واعظی: بر رفع تحریم 1040 فرد و نهاد از جمله دفتر رهبری توافق شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واعظی: بر رفع تحریم 1040 فرد و نهاد از جمله دفتر رهبری توافق شد العربيه_فارسى

رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران، چهارشنبه 2 تیر، در حاشیه جلسه هیئت دولت در رابطه با نهایی شدن متن توافق مذاکرات هسته‌ای در وین گفت: «مذاکرات خیلی پیشرفت کرده است. بر تمام مسائل اقتصادی توافق شده که تحریم‌ها برداشته شود.»به گفته واعظی، حدود 1040 تحریم مربوط به دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، طبق این توافق برداشته خواهد شد و در رابطه با تحریم افراد و دستگاه‌های مربوط به بیت خامنه‌ای هم توافق شده برداشته شود.

مقامات جمهوری اسلامی تا کنون بارها از رسیدن به توافق‌هایی برای رفع تحریم‌ها خبر داده‌اند. پیشتر حسن روحانی مدعی شد که در جریان مذاکرات هسته‌ای وین بخش‌های اصلی تحریم‌ها برداشته شده و ایران تنها منتظر توافق کامل برای لغو عملی آنها است. همزمان برخی منابع دیپلماتیک گفته‌‌اند که تحریم‌های آمریکا علیه خامنه‌ای و نزدیکان او به «مسئله‌ای بحث‌برانگیز» در مذاکرات وین تبدیل شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با احترام به مسئولين بیطرف اینستاگرام که من را دوبار بَن کردند، برادر بایدن ،من دوستی دارم که در زمان ریاست جمهوری ترامپ پولهای او بلوکه شده،لطفا بنام مبارزه با تروریست و رعایت حقوق بشر اسم ایشان را از لیست تروریستی در بیاورید.التماس دعا ( نه به جمهوری اسلامی اجباری )

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزیدگان تهرانی‌ها برای ۶ دوره شورای شهر چه کسانی بودند؟تهران- ایرنا- نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام شد و حال میزان مشارکت و منتخبان آن از دریچه آمار در ادوار مختلف می‌تواند قابل توجه باشد. نتیجه چی ؟ اون قابل توجه نیست؟😁 21-0
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ناکام ماندن اقدام خرابکارانه علیه یکی از ساختمان‌های سازمان انرژی اتمیناکام ماندن اقدام خرابکارانه علیه یکی از ساختمان‌های سازمان انرژی اتمی اقدام خرابکارانه علیه یکی از ساختمان‌های سازمان انرژی اتمی در اطراف کرج با شکست روبرو شد و هیچگونه خسارت مالی و جانی نیز بدنبال نداشت. پهباد اومده واکسن بزنه ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توضیحات واعظی درباره انتقال قدرت به دولت سیزدهمواعظی: تحریم‌های مربوط به بیت رهبری رفع می‌شود رییس دفتر رییس جمهوری: *مذاکرات خیلی پیشرفت کرده است *حدود ۱۰۴۰ تحریم دوران ترامپ برداشته می‌شود *تحریم افراد و دستگاه‌های مربوط به بیت مقام معظم رهبری هم برداشته می‌شود مگه بیت سرشون رو سجاده نبود. خیلی دارین واسه معیشت مردم زحمت میکشید مخصوصا با برداشتن این تحریم ها
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تکمیل خروج نیمی از نیروهای آمریکا همزمان با پیشروی طالبان در افغانستان«بیش از ۷۶۰ محموله هوایی از تجهیزات، شامل حدود ۱۵ هزار قطعه ابزارآلات عمدتاً غیردفاعی، از افغانستان خارج شده و ۶ مرکز نظامی دیگر نیز به وزارت دفاع افغانستان سپرده شده است.» جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یورو ۲۰۲۰؛ انگلیس در لندن ماندنی شد و کرواسی در گلاسکو 'رستگار' شد - BBC News فارسیتیم فوتبال انگلستان با شکست جمهوری چک در آخرین بازی مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰، توانست با کسب ۷ امتیاز سرگروهی خود را تضمین کند و همزمان برای ادامه مسابقات خود در مرحله حذفی در ورزشگاه ویمبلی لندن باقی بماند. مثی که از باخت اسکاتلند خوشحالین؟!
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادابتکار جنده ی بی اختیار ebtekarm_ir خدایا هر چه زودتر ما رو از شر فری خره نجات بده....‌ ebtekarm_ir یه گزارش بدید تا الان چه کردید؟ بسه انقدر کلی گویی و مردم فریبی!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »