واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش ۳۱ درصدی قیمت مصالح ساختمانی در ایران

01/10/2019 10:40:00 ب.ظ

صدای آمریکا

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۵ درصد خانه‌های تاریخی شناخته شده تهران از بین رفته‌اند

بدهی تامین اجتماعی از مشکلات مهم دانشگاه علوم پزشکی البرز استرئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به ویژه تامین اجتماعی یکی از چالش‌های مهمی است که دانشگاه را به شدت با مشکل مواجه کرده و اگر این بدهی پرداخت نشود عملا مراکز درمانی و بیمارستان‌ها قادر به ارائه خدمات به بیماران نخواهند بود.

وی همچنین گفت: عدم پرداخت هزینه‌های درمانی سازمان زندان‌ها از دیگر چالش‌‎های دانشگاه است و از آن گذشته استان البرز با وجود تعداد زیاد اتباع بیگانه ضروری است هزینه‌های درمانی آنان نیز تعیین تکلیف شود.رئیس دانشگاه در ادامه افزود: همچنین در بخش بهداشت از جمله آبیاری زمین‌های کشاورزی با فاضلاب خام، پوشش پایین جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری و روستایی استان، آلودگی هوای شهر کرج، وضعیت نامناسب جمع آوری، تصفیه و دفع فاضلاب‌های شهرک‌های صنعتی، عدم ساماندهی پرنده فروشی‌های و مشکلات کنترل عرضه ی قلیان در اماکن عمومی نزدیک به دو هزار واحد صنفی در استان از دیگر چالش‌های مهم در بخش بهداشت است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

از بین نرفتن بردن

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش ۳۱ درصدی قیمت مصالح ساختمانی در ایران

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش ۳۱ درصدی قیمت مصالح ساختمانی در ایران

قاسم سلیمانی: ایران اطلاعاتی از آمادگی اسرائیل برای شروع جنگ 33 روزه داشتقاسم_سلیمانی: ایران اطلاعاتی از آمادگی اسرائیل برای شروع جنگ 33 روزه داشت

ایران از آبان امسال به‌ اتحادیه اوراسیا می‌پیونددرئیس‌جمهور سفر به ارمنستان برای شرکت در اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا را یک سفر عمدتا اقتصادی برشمرد و اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران از آبان امسال به جمع اعضای این اتحادیه می‌پیوندد و روابط تجاری منطقه آزاد ما با منطقه اوراسیا برقرار می‌شود.

استقبال ایران از پیشنهاد اخیر دولت نجات ملی یمنسخنگوی وزارت امورخارجه در خصوص پیشنهاد دولت نجات ملی یمن در زمینه توقف پرتاب موشک و پهباد به عربستان در مقابل توقف حملات عربستان به یمن اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از پیشنهاد دولت نجات ملی یمن استقبال و آن را در راستای استقرار ثبات و امنیت در منطقه ارزیابی می‌کند.

از 'سیم برق و بیم سنگ' در ایران تا عروسک‌باران هلندی‌ها + فیلماز 'سیم برق و بیم سنگ' در ایران تا عروسک‌باران هلندی‌ها مقایسه فضای هواداری در ورزشگاه‌های ایران با ورزشگاه‌های مختلف دنیا به ویژه اروپا به خوبی نشان می‌دهد که چه میزان از نظر فرهنگی در این بخش عقب هستیم!

به دوستی ایمیل کنید بدهی تامین اجتماعی از مشکلات مهم دانشگاه علوم پزشکی البرز است رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به ویژه تامین اجتماعی یکی از چالش‌های مهمی است که دانشگاه را به شدت با مشکل مواجه کرده و اگر این بدهی پرداخت نشود عملا مراکز درمانی و بیمارستان‌ها قادر به ارائه خدمات به بیماران نخواهند بود.به دوستی ایمیل کنید بدهی تامین اجتماعی از مشکلات مهم دانشگاه علوم پزشکی البرز است رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به ویژه تامین اجتماعی یکی از چالش‌های مهمی است که دانشگاه را به شدت با مشکل مواجه کرده و اگر این بدهی پرداخت نشود عملا مراکز درمانی و بیمارستان‌ها قادر به ارائه خدمات به بیماران نخواهند بود.به دوستی ایمیل کنید بدهی تامین اجتماعی از مشکلات مهم دانشگاه علوم پزشکی البرز است رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به ویژه تامین اجتماعی یکی از چالش‌های مهمی است که دانشگاه را به شدت با مشکل مواجه کرده و اگر این بدهی پرداخت نشود عملا مراکز درمانی و بیمارستان‌ها قادر به ارائه خدمات به بیماران نخواهند بود.Elahe Salari   | 01.

وی همچنین گفت: عدم پرداخت هزینه‌های درمانی سازمان زندان‌ها از دیگر چالش‌‎های دانشگاه است و از آن گذشته استان البرز با وجود تعداد زیاد اتباع بیگانه ضروری است هزینه‌های درمانی آنان نیز تعیین تکلیف شود. رئیس دانشگاه در ادامه افزود: همچنین در بخش بهداشت از جمله آبیاری زمین‌های کشاورزی با فاضلاب خام، پوشش پایین جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری و روستایی استان، آلودگی هوای شهر کرج، وضعیت نامناسب جمع آوری، تصفیه و دفع فاضلاب‌های شهرک‌های صنعتی، عدم ساماندهی پرنده فروشی‌های و مشکلات کنترل عرضه ی قلیان در اماکن عمومی نزدیک به دو هزار واحد صنفی در استان از دیگر چالش‌های مهم در بخش بهداشت است. رئیس دانشگاه در ادامه افزود: همچنین در بخش بهداشت از جمله آبیاری زمین‌های کشاورزی با فاضلاب خام، پوشش پایین جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری و روستایی استان، آلودگی هوای شهر کرج، وضعیت نامناسب جمع آوری، تصفیه و دفع فاضلاب‌های شهرک‌های صنعتی، عدم ساماندهی پرنده فروشی‌های و مشکلات کنترل عرضه ی قلیان در اماکن عمومی نزدیک به دو هزار واحد صنفی در استان از دیگر چالش‌های مهم در بخش بهداشت است. منبع: ایلنا . منبع: ایلنا.