واشنگتن خواستار استفاده اُتاوا از اختیارات فدرال برای پایان دادن به اعتراض کامیون‌داران شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واشنگتن خواستار استفاده اُتاوا از اختیارات فدرال برای پایان دادن به اعتراض کامیون‌داران شد بیشتر بخوانید🔽

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز پنجشنبه در توئیتی اعلام کرد که با شهردار ویندزور در انتاریو که هم مرز با ایالت دیترویت آمریکا است، صحبت کرده و به او گفته است که دولت فدرال آماده است تا به این شهر و دیگر نقاط استان انتاریو برای تحت کنترل گرفتن اوضاع کمک کند.

تویوتا اعلام کرد که تولید را تا روز شنبه در کارخانه‌های خود در انتاریو و کنتاکی متوقف می‌کند؛ مسئه‌ای که بر تولید «کمری»، «راو ۴» و سایر مدل‌های محبوب این شرکت تأثیر می‌گذارد. بیش از دو سوم از ۵۱۱ میلیارد دلار کالایی که سالانه بین کانادا و ایالات متحده مبادله می شود، از طریق جاده میان دو کشور حمل می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخراج روزنامه‌نگار فلسطینی از دویچه وله به دلیل انتقاد از عدم آزادی بیانrabieepardis از اخراج و بازداشت روزنامه نگاران در ترکیه خبر نداری؟؟؟!!! فاشیسم_عثمانی حقوق_بشر_ابزاری
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ترکیه: از ابتدای امسال 316 تروریست از پای درآمده‌اندوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون 316 تروریست طی عملیات‌ داخلی و برون مرزی از پای درآمده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر پنهانی چهار مدیر و مربی فدراسیون کشتی به آمریکا، تقدیر بسیج از علی‌رضا دبیر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

برکناری شهاب‌الدین عزیزی‌خادم از ریاست فدراسیون فوتبال به رای گذاشته می‌شوددو نفر از اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال ایران روز پنجشنبه در گفت وگو‌ با رسانه‌ها خواهان «برکناری موقت» شهاب‌الدین عزیزی‌خادم از ریاست این فدراسیون تا زمان برگزاری مجمع عمومی شدند. درخواست برکناری آنها اعلام رسمی شد و باید درباره سرنوشت رئیس فدراسیون فوتبال ایران رای گیری شود. احتمالا رفتنی است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

به‌ دنبال فصل جدیدی از همکاری های دو و چندجانبه هستیمرئیس جمهور پیام رسا و گویای انقلاب اسلامی را نفی سلطه‌گری و سلطه‌پذیری، دفاع از مظلوم و حق تعیین سرنوشت برشمرد و تصریح کرد: این آرمان‌ها، ارزش‌های جهان‌شمولی هستند که مخالفت با آنها به معنی رد ارزش‌های انسانی و اخلاقی به حساب می‌آید و ملت سرافراز ایران همچنان بر آرمان‌های خود مصمم است. ایشان درین سخنرانی گوهربار فرموده اند 'هاضمه نظام ج.ا ظلم و فساد را نمی پذیرد' باید پرسید پس چگونه است خروجی این جهاز هاضمه مقدس فضولاتی چون شما بوده است؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چگونه می‌توان از اعتیاد به گوشی هوشمند رهایی یافت؟بعد از گسترش همه‌گیری کووید ۱۹ در سراسر جهان میزان استفاده از وسایل هوشمند ارتباطی نظیر تلفن‌های همراه و و تبلت بیش از گذشته افزایش یافته است. حال پژوهشگران نگرانند که افراد در جامعه بیش از گذشته درگیر اعتیاد به استفاده از این وسایل هوشمند شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »