واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ کسب و کارهای ایران با ادامه قطعی اینترنت

21/11/2019 11:57:00 ب.ظ

صدای آمریکا

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۹۰ درصد مشکلات تولید از سوء تدبیر‌های داخلی است عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: اصلی‌ترین مشکلاتی که پیش‌روی تولید و کسب‌وکار قرار دارد، مسائل بانکی و گمرکی است.

افزایش ۵۰ درصدی قیمت برخی از اقلام خوراکی در یک سال گذشتهبراساس اعلام مرکز آمار، در بخش غلات، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت جو نسبت به فصل تابستان سال قبل ۵۹.۹ درصد افزایش و در بخش سبزیجات، متوسط قیمت سیب زمینی در سه ماهه دوم سال ۹۸ نسبت به فصل مشابه سال قبل معادل ۱۷۷.۵۳ درصد افزایش داشته است. در بخش میوه‌های هسته‌دار نیز متوسط قیمت زردآلو در سه ماهه دوم سال ٩٨ نسبت به فصل مشابه سال قبل معادل ۵۴.۱ درصد افزایش داشته است.

در بخش دامداری سنتی، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت یک کیلوگرم گوسفند و بره زنده، متوسط قیمت یک کیلوگرم گاو پرواری زنده به ترتیب نسبت به فصل مشابه سال قبل ۸۶.۵ و ۶۲.۱ درصد افزایش و در بخش فراورده‌های دامی سنتی نیز در تابستان ٩٨، متوسط قیمت یک کیلوگرم شیر گاو نسبت به فصل تابستان سال قبل معادل ۵۳.۵ درصد افزایش داشته.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ کسب و کارهای ایران با ادامه قطعی اینترنت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ کسب و کارهای ایران با ادامه قطعی اینترنت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ کسب و کارهای ایران با ادامه قطعی اینترنت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ کسب و کارهای ایران با ادامه قطعی اینترنت

ایرانیان در شهرهای مختلف جهان از معترضان داخل ایران حمایت کردند + ۱۵ ویدئودر ششمسن روز از اعتراضات خیابانی مردم ایران و سرکوب آنها توسط نیروهای امنیتی، ایرانیان ساکن خارج کشور روز چهارشنبه ۲۹ آبان نیز در حمایت از معترضان داخل کشور دست به تجمع زدند: واشنگتن، آمریکا: Twit

اعتراضات در ایران: گفتگو با یکی از مهندسان پیشین پروژه اینترنت ملی ایراناعتراضات در ایران: گفتگو با یکی از مهندسان پیشین پروژه اینترنت ملی ایران

به دوستی ایمیل کنید افزایش ۵۰ درصدی قیمت برخی از اقلام خوراکی در یک سال گذشته براساس اعلام مرکز آمار، در بخش غلات، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت جو نسبت به فصل تابستان سال قبل ۵۹.به دوستی ایمیل کنید افزایش ۵۰ درصدی قیمت برخی از اقلام خوراکی در یک سال گذشته براساس اعلام مرکز آمار، در بخش غلات، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت جو نسبت به فصل تابستان سال قبل ۵۹.به دوستی ایمیل کنید افزایش ۵۰ درصدی قیمت برخی از اقلام خوراکی در یک سال گذشته براساس اعلام مرکز آمار، در بخش غلات، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت جو نسبت به فصل تابستان سال قبل ۵۹.به دوستی ایمیل کنید افزایش ۵۰ درصدی قیمت برخی از اقلام خوراکی در یک سال گذشته براساس اعلام مرکز آمار، در بخش غلات، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت جو نسبت به فصل تابستان سال قبل ۵۹.

۹ درصد افزایش و در بخش سبزیجات، متوسط قیمت سیب زمینی در سه ماهه دوم سال ۹۸ نسبت به فصل مشابه سال قبل معادل ۱۷۷.۵۳ درصد افزایش داشته است.۵۳ درصد افزایش داشته است. در بخش میوه‌های هسته‌دار نیز متوسط قیمت زردآلو در سه ماهه دوم سال ٩٨ نسبت به فصل مشابه سال قبل معادل ۵۴. در بخش میوه‌های هسته‌دار نیز متوسط قیمت زردآلو در سه ماهه دوم سال ٩٨ نسبت به فصل مشابه سال قبل معادل ۵۴.۱ درصد افزایش داشته است.۱ درصد افزایش داشته است. در بخش دامداری سنتی، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت یک کیلوگرم گوسفند و بره زنده، متوسط قیمت یک کیلوگرم گاو پرواری زنده به ترتیب نسبت به فصل مشابه سال قبل ۸۶. در بخش دامداری سنتی، در سه ماهه دوم سال ١٣٩٨، متوسط قیمت یک کیلوگرم گوسفند و بره زنده، متوسط قیمت یک کیلوگرم گاو پرواری زنده به ترتیب نسبت به فصل مشابه سال قبل ۸۶.

۵ و ۶۲.۵ و ۶۲.۵ و ۶۲.۱ درصد افزایش و در بخش فراورده‌های دامی سنتی نیز در تابستان ٩٨، متوسط قیمت یک کیلوگرم شیر گاو نسبت به فصل تابستان سال قبل معادل ۵۳.۵ درصد افزایش داشته.۵ درصد افزایش داشته. منبع: ایلنا . منبع: ایلنا.