واشنگتن‌پست: حکم دادگاه عربستان درباره پرونده خاشقجی تمسخر عدالت است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

موسسه انتشاراتی واشنگتن پست در واکنش به صدور حکم درباره قتل جمال خاشقجی اعلام کرد که حکم دادگاه درباره این پرونده تمسخر عدالت است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

موسسه انتشاراتی واشنگتن پست در واکنش به صدور حکم درباره قتل جمال خاشقجی اعلام کرد که حکم دادگاه درباره این پرونده تمسخر عدالت است.موسسه انتشاراتی"واشنگتن پست" آمریکا طی مقاله‌ای در واکنش به صدور حکم درباره قتل جمال خاشقجی از سوی دادگاه عربستان سعودی نوشت: عربستان سعودی در رابطه با پرونده قتل جمال خاشقجی، حکمی صادر کرده که به معنای تمسخر گستاخانه عدالت است.

در این مقاله با بیان اینکه حکم صادر شده توهین به خانواده خاشقجی نیز به شمار می‌رود، آمده است: حکم دادگاه توهین به خانواده خاشقجی، کنگره دو حزبی آمریکا و تمامی کسانی است که به دنبال حسابرسی واقعی در مورد این پرونده بودند. واشنگتن پست همچنین از رویکرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره پرونده قتل جمال خاشقجی نیز انتقاد کرده است.

سعود القحطانی، از نزدیکان و مشاور محمد بن سلمان، احمد عسیری، رئیس سابق سازمان اطلاعات و محمد العتیبی، سرکنسول عربستان سعودی در استانبول که احتمال نقش آنان در این جنایت وجود دارد، توسط دادگاه مذکور تبرئه شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه: حکم دادگاه عربستان درباره قتل خاشقجی انتظارات را برآورده نکردترکیه در نخستین واکنش به صدور حکم اعدام برای پنج نفر در ارتباط با قتل جمال خاشقجی از سوی عربستان گفت که این حکم انتظارات را برآورده نکرده است. آنکارا در عین حال درخواست خود برای همکاری قضایی در این زمینه با مقام‌های سعودی را تکرار کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صدور حکم ۱۱ نفر در پرونده قتل خاشقجیدادگاهی در عربستان، حکم ۱۱ نفر در پرونده قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی را صادر کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چند نکته درباره فعال‌سازی رمز پویا؛ یک رمز و چند برنامهاحتمالاً در یک ماه گذشته هنگام خرید یا پرداخت‌های اینترنتی در صفحه موردنظر به یک پیغام ثابت برخورد کرده‌اید که به شما هشدار داده است که فقط تا پایان دی‌ماه فرصت دارید که رمز دوم یک‌بارمصرف خود یا همان رمز پویا را فعال کنید و بعدازاین تاریخ بدون داشتن رمز یک‌بارمصرف قادر به پرداخت‌های اینترنتی نیستید. اما داستان این رمز و کارایی آن چیست؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

همه چیز درباره نارنگی کرم‌دار!جریان نارنگی کرم‌دار چه بود؟ عضو هیات‌مدیره اتحادیه باغداران: *امسال مگس مدیترانه‌ای بیشترین خسارت را به نارنگی‌ها زد *نارنگی‌های خسارت‌دیده در همان زمان شناسایی شدند *در مناطقی که احتمال بیشترین خسارت می‌رفت نیز این محصولات وارد بازار نشدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گروسی: از تهران جواب می‌خواهم/ نمی‌توانم درباره برجام اظهارنظر کنممدیر جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگو با یک نشریه اتریشی: در خصوص برجام هیچ رویکرد یا اهداف سیاسی ندارم و باید بی‌طرف بمانم از تهران جواب می‌خواهم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضد و نقیض درباره بازگشت عطاءالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات به ایراندر حالی که اخباری از بازگشت سیدعطاءالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ و ارشاد دولت محمد خاتمی به ایران منتشر گور پدر سگش هم کرده جاکش باید پیداش کنند مردم ایران بعد بکشن و جنازه اش را به خانواده اش برود به پیش خانواده اش تا حال خانواده سکوت کننده اش درآد بعد بداند مهاجرانی و تمام مزدوران در خارج کشور و ایران در راس دنیا دار مکافات عمل 👇
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »