ۳۱ خرداد ۹۸ بود که قرار شده تاریخ پرداخت این تسهیلات تا پایان بهمن ماه امسال تمدید شود. این مقام مسئول افزود، بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان با دو مشکل جدی روبرو هستند، بانک مرکزی نرخ ریسک ارز را به بانک‌های عامل محول کرده و آنها نیز حاضر به پذیرش این ریسک نیستند، علاوه بر این بانک مرکزی اعلام کرده در بازپرداخت تسهیلات ارزی با مشتری طرف حساب نیست و باید بانک عامل مبالغ را در سر رسید به بانک مرکزی پرداخت کند که این دو موضوع عاملی شده تا هنوز بانک‌های عامل تمایلی به پرداخت تسهیلات ارزی به قطعه‌سازان نداشته باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مردم پول ندارند نون بخرند چه برسد به لوازم آرایش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۲۲ درصد دانشجویان پسر سال آخر پزشکی به دخانیات اعتیاد دارندتامین اجتماعی نمانده فقط پول میگیرند از مردم بی دفاع
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۲۲ درصد دانشجویان پسر سال آخر پزشکی به دخانیات اعتیاد دارندالان پلاک رند واسه شما سوژه است چقدر داغونید شماها آخه خخخخخهه چقدر بی عقل هست رئیس پلیس میگه نداریم داریم خوبش هم داریم پول بده روی باسن رئیس دفتر خامنه ای نقاره بزن اینا حرف مفت زیاد میزنن ، کیه ک قبول کنه ، داداش خر خودتی و جد و آبادت .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده ارشد آمریکا: ایران ممکن است بیش از یک پهپاد از دست داده باشدعمو جنسی که زدی انگار اصله.آدرس بده ما هم بریم پیش ساقیت خخخخخخ دمت گرم😁 اشتباه نکنید،شما پنج پهپاد ایران را زده اید البته درخواب
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

جنگ پهپادها؛ اصرار از آمریکا انکار از ایرانامیر حاتمی، وزیر دفاع ایران با رد ادعای آمریکا مبنی بر ساقط کردن پهپاد ایران بر فراز خلیج فارس گفت:« هیچ پهپادی از ما ساقط نشده است و پهپادهای ما به طور مرتب در حال انجام ماموریت‌های خود هستند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌ویخشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌وی: *جرمی کوربین چگونه می‌تواند از ایران حرف بزند؟ *او از شبکه پرس‌تی‌وی پول گرفته است *جرمی کوربین مکررا به جای حمایت از دوستان ما در آمریکا بر سر تحولات خلیج فارس، از ایران حمایت می‌کند پشمک ! کوربین گفت gulf اما جانسون گفت persian gulf خخخ اینم احمق تر از بقیه و پوزشو به خاک میمالیم تا بفهمه ایران ینی کی یا چه کسانی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده اسرائیل در سازمان ملل: ایران از مراکز غیرنظامی برای قاچاق سلاح استفاده می‌کند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »