واعظی: مردم می‌توانند به اندازه توان خود بشکه نفت بخرند- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

22/05/1399 12:51 ب.ظ

🎥 واعظی: سود مردم در خرید نفت در طرح گشایش_اقتصادی کمتر از سود بانکی نیست مردم میتوانند بسته به توان مالی خود از یک تا چند هزار بشکه نفت بخرند

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مردم می‌توانند به اندازه توان خود از یک تا 100 هزار بشکه نفت بخرند.

خبرگزاری تسنیم.رئیس‌جمهور با اشاره به ضرورت حفظ انسجام و همگرایی قوای سه گانه در راستای حل و فصل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مقابله با تحریم و توطئه دشمنان، تاکید کرد: و نخواهیم گذاشت توطئه دشمنان به ثمر بنشیند..به گزارش ایسنا، فرهاد دژپسند در همایش کار و تولید رادیو اقتصاد با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید گفت: سرمایه گذاری و بهره وری از محورهای اساسی برای تحقق جهش تولید است..از یکشنبه شب و با اعلام نتایج انتخابات، مردم معترض به خیابان‌های پایتخت بلاروس ریختند..

، محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران گفت: ما می‌بینیم مردم به دنبال خرید طلا و ارز می‌روند و قیمت این‌ها بالا و پایین می‌رود. ما می‌خواهیم این امکان را برای مردم به وجود بیاوریم تا افراد بتوانند به اندازه توان خود از یک تا 100 هزار بشکه نفت بخرند و با سازوکاری که آماده می‌شود، اطمینان داده می‌شود که از آنچه سود بانک است، کمتر نمی‌شود...پایگاه اطلاع‌رسانی دولت،.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش در اقتصاد و معیشت مردم استرئیس‌جمهور با اشاره به ضرورت حفظ انسجام و همگرایی قوای سه گانه در راستای حل و فصل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مقابله با تحریم و توطئه دشمنان، تاکید کرد: دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش در اقتصاد و معیشت مردم است و نخواهیم گذاشت توطئه دشمنان به ثمر بنشیند.

توصیه های بورسی وزیر اقتصاد به مردموزیر اقتصاد و دارایی گفت: بورس، مامنی برای هدایت سپرده ها و پس اندازهای خرد مردم است. البته مراجعه به بازار سرمایه حتما باید با مطالعه و مشاوره باشد.

واکنش آمریکا به اعتراضات در بلاروس: از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کنیم🔺واکنش آمریکا به اعتراضات در بلاروس: از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کنیم ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کند. مایک پمپئو گفت که انتخابات ریاست جمهوری در بلاروس آزاد و عادلانه نبود.

چاووش‌اوغلو: به حفظ منافع ترکیه و مردم جمهوری ترک قبرس شمالی در شرق مدیترانه ادامه می‌دهیم⬅️چاووش‌اوغلو: هم به حفظ منافع ترکیه و هم منافع مردم جمهوری ترک قبرس شمالی در شرق مدیترانه ادامه خواهیم کرد و در این رابطه سازش نخواهیم کرد

ساخت نرم‌افزار شبیه‌سازی جمعیت برای تشویق مردم به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعییکی از راه‌های جلوگیری از انتقال ویروس کرونا رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است. کارشناسان حوزه تکنولوژی کوشیده‌اند تا با ساخت نرم‌افزار شبیه‌سازی جمعیت به مردم کمک کنند تا بیش از پیش فاصله اجتماعی را رعایت کنند و به ویروس کرونا مبتلا نشوند.

دژپسند:مردم تاخیر در واریز پول سهام عدالت را به وزارت اقتصاد اطلاع دهندتهران - ایرنا - وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: مردم در صورت تاخیر در واریز پول سهام عدالت با روابط عمومی وزارت اقتصاد تماس بگیرند تا با پیگیری از تضییع حقوق دارندگان سهام عدالت جلوگیری شود.