واعظی: نمی‌توان با راه‌حل‌های سنتی به جنگ شرایط پیچیده امروز رفت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واعظی: کاهش سن اعتیاد و گسترش اعتیاد بین بانوان نگران‌کننده است ایران به دلیل پافشاری بر روی استقلال خود یک کشور معمولی نیست

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در همایش فصلی دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان‌های کشور گفت: زمانی که بتوانیم مساله مبارزه با مواد مخدر را به یک گفتمان تبدیل کنیم شروع کار جدی است برای همه اهداف مقدسی که دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: فضای مجازی که در اختیار است با همه مزایای مثبتی که برای جامعه و فرد می‌تواند داشته باشد می‌تواند مخرب نیز باشد، اگر فضای مجازی نبود و اگر در دنیای امروز اطلاعات این گونه منتقل نمی‌شد و اگر هر لحظه در اختیار هر فرد دستگاهی که به هرچه علاقه دارد دسترسی پیدا کند وجود نداشت امروز در کشور ما بحث مواد صنعتی و شیمیایی آنقدر در دسترس نبود و دسترسی به مواد مخدر آسان نبود.

وی ادامه داد: ایران به دلیل پافشاری بر روی استقلال خود و به دلیل اینکه به دنبال تبعیت از قدرت های بزرگ نیست و به دنبال آن است که اصول انقلاب را اجرایی کند یک کشور معمولی نیست. در دنیا دوستان فراوانی دارد، از طرفی نیز دشمنانی دارد که در راس آنها آمریکا و در منطقه رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'پای زنان که به میان می‌آید فیفا خود را به ندانستن می‌زند' | DW | 12.09.2019سرنوشت سحر خدایاری بازتاب گسترد‌ه‌ای در رسانه‌ها و مطبوعات جهان داشته است. یوشا وبر، مفسر ورزشی دویچه‌وله معتقد است فیفا طوری رفتار می‌‌کند که انگار نمی‌د‌انسته که زنان ایران چهل سال است که تحت تبعیض هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

معلمی که خانه به خانه می‌رود تا بچه‌ها را به مدرسه برگرداند'رانی بهاتی' آموزگاری است که در هند، برای بازگرداندن کودکان کار به مدرسه تلاش می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رویترز: مسئولان فیفا با سفر به ایران موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها را دنبال می‌کنند🔺رویترز: مسئولان فیفا با سفر به ایران موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها را دنبال می‌کنند ⚡️فدراسیون بین‌المللی فوتبال، فیفا، به رویترز گفت مسئولان این نهاد بین‌المللی ورزشی قرار است در سفر به ایران با مقام‌های جمهوری اسلامی دیدار و گفت‌وگو کنند. موضوع عدم حضور زنان در ورزشگاه ها به دنبال مواضع صريح وروشن ج ا است.خواست مردم،تاواني كه با جان عزيزاني چون دختر آبي داده شده وحقيقت آن نيز معلوم است.ژست هاي ديپلوماتيك فيفا براي چيست؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار نمایندگان رئیس قوه‌قضاییه با خانواده سحر خدایاری- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«دیدار نمایندگان رئیس قوه‌قضاییه با خانواده سحر_خدایاری» جمعی از مسئولان قضایی با دستور و به نمایندگی از حجت الاسلام رئیسی در مراسم ترحیم سحر خدایاری در شهرکرد حضور یافتند و مراتب دلجویی و تسلیت رئیس دستگاه قضایی را به خانواده این دختر جوان ابلاغ کردند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شهرهایی که به تابلوی خطر نیاز دارندمشکلات روحی و روانی چنان در بین بازدیدکنندگان برخی شهرها شایع است که نام این شهرها را روی بیماری‌های روانی گذاشته‌اند. اما آیا سندروم‌هایی چون پاریس و بیت‌المقدس را باید جدی گرفت؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا نامی را که شاکیان حملات ۱۱ سپتامبر به دنبال آن هستند، افشا می‌کندوزارت دادگستری آمریکا اظهار کرد، نام شخصی را که شاکیان پرونده حملات ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ به دنبال آن هستند، افشا می‌کند؛ شاکیانی که به دنبال مرتبط کردن دولت ریاض با این حملات تروریستی هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »