صدای آمریکا

صدای آمریکا

واقعیت‌هایی از داخل ایران| بیش از ۸ هزار پروژه نیمه‌تمام در ایران وجود دارد

05/02/2020 11:48:00 ب.ظ

واقعیت‌هایی از داخل ایران| بیش از ۸ هزار پروژه نیمه‌تمام در ایران وجود دارد

۱۵۰ شهرستان فاقد مرکز پزشکی قانونی هستندرئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: یکی از چالش‌های اساسی این سازمان نبود مراکز پزشکی قانونی در بسیاری از شهرستان‌ها است که این موضوع دسترسی مردم به خدمات این سازمان را دشوار می‌کند. در حال حاضر ۱۵۰ شهرستان کشور فاقد مرکز پزشکی قانونی هستند و فاصله این شهرها تا نزدیکترین مرکز پزشکی قانونی حداقل ۸۰ کیلومتر است.

ملی‌پوش سابق کشتی فرنگی ایران زیر پرچم آلمان کشتی می‌گیرد - BBC News فارسی اطلاعیه روابط عمومی ارتش درخصوص مصاحبه اخیر امیر دریادار سیاری اعتراض های آمریکا؛ انتقاد از حضور ترامپ در یک مکان مذهبی

وی همچنین گفت، با وجود آنکه مجلس مجوز استخدام سالانه ۲۰۰ نیروی متخصص و پشتیبان را به سازمان داده است اما متاسفانه در سال جاری به دلیل کمبود اعتبارات موفق به جذب نیرو نشدیم. ادامه مطلب: VOA Farsi »

پروژه ها که با تحریم روند شدند . دولت گفته فعلا تعطیل تنها پروژه ايي كه در ايران به طور كامل اجرا شد،به قهقرا بردن مردم و گرفتار كردن اجتماع ايراني با خرافات و جعليات ديني توسط عمامه به سرهاي مزدور و مفتخور بود.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کاهش ۵۰ درصدی سفر ایرانیان به خارج در سال ۹۷احتمالا یک انگل زاده ای انحصار ورود کالای خارجی رو گرفته این حکومت مافیایی بر پایه فساد اداره میشه واقیعیت هایی از داخل ایران : قیمت لوازم خانگیه خارجی به دلیل تحریم هایه بشردوستانه و انسان دوستانه ی امریکا در شب عید دوباره گران شد !!! صحیحش اینه !!

توئیتر از احتمال دسترسی ایران به شماره تلفن برخی از کاربران توئیتر خبردادتوئیتر از احتمال دسترسی ایران به شماره تلفن برخی از کاربران توئیتر خبرداد غیر از ایران، از اسرائیل و مالزی نیز در این گزارش نام برده شده است. آی پی های استفاده شده در این کمپین ها مربوط به ایران، اسرائیل و مالزی بوده است. بله کاملا درسته ! الان ایران یه تماسی به من داشت که من سریع بلاکش کردم 😒 اینطوری که ب..... رفتیم هممون سیاسی هستیم 😶☹ امیدست سازمان ملل متحدجامعه جهانی به زایمان فرقه فارسیسم اشغالگر هزارساله کمک کنند تا هرچه سریعتر ازتحریفات و خیانت جنایت گشتار حبس زندانی کردن ایرانیان دست بردارد به هویت حق حقیقی فرهنگ تمدن مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی اتحادملتهای موسسان ایران ایرانیان تسلیم شود گذارکند

سپیده قلیان: چند دقیقه پس از شکایتم از ذبیح پور قرار «منع تعقیب» وی صادر شدسپیده قلیان، فعال کارگری که مدت کوتاهی است از زندان آزاد شده در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد پرونده

سهم کارمندان از بودجه، در ایران بیشتر است یا آن طرف آب؟تهران- ایرناپلاس- کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری حدود نیمی از هزینه‌های جاری دولت و ۳۲ درصد از بودجه عمومی سال آینده را به‌ خود اختصاص داده‌اند. سهم حقوق و مزایای کارمندان و بازنشستگان از پرداخت‌های عمومی دولت در کشورهای توسعه‌یافته نسبت به کشورهای در حال توسعه کمتر است.

نطق سالانه ترامپ؛ دفاع از کشتن سلیمانی و دعوت دوبارۀ ایران به مذاکرهنطق سالانه دونالد ترامپ با حاشیه‌هایی همراه بود از جمله اینکه رئیس جمهوری آمریکا در بدو ورود به کنگره از دست دادن با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خودداری کرد. نانسی جرش داد بعد از جنگ جهانی دوم هنوز امریکا نیروهاشو از کشورهای نوکر و سرسپردەی اروپای خارج نکردە است، کسی کە با فاکس نیوز بزرگ شدە فاشیست،دروغگو و در یک کلام ضد انسان است.

دفاع ترامپ از دستور کشتن قاسم سلیمانی و توصیه به حکومت ایران | DW | 05.02.2020دونالد ترامپ در سخنرانی سالانه خود در برابر نمایندگان کنگره آمریکا قاسم_سلیمانی را 'قصاب بی‌رحم رژیم ایران' نامید. ترامپ به حکومت ایران توصیه کرد که از سیاست‌های مرگ‌بار و ویرانگر خود در منطقه و جهان دست بردارد. اخرش پلوسی نامه های ترامپ رو پاره میکنه .اگه خبرنگاری اونارم نشون بده 😃 نه که فقط چرت پرتابی که راجب مدافع وطنت رو شهید کرده رو توییت میکنی بی ناموسه وطن فروش بهتره حرف مفت نزنه قصاب خودشه و جد و آبادش نوبت ترامپ هم خواهد شد به وقتش تقاص پس خواهد داد، جوری که در تاریخ ثبت بشه دمت گرم عامو ترررامپ