واشینگتن فری‌بیکن: فروش نفت ایران به چین افزایش چشمگیری یافته است

12/08/1400 07:54 ق.ظ

واشینگتن فری‌بیکن: فروش نفت ایران به چین افزایش چشمگیری یافته است العربيه_فارسى

همزمانی افزایش فروش غیرقانونی نفت ایران به چین با افزایش تلاش‌های دولت بایدن برای احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام»، کارشناسان امور ایران را به این به گزارش « واشینگتن فری‌بیکن »، سه‌شنبه، 2 نوامبر 2021، چین طی سه ماه گذشته به طور میانگین روزانه نزدیک به 800 هزار بشکه نفت خام از ایران وارد کرده است، که تقریباً دوبرابر میزان خرید غیرقانونی این کشور از ایران در مدت زمان مشابه در سال...

به گزارش « واشینگتن فری‌بیکن »، سه‌شنبه، 2 نوامبر 2021، چین طی سه ماه گذشته به طور میانگین روزانه نزدیک به 800 هزار بشکه نفت خام از ایران وارد کرده است، که تقریباً دوبرابر میزان خرید غیرقانونی این کشور از ایران در مدت زمان مشابه در سال گذشته است.

Advertisement ایران همچنین در حال گسترش «ناوگان نامرئی» کشتی‌هایی است که به طور غیرقانونی نفت این کشور را به چین، سوریه، و روسیه منتقل می‌کنند. این کشتی‌ها با خاموش کردن فرستنده‌های خود، از رهگیری مکان خود توسط نهادهای بین‌المللی جلوگیری می‌کنند، و با «نامرئی» کردن خود، از تحریم می‌گریزند.

بر اساس تحقیقاتی که سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» انجام داده، تعداد این کشتی‌ها طی ماه‌های اخیر افزایش چشمگیری یافته است. در نوامبر 2020، این سازمان 70 کشتی خارجی را شناسایی کرد که مشکوک به دست داشتن در انتقال غیرقانونی نفت ایران به کشورهای دیگر بودند. اکنون این تعداد به 149 افزایش یافته است. headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

صادرات گاز طبیعی آمریکا به چین به میزان بی‌سابقه‌ای افزایش یافتگزارش‌ها نشان می‌دهد صادرات گاز طبیعی آمریکا به چین به میزان بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است. چین سه سال پیش، در اوج جنگ تجاری با آمریکا، واردات گاز طبیعی از آمریکا را قطع کرده بود.

صعود سه فرنگی‌کار ایران به فینال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان/ نجاتی به رده‌بندی رفتدر پایان رقابت‌های مقدماتی پنج وزن نخست کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در بلگراد پایتخت صربستان، پویا دادمرز در ۵۵، امین کاویانی‌نژاد در ۷۷ و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند

وزیر نفت ابراهیم رئیسی ادعا کرد وضع فروش نفت ایران «بسیار بهتر» شده است🔺 در حالی که سرمایه‌گذاری در اقتصاد ایران طی چند سال گذشته «تقریبا صفر» گزارش شده است، وزیر نفت می‌گوید دولت طرح‌هایی را به عنوان «مشارکت در پروژه‌های سرمایه‌گذاری» تعیین کرده که «به‌زودی» آغاز می‌شود. ⬇ بیشتر بخوانید: چهره واقعی شیطان بزرگ در اینجا کاملا مشخص است .در اکانت انگلیسی می نویسند: Arabian Gulf (خلیج عربی) و در اکانت فارسی روز کوروش را گرامی میدارند! سرمایه گذاری نکرده تمام نفت و گاز و....داره میفروشه به خائنین ایران تا بتونه بیشتر بمونه و ظلم کنه اما نمیمونه با این کارها حکومت رفتنی است هر چقدر زور بزنه

نرخ افزایش دستمزدها در آمریکا به بالاترین میزان در ۲۰ سال گذشته رسید🔺نرخ افزایش دستمزدها در آمریکا به بالاترین میزان در ۲۰ سال گذشته رسید به گزارش آسوشیتدپرس، چنین واقعیتی نشان‌دهنده افزایش توانایی افراد شاغل برای درخواست دستمزد بالاتر از شرکت‌هایی است که به شدت و به طرز کم‌سابقه‌ای به نیروی کار نیاز دارند. وزیرخارجه حکومت ملایان میگوید:برای اجرای برجام نیازی به اینهمه مذاکره نیست و یک فرمان اجرئی بایدن کافیست. جواب شاه_والا:فقط یک فرمام اجرائی کافیست تا پرونده اتمی ملایان به شورای امنیت سازمان ملل برود و تحریمهای چندین برابری همانند دستگاه پرس100تنی روی علی خامنه ای فشار وارد کند بنظر من فشار تحریمها و تهدیدهای نظامی روی علی خامنه ای هنوز بسیار کم است و با بالاتر بردن این فشارها میتوان او را براحتی وادار کرد تا مرا بعنوان پادشاه_ایران معرفی کند آنهم بدون هیچ خونریزی و یا درگیری نظامی واقعی . میزان تحمل ملایان در سختی ها بسیار بسیار کمتر از کمونیست هاست .

تقاضا برای تحویل غذا توسط ربات‌‌ها به شدت افزایش یافته است🔺 تقاضا برای تحویل غذا توسط ربات‌‌ها به شدت افزایش یافته است ▪ ربات‌های کوچکی که می‌توانند حدود چهار جعبه بزرگ پیتزا را در خود جای دهند، اکنون در برخی از شهرهای آمریکا بریتانیا و اماکن دیگر دیده می‌شوند. ⬇ بیشتر بخوانید:

مدیر امور ایران در ارتش اسرائیل: فقط به مذاکره امید نبسته‌ایم | DW | 02.11.2021تل کلمن، سرلشکر و رئیس دایره سوم ارتش اسرائیل درباره رویکرد آن کشور در قبال تهدیدهای جمهوری اسلامی ایران گفته است. این نخستین باری است که یک فرمانده نظامی ارتش اسرائیل با یک نشریه بحرینی درباره ایران گفت‌وگو می‌کند. 💋💋💋 حرف زیاد ی. عمل کنید گو خورد با دویچه وله